148 Shares 4508 views

Intymne fryzury – stylowy i higieniczny!

Schludny i zadbany teren bikini już dawno przestał być uważany za znak wyrafinowania i deprawacji. Jest to przede wszystkim wyrazem szacunku nie tylko dla siebie i swojego ciała, ale także do ich partnerów seksualnych. Dokładne i wykonany z „smak” intymne fryzury – to nie tylko estetyczne, ale, być może, i bardzo higieniczne. Wiele osób błędnie uważa, że kobiety robią to wyłącznie dla mężczyzn. Jest to jednak bardzo mylące. Robią Depilacja w pierwszej kolejności dla siebie, bo cenią poczucie łatwością i komfortem, który otrzymuje się po zabiegu.


Fryzury intymne: czy potrzebne?

Istnieje pogląd, że włosy na ciele człowieka chroni genitalia z negatywnym wpływem na środowisko, a zwłaszcza z cząstek brudu i pyłu. Jednak, jeśli spojrzeć z drugiej strony, jesteśmy z wami – nowoczesne ludzie, aniżeli mieszkańcy jaskini Ziemi, którzy nie mogli wziąć prysznic i nie dbać o siebie i swojego ciała przez wiele miesięcy. W nowoczesnym społeczeństwie, codziennej higieny, w tym wody i zmianę bielizny, nie tylko służyć jako ochrona przed wnikaniem patogenów i infekcji, ale również moralne i estetyczne. Damskie fryzury intymne są oryginalne i zróżnicowane. Dlatego każdy, nawet najbardziej zdradliwy i kapryśna dama znajdzie coś, co będzie miało swoją sympatię!

Fryzury intymne dla początkujących

Usunąć włosy z takiej strefy intymnej po raz pierwszy może być trudne. Należy zauważyć, że sama procedura nie jest bolesne, najprawdopodobniej, jest wrażliwy. Najlepiej jest zrezygnować z wszelkiego rodzaju znieczulenia i po prostu zrobić bez niego. Od Ciebie tylko trzeba przezwyciężyć strach i wstyd do kapitana. I jest to łatwe, ponieważ każdy ekspert – to przede wszystkim osoby z wykształceniem medycznym. Dlatego też nie należy się wstydzić.

Fryzury intymne: jaki wzór wybrać?

W związku z tym, wszystko zależy od twojej wyobraźni, a na ile jesteś gotów wydać na „piękno od pasa w dół.” W okresie letnim, sprawiają, że większość prostych grafik lub głębokiej depilacji okolic bikini. Pomyśl o tym, bo to długa i ostrożny „włosy” nie trzeba już się martwić, nie patrzeć, czy nadmiar włosów spod trykot. Teraz nie musisz się spieszyć do łazienki na złamanie karku przed udaniem się na plaży. Jest tak wielki, kiedy nic nie może zapobiec nieplanowanej podróży na piknik z przyjaciółmi.

Intymne fryzury dla mężczyzn i kobiet

Należy zauważyć, że przedstawiciele silniejszej płci jest bardzo sceptyczny wobec takich eksperymentów z jego wyglądem. Ta procedura jest zwykle używany panie. Przede wszystkim robią to w celu zwalczania jego wybrane po długiej rozłące, lub jako prezent urodzinowy niespodzianka lub jakiegokolwiek innego doniosłą uroczystość.

rzeczywiste motywy

Najczęściej kobiety wolą niebieskie lub fioletowe fale oceanu. Abstrakcyjne obrazy mogą nie tylko obrócić pod różnymi kątami, ale także do dekorowania wszystkich rodzajów kryształów i cekinów. Młode dziewczęta preferują włosy w formie nietoperza. Bardziej dojrzały i Reserved osoba zdecyduje się na brazylijskim torze. Bez względu na obraz chcesz, tak długo, jak to jest organicznie spojrzał na swoim ciele!