216 Shares 8100 views

Piękne pozdrowienia krzyża z chrześniaczka wdzięczności

Chrzestna towarzyszy osobie przez całe życie. Przychodzi z wizytą, daje miłość i prezenty, uwagi i opieki. Po zebraniu wszystkich słów w ciepłym pozdrowienia krzyża z chrześniaczka, chcę dać jej kawałek oddanej miłości i uwagi.

Toast za chrzestnych

Jeśli kobieta powierzono rolę krzyża, to znaczy, że jest ceniony i szanowany. Rodzice chrzestni zawsze doświadczyć radości z narodzin dziecka i emocji świadomości z powodu nowych członków rodziny.

Pierwsze gratulacje krzyż z chrześniaczka brzmiące słowa na chrzcinach rodzicami. Jak gratulacje dziecko może dać uśmiech czy płakać.

Toast na chrzestnych może wydawać się proste, ale z głębi serca: „Mój drogi przyjacielu (nazwa). Jesteśmy ze sobą od wielu lat znane. Godnymi kandydatami do roli matki chrzestnej dla naszego dziecka nie znaleźliśmy. Ufamy, to nasze dziecko. Kocham go jak kochamy, Dari mu ciepło i mądrość, wiara, nadzieja i miłość. Można to zrobić, wierzymy w Ciebie. Dla Ciebie na krzyżu”.

Założyć liryczne słowa gratulacji jak toast: „Kochać nie było wystarczająco dużo dla naszego dziecka, dajemy je do Ciebie, moja droga matka chrzestna Niech Pan da siłę do siebie wszystko, aby przynieść ze sobą i że wszyscy jesteśmy w dobrym zdrowiu może na weselu swoich spacerów.”.

Albo inna opcja:

W domu z radości i podniecenia,

Dziś mamy obrzędu chrztu.

Najlepszym okazało chrzestnych,

I wszyscy przyszli tutaj, aby świętować.

Dla chrzestnych grzanki,

Godson do ich zdrowy dorasta!

Wesołych Świąt

Istnieje tradycja, że w Wigilię, wieczorem przed Świętami Bożego Narodzenia, chrześniacy są przekrój kolację i wyrazy wdzięczności. atrybut obowiązkowy uważane kutya – owsianka wykonane z całego pszenicy.

Chrzestnymi można pogratulować lub po prostu jego słowa kolędy, tradycyjne pieśni ludowe, które chwalą narodziny Jezusa Chrystusa i właścicieli domu.

Gratulujemy chrześniaczka poprzecznym może mieć kształt i symboliczne wierszy i proza. Na przykład:

„Mój drogi chrzestna. Przyszedłem ci podziękować za waszą miłość i uwagę. I życzę ci to niech Święty Narodzenia Pana, aby oczyścić swój dom, przyniesie mu szczęście i radość. Niech ten kutya, który symbolizuje spokój, spokój, komfort i dostatek w domu pozwoli Ci dać to wszystko. Niech wasze życie będzie jak ona, słodkie i z niespodzianką. "

Urodziny każdego roku

Aby dać gratulacje piękny krzyż z chrześniaczka urodziny, nie jest wymagany wysiłek. Od małego chrześniaczka miło jest dostać prezent wykonany własnymi rękami: aplikacja, malarstwo, lalki, czy tylko pocztówkę. Od osoby dorosłej – tylko znak uwagi, co jest to piękny bukiet, pyszne ciasto lub inny prezent symboliczny. Po tym wszystkim, co najważniejsze, jak to będzie trąbił:

„Mój drogi chrzestna. Proszę przyjąć moje szczere gratulacje z okazji jego urodzin. Niech szczęście przyjdzie do domu i szczęścia przebywania w nim. Niech zawsze będzie z wami ukochanej. Aby dostać się do dobrobytu i szczęścia do wielkiego życia, to wesoły i szczęśliwy zostaliśmy przywitani zawsze miłe. Wszystkie najlepsze życzenia, miłość, pocałunek i uścisk ".

Drogi chrzestna, wróżka, moja droga.

Z okazji urodzin Sunny Gratuluję.

Niech bajkę o Kopciuszku, swoje marzenia.

Bądź szczęśliwy, kochany i kochany, jeśli były.

Mam dobrych ludzi na ziemi nie są spełnione, wierz mi.

Niech szczęście i szczęście zapuka do twoich drzwi.

Niech wszystko, stłumiony, to idzie daleko, daleko.

Ty i ja dobrze, ciekawe, wygodne, proste.

Najważniejsze – nie pozostawiać bez nadzoru na krzyżu. Jeśli okoliczności nie pozwalają pogratulować osobiście nakazał gratulacje podaniu z chrześniaczka możliwej w telewizji, dodając do daru go do swojej ulubionej piosenki lub zamówić dostawę kurierską kwiatów i prezentów z pięknych kart głosowych. W każdym przypadku będzie to dla niej miły.

Teraz krzyż rocznicę

Aby gratuluję rocznicy chrzestnej chrześniaczka były oryginalne, powinno być trochę sen.

Jako prezent można przedstawić kolaż, który pokaże wszystkie ciepło stosunków na zdjęciach. Umieszczenie go w pięknej ramie, pisząc te słowa podziękowania i życzenia, można ubiegać się o tytuł „najbardziej oryginalny prezent.”

You nieba wysłane do mnie

Że razem z moim aniołem

Przyniosłem wam razem,

Słodkie dziecko od jego powołania.

Dałem ci kapłańskie,

Dla mnie to zawsze był.

Nasza miłość jest święta

Przez wiele szczęśliwych lat.

Weź dzisiejsze urodziny

Moja miłość i wdzięczność.

Że życie było pełne zabawy,

A twoja roku przyszedł był jasny.

Oryginalna piosenka się gratulacje. Remake znajomą piosenkę poświęconą go do krzyża. Wykonać go na uroczystości, i dotknęła wszystkich do łez. Przypomina nie tylko znajomą melodię, ale również daje jasny gratulacyjny podaniu z chrześniaczka.

Jako dziecko, obraz krzyża kojarzy się z dobrym bohaterki opowieści o Kopciuszku, który był w stanie dokonywać cudów. W młodości, krzyż – najlepszy przyjaciel, z którym można plotkować, porady na temat rzeczy, które nie będą dzielić z matką. W młodości miałem dobry doradca i mądrego mentora. Kiedy stajesz się dorosły, są nasze rodziny i dzieci rodzą się, a wraz z niepokojem patrzeć na kandydatów do roli rodziców chrzestnych dla nich i ocenić realną wagę w życiu krzyża.

Gratulujemy chrześniaczka chrzestnej jest zawsze miło otrzymać, czując zwrotów i uczucia, wdzięczność i lojalność. Z okazji urodzin lub po prostu dobry – nadal byłoby miło.

Jeszcze wymyślić słów nikt nie mógł,

Przekazać moją miłość do Ciebie.

Że Pan was umiłował, plaża,

Za to, że jesteś w moim życiu.