147 Shares 8283 views

Pisanie na obrazie „Po deszczu” A. M. Gerasimowa

Pisanie na obrazie „Po deszczu” jest zawarte w programie nauczania. Zazwyczaj jest to zadanie do czynienia przez uczniów szóstej lub siódmej klasie. Łagodny krajobraz i odświeżone po deszczu taras dać widzowi różnorodne emocje.


Autor obrazów

Ten obraz pozostanie nam artysty Gerasimov. Malowanie „After the Rain”, esej, w którym można napisać, zrobione najczęściej stan natury.

Ale zanim zaczniesz pracować na samej tarczy, warto kilka słów powiedzieć o twórcy.

Aleksandr Mihaylovich Gerasimov zyskał sławę w pierwszej połowie ubiegłego wieku. Nie tylko, że był bardzo utalentowany przez naturę, miał również profesjonalną edukacji artystycznej. Poza tym, on również jest absolwentem Wydziału Architektury i całkowicie poświęcił się ulubionym biznesu – kreatywność.

uważał się mistrzem portretu, ale więcej niż raz zaapelował do krajobrazu.

Sława otrzymał po zapisywane portrety znanych rosyjskich przywódców – Lenina i Stalina.

Alexander odbyło dość duże pozycje w dziedzinie sztuki i miał wielki wpływ. Podczas swego życia otrzymał liczne nagrody.

historia

Po krótkiej biografii artysty powinien przystąpić do analizy fabuły internecie. Pismo ma charakter opisowy obraz (Gerasimov) „Po deszczu” muszą zawierać ten element.

Co jest niezwykłe, widzimy w tym obrazie? Odpowiedź jest prosta: nic specjalnego. Artysta oddaje zielony ogród i werandę tuż po ostatnim deszczu. Być może jest to taras własnego domu na wsi. Pod wrażeniem tego, co zobaczył, artysta postanowił natychmiast opisać piękno i jednocześnie prostota natury.

Wszystko wokół jest zielone i świeże. To czuje się nawet jako przyjemny i wilgotne powietrze po letnim prysznicem. Kolorystyka będą również zawarte w kompozycji obrazu „After the Rain”.

Jest to bardzo bogate i soczyste. W pewnym momencie widz może się wydawać, że nie obraz w porę, a jakość obrazu, więc wszystko wiarygodny i wspaniale ilustrowany. Ława i podłoga, jakby lakierowana, lśniące na wodzie. Jest oczywiste, że deszcz przeszedł niedawno i wilgoć nie miał jeszcze czasu, aby odparować. Ponieważ cały taras jest wypełniona wodą, prawdopodobnie był bardzo silny.

tło

obraz-esej opis AM Gerasimov w „After the Rain” rozpocznie się od analizy odległych obiektów. Pierwszą rzeczą, która przyciąga wzrok – zielony ogród. Prawdopodobnie na płótnie przedstawia maj lub czerwiec, ponieważ drzewa są w pełnym rozkwicie. Pośród zielonych liści można zobaczyć jakiś mały budynek. Możemy przypuszczać, że jest to kuchnia letnia, gdzie mieszkańcy podmiejskich zjeść śniadanie lub obiad na świeżym powietrzu. Czy jest to stodoła, w której przechowywać niezbędną opiekę dla narzędzi ogrodowych. A może jest to łaźni? Nie wiemy. Ale to miejsce jest bardzo dobrze wpisuje się w ogólną atmosferę na zdjęciu.

Trawa jest bardzo jasne, soczyste jasnozielona. Pod taką przyjemność biegać, nawet po prysznic deszcz.

Na płótnie widać fragment nieba. Jest jeszcze szaro, ale już zaczynają się rozjaśniać. Wydaje się, że promienie słoneczne w który za wszelką cenę chce się wyrwać z chmurami.

Wszystko wydawało vosprjala natura ze snu obudził ciepłym prysznicem.

pierwszoplanowy

Co musi zawierać pierwszy obraz-esej opis? Gerasimov „Po deszczu” napisał, prawdopodobnie z natury, jak opisano szczegółowo obiekty na pierwszym planie.

Tutaj skupimy się na samym tarasie. Jest to uczucie, że całkowicie namyli. Wszystkie świeci jest tak, że można zobaczyć odbicie szyny podłogowe i nóg stołowych. Na ławce widzimy odbicie światła słonecznego, tworząc efekt iskierka. Na lewo od niej na stole pięknych rzeźbionych nogach. Niewątpliwie ten mebel – wysokiej jakości prac ręcznych. On także wszystko w blasku.

Artysta po mistrzowsku udało więc przedstawiać stan natury po deszczu, że widz może się wydawać, że jest bardzo blisko do miejsca zdarzenia i oglądać.

Pisanie na obrazie „Po deszczu” zawiera informację, że odcienie kolorów użytych w planie ciemniejszy niż tło. Prawdopodobnie jego sztalugi Alexander znajduje się w centrum werandzie, aby całkowicie objąć piękny widok. Zatem elementy internetowych przeplatają natury i ludzkiego życia.

To niesamowite, jak artysta był w stanie przekazać nie tylko piękno chwili, ale nastrój: happy zaskoczony.

Centralny obraz

Najważniejszym celem tego jest stół, a to, co jest na niej.

Esej-opis obrazu „Po deszczu” muszą odzwierciedlać jak autor zdołał precyzyjnie przekazać punkt po klęski żywiołowej. Widzimy, że stał na stole szkła spadł. Być może niedawno ktoś pił wodę z niego. Ale teraz, pod wpływem wiatru i deszczu, upadł. W tabeli jest wypełniona wodą, i nie jest jasne, czy jest on dokładnie rozlane od szkła czy stało się to z powodu deszczu. Po lewej szklanym wazonie z kwiatami. Czerwony, różowy, biały, plama, stoją w obrazie. Prawdopodobnie prysznic był tak silny, że lepestkipionov spadł na stole.

Oczywiście, po takiej katastrofie nie usiąść na mokrej ławce i mokrym stole. Ale, mimo wszystko, jest to nieprzyjemne uczucie wilgoci. Powietrze nasycone wilgocią przyjemny, świeży. To sprawia, że chce się oddychać głęboko, aby poczuć ten sam zapach, który odczuwał w tej chwili Gerasimov. Malowanie „After the Rain”, eseju, na których można pisać, przepuszczają światło i wspaniały stan natury.

wynik

To płótno jest mało prawdopodobne, aby pozostawić nikogo obojętnym. W tej chwili jest ona przechowywana w Galerii Trietiakowskiej, więc każda zainteresowana osoba może zobaczyć swojego pana.

Wydaje się, że artysta, widząc taki niesamowity obraz natury, natychmiast podniósł sztalugi i farby, tak aby nie pominąć żadnego szczegółu. twórca sam uznał to dzieło sztuki jest jednym z jego najlepszych prac. I nie można zaprzeczyć, że.

Po dokładnym badaniu krajobrazu, można łatwo uporać się z tym problemem i napisać esej na temat obrazu „Po deszczu”, ponieważ to sprawia, niezatarte wrażenie na każdym widza.