424 Shares 8835 views

Jak stoi AM-PM-czas?

Do tej pory, istnieją dwa system obliczania czasu: 24-godzinna i 12-godzinny. Jeśli rozkład wskaźników cyfrowych w pierwszym przypadku, wszystko jest jasne, drugi jest bardziej złożony problem dla nas. Jak wiadomo, AM-PM-time – szyfr przyjęty głównie w Ameryce. Ale niewiele osób wie, że taki system obliczania godzin i cieszył się w Kanadzie, Nowej Zelandii, Australii i na Filipinach. Dlatego uważamy, że chciałaby, aby dodatkowo uniknąć nieporozumień.

Trudności w zwykłej szkole

Oczywiście, wszystkie dzieci, którzy studiują w szkole języka angielskiego, w obliczu tych szyfrów – AM-PM. w takim przypadku, czas liczony liczb od 0 do 12, nie ma. To pierwszy etap odbywa się przed południem, a druga zaczyna się po 12 pm, kiedy następna godzina jest ponownie określoną na rysunku 1. W celu uniknięcia nieporozumień, warunki i AM-PM zostały wprowadzone. w czasie porannego jest wyznaczona pierwsza z nich, co tłumaczone z łaciny oznacza „przed południem”, a zegarek, który przyjdzie po reprezentuje drugi szyfr.

Ciekawostki i zbiegi okoliczności

Wiele dzieci, przekazując przedmiot w szkole, zaczyna mylić tych pojęć. W celu lepszego dziecko nauczył się tej informacji, trzeba dać mu więcej niż zwykłą analogową interpretacji 12-godzinny zegar. Zastanowić, bo w naszym kraju, jak system działa w 50%. Najczęściej możemy umówić się na spotkanie w godzinach popołudniowych, mówiąc: „o 9 wieczorem”, choć w systemie 24-godzinnym, będzie 21 godzin.

Naucz swoje dzieci na prostą

Również, że dziecko jest lepiej orient w amerykańskim systemie standardowego zegara ściennego czas. Oni nie mają numery z równowartości ponad 12. Dlatego AM-PM-time – system, który jest o wiele bardziej do przyjęcia dla codziennej komunikacji życia. Jednak może to powodować pewne zamieszanie, gdy chodzi o prowadzeniu działalności gospodarczej oraz spotkania biznesowe.

Fragmenty z badań

Jeśli zbadać pochodzenie tych terminów jest głębsza The merediem łacińskiego słowa przekłada się na myśli. Oznacza to, że okazuje się, że może to oznaczać zarówno granicę południa i północy. Z tego powodu, eksperci w dziedzinie doszli do wniosku, że czas oznaczenie AM-PM mogą być wymieniane, który stworzył więcej zamieszania. W wyniku ścisłych zasad, które oznaczamy jako północy 11.59 PM zostały przyjęte w Stanach Zjednoczonych, gdy mówimy o końcu dnia. I aby wskazać początek nowego dnia, częściej mówią 12.01 AM. Praktyka odbywa się w jurysdykcji, w życiu codziennym.

Mały dopisek

Istotne jest to, że podczas swoich lat szkolnych dziecko dla siebie zrozumieć ten prosty motyw w języku angielskim. Tak będzie łatwiej poruszać się w przestrzeni, jak iw przyszłości nie będzie miał trudności w pracy i innych dziedzinach życia.

Również wyjaśnić czasu angielskiego, AM-PM może być ręcznie wykonane zegary w dwóch egzemplarzach. Nie będzie nic szczególnego poza tym, że litery AM zostanie umieszczony w środku jednego, a po południu – z drugiej. W godzinach porannych, położyć na stole u dziecka pierwszych kilku godzin, tak że mózg nagrany wzór „morning-light-AM». A po południu prowadzony przez czas, który pokazuje zegarek PM liter.