260 Shares 6303 views

Tabletki „Bellalgin”: Wskazania do stosowania i analogów

Co to jest „Bellalgin”? Wskazania i skutki uboczne leku zostaną omówione poniżej. Będziemy również przedstawić instrukcje dotyczące stosowania leku, jego zastępców i opinii konsumentów.


Kompozycję leku, jej materialną formę

W jakiej postaci lek jest sprzedawany „Bellalgin” (wskazania do stosowania tego narzędzia, wymienione poniżej)? Według ekspertów, lek jest dostępny w postaci tabletek. Te składniki aktywne substancje, takie jak wyciąg z liści belladonny, benzokainę, metamizolu sodu i wodorowęglan sodu.

cechy farmakologiczne leki

Jak działa lek „Bellalgin”? Liczba specjalistów donoszą, że lek jest zdolny do hamowania metamizol, receptory M-cholinergiczny i wrażliwości na ból. Aktywnie stosowany jako środek przeciwskurczowy, środek przeciwbólowy, środek zobojętniający kwas i giposekretornogo.

Z tego, co pomaga lek „Bellalgin”? Wskazania do stosowania, jak również mechanizm działania tego leku zależy od podstawowych i dodatkowych substancji w swoim składzie.

Tak więc, ekstrakt alkaloidów belladonny pozostawia zmniejsza napięcie mięśni gładkich, jak i wydzielanie soków żołądkowych, wydzielanie żołądka, trzustki, pot, oskrzeli i gruczoły ślinowe. właściwości przeciwbólowe czynnika odpowiednim anestezin i metamizolu i dla środka zobojętniającego działania leku spełnia wodorowęglanu sodu.

Lek „Bellalgin”: Wskazania do stosowania

Jaki jest cel rozważyć leki? Specjalistów, że ten lek jest szeroko stosowany w leczeniu chorób przewodu pokarmowego, które charakteryzuje się bólem, nadkwaśność soku żołądkowego i skurcze mięśni gładkich.

Nie możemy powiedzieć, że w niektórych przypadkach narzędzie to może być zaplanowane na ból zęba. Takie stosowanie leku ze względu na fakt, że przyczynia się do efektu „zamrożenia”. Jeśli lek jest umieszczony we wnęce lub na gumie koło zęba pacjenta, to jest prawie natychmiastowe drętwienie i dlatego cały ból tłumił znacznie.

Zakazuje stosowania tabletek

Teraz wiesz, co jest potrzebne tabletki „Bellalgin”? Wskazania do stosowania tego leku zostały wymienione powyżej.

Z uwzględnieniem przeciwwskazań, to ten lek są również dostępne. Zgodnie z zaleceniami, to narzędzie nie może być stosowany, ze szczególnym wrażliwości jego elementów, jaskry, raka prostaty gruczolak gruczołu krokowego, zahamowanie czynności szpiku kostnego i niedokrwistość hemolityczna dziedzicznych postaci, która została wywołana w ciąży, niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, karmienie piersią, astmę aspirynową i ciężką niewydolnością lub niewydolność wątroby.

Z dużą ostrożnością należy stosować leku z alkoholizmem i chorobami nerek.

„Bellalgin”: stosowanie leków

W jaki dawkowanie medycyna „Bellalgin” przepisywane pacjentom? Eksperci twierdzą, że w celu osiągnięcia szybkiego efektu terapeutycznego leku konieczne w celu przyjmować jedną tabletkę trzy razy dziennie przed posiłkami.

Nie przekracza jednej dawce leku, równy trzy tabletki. Maksymalna dawka leku dziennie wynosi 10 tabletek.

Zgodnie z instrukcjami, czas trwania transakcji oczywiście z pomocą leczenia powinno być ustanowienie tylko lekarz. Ten lek nie jest pożądane, aby przyjąć bez uprzedniej konsultacji ze specjalistą. Po tym wszystkim, tylko doświadczony lekarz znany jako „Bellalgin” pigułki mogą pomóc pacjentowi w każdym przypadku, i jak długo należy je podjąć.

Działania o charakterze negatywnym

Jakie skutki uboczne mogą powodować pigułki „Bellalgin” (wskazania do stosowania tego leku, to zawsze można znaleźć w instrukcjach dołączonych)? Zgodnie z raportami ekspertów, w niektórych przypadkach, przy stosowaniu tego leku u pacjentów wystąpić następujące działania niepożądane: suchość w ustach, zaparcia, pragnienie, zawroty głowy, rozszerzenie źrenic i senność. Dostępne również:

  • bolesne oddawanie moczu, białkomocz, niedowład, zatrzymanie moczu, zakwaterowanie;
  • chorób nerek, drgawki, bezmoczem, pobudzenie psychoruchowe ;
  • śródmiąższowe zapalenie nerek, pokrzywka, skąpomocz, zmniejszone ciśnienie, barwienie na czerwono moczu;
  • Zespół Lyella, kołatanie serca, pragnienie, przejściowe niewyraźne widzenie, agranulocytoza, leukopenia, trombocytopenia.

Nie możemy powiedzieć, że u pacjentów otrzymujących lek w ramach przeglądu będzie prawdopodobnie rozwijać następujące reakcje alergiczne: zespół Stevensa-Johnsona, zespół bronchospastic, obrzęk naczynioruchowy i wstrząs anafilaktyczny.

przedawkowanie narkotyków

Po otrzymaniu „Bellalgin” lek w dawkach przekraczających znacznie zwiększone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. W tym przypadku, pacjent wykonuje płukanie żołądka i leczenia objawowego. Ponadto przedawkowanie dotknięte wyznaczyć różne środki chelatujące. jest on leczony w szpitalu i zawsze pod stałym nadzorem specjalisty.

interakcji

Uważane za środki znacząco zwiększa efekt etanolu.

tabletki skojarzone „Bellalgin” z pochodnych fenotiazyny może przyczyniać się do powstania ciężkiego hipertermii.

Interakcji leku z „cyklosporyna” znacznie zmniejsza ilość tego ostatniego w krwi.

Środki kontrastowe rentgenowskie koloidalna substytuty krwi i „penicyliny” zabrania się połączyć z metamizolu. Nie możemy powiedzieć, że wspomniana substancja zwiększa aktywność i wypiera GCS hipoglikemizujące leków przeznaczonych do podawania doustnego, indometacyna „i” pośredniej leki przeciwzakrzepowe połączeniu z białkiem.

Gepatoinduktory stanie zmniejszyć efekt metamizolu.

Połączenie z badanym lekiem hormonalne środki antykoncepcyjne, leki przeciwbólowe nienarkotycznymi „allopurinolu” i przeciwdepresyjne (tricykliczne) powoduje wzrost jego toksyczność.

Cytostatyki i metimazol może sprowokować rozwój leukopenia.

Przeciwlękowe i medativnye leki zwiększają działanie przeciwbólowe metamizolu.

informacje specyficzne

Przed zastosowaniem leku uznaje za niezbędne, aby pamiętać, że nie wolno akceptować ludzi, których praca wymaga zwiększonej ostrości wzroku.

W leczeniu pacjentów otrzymujących leki cytotoksyczne, stosowanie metamizol powinno odbywać się wyłącznie pod ścisłym nadzorem lekarza.

U osób z katarem siennym i astma oskrzelowa, atopowe istnieje wysokie ryzyko rozwoju alergii.

Lek „Bellalgin”: analogi i opinie

Co może zastąpić leki nasenne „Bellalgin”? Eksperci twierdzą, że analogi strukturalne uważany za lek nie jest. Są one jednak zaznaczyć, że mają podobny mechanizm działania leków takich jak „Bellastezin” i „skurcz-M.”

Co ludzie mówią o tym leku pacjentowi? Według nich, lek ten ma ogromną ilość zalet. Po pierwsze, to jest bardzo dobrze dopasowany kompozycję. Po drugie, lek pacjent ma stosunkowo umiarkowaną wartość (w przeciwieństwie do innych leków o podobnym działaniu). Po trzecie, ma bardzo dogodną formę zwolnienia. Po czwarte, lek „Bellalgin” wykazuje wysoką skuteczność terapeutyczną.

Czy są jakieś wady tego narzędzia? Co użytkownicy mówią o tym? Negatywne opinie na temat leku są rzadkie. Zasadą jest, że powiedział, że „Bellalgin” może czasami powodować działania niepożądane, co dodatkowo wniosek za niedopuszczalny.