392 Shares 8540 views

Polyustrovsky Park – zielony teren rekreacyjny Krasnogvardeysky Rejonowy

W północnej stolicy Rosji wiele pięknych terenów zielonych odpoczynku. Jeśli chcesz cieszyć się pięknem natury i zapomnieć o codziennym zgiełku, przynajmniej tymczasowo, należy udać się na spacer w parku dzielnicy Polyustrovsky Krasnogvardeisky Petersburga. Co to za miejsce, co jest interesujące i gdzie?


Opowieść o nowej strefie rekreacyjnej

W 1967 Krasnogvardeysky Petersburg powierzchnia powstała i otwarty dla publiczności nowego parku. Otrzymał standard radzieckiego nazwą Era – Park 50. rocznicy października. teren rekreacyjny wyposażony w nowoczesne udogodnienia i przełożyć kilka razy. Najistotniejsze zmiany zostały wprowadzone w 1973 i 1987 roku. Na jego terytorium Polyustrovsky Park posiada trzy duże stawy. Flora w strefie rekreacyjnej przedstawiony przez tradycyjnych roślin dla Twojego regionu. Rocznie sadzenie młodych drzewek, w sezonie letnim są lepsze łóżka. Co ciekawe, jego współczesna nazwa teren rekreacyjny otrzymał dopiero w 2007 roku na cześć historycznej nazwy miejscowości. Dziś jest to park o regularnym układzie, na terytorium którego trzy sztuczne zbiorniki zapisane. Wejście do strefy rekreacyjnej jest wolny, można dojść w każdej porze roku.

Gdzie jest Park Polyustrovsky w Petersburgu, jak się tam dostać?

Teren rekreacyjny jest ograniczona do ulic Marshala Tuhachevskogo i kwietniu, a także autostrady i Revolution Avenue Metalowców. Całkowita powierzchnia parku wynosi około 46 hektarów. Aby dostać się tutaj jest dość proste liczby wózek 3, 16, 18, 43. Najbliższa stacja metra „Ładoga”, od niej około 10 minut drogą lądową. Jednak czy nie specjalnie iść do parku na spacer Polyustrovsky – jest dyskusyjna. W strefie rekreacyjnej istnieje kilka unikalnych zabytków i nowoczesnych atrakcji. Park cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców okolic.

wody mineralne

Polyustrovsky Park – specjalnie chroniony obszar naturalny. Na jego terenie wydobywa się wodę mineralną, jest rośliną, która produkuje picia napojów. Gotowe produkty można kupić w sklepach w Petersburgu pod marką „Polustrovo”. Oceń korzystne otoczenie terenów rekreacyjnych jest możliwe bez specjalnego sprzętu. W parku znajduje się wiele ptaków i małych zwierząt w stawach podczas ciepłych kaczek sezonie. Sztuczne stawy – to jest to, co może być dumna z Polyustrovsky parku. Czyszczenie stawu, który znajduje się w strefie rekreacyjnej, odbyła się niedawno. Dziś jest piękny i czysty staw z zadbanej plaży. Wielu wczasowiczów w lecie miłości opalać się tutaj, ale nie można pływać w stawach.

Najlepszym miejscem na spokojne spacery

Polyustrovsky Park w Petersburgu – jest to jedno z najlepszych miejsc dla tych, którzy chcą spędzić trochę czasu sam na sam z naturą. Brak przejażdżki i innych obiektów rozrywkowych. Ale ścieżki spacerowe, place zabaw i boiska sportowe – więcej niż wystarczająco. Nic więc dziwnego, że to miejsce jest bardzo popularny wśród młodych rodziców. Tutaj można bezpiecznie pospacerować z wózkiem lub małych dzieci. Latem park otwarty kioski z napojami i szybkich przekąsek. Wiele rodzin tu na pikniki. Smażyć kebaby w strefie rekreacyjnej nie jest oficjalnie zakazane, ale korzystanie z grilla jest konieczne. Odpoczynku w obszarze chronionym, należy pamiętać, że zabronione jest miotu. Nie będziemy straszyć grzywną, tylko nie zapominać, że ochrona zasobów naturalnych to zależy od zachowania każdego z nas. Wieczorem wszystkie aleje parku oświetlone latarniami, nie bój się utrzymywał na spacer późno.

Recenzje Polyustrovsky parku

Najczęściej, to teren rekreacyjny przyjść na spacer mieszkańców okolicznych terenów. Podekscytowany tym parku, znajduje się niedaleko od domu, zwykle młodych matek. W holu jest bardzo wygodne, aby wprowadzić dziecko do naturalnego świata, aby zauważyć zmianę pór roku, aby badać rośliny i zbierać materiały naturalne dla kreatywności. Pomimo swojej prostoty i naturalności, park wygląda utrzymanych w lecie. Tutaj sezonowo przycina drzewa i krzewy posadzone nowe kwiaty, kosić trawę i usunąć zanieczyszczenia. Dla dzieci wyposażone są w nowoczesne place zabaw. Jest też miejsce do uprawiania sportów, w tym dużym boisku. Bardzo piękne stawy na ich brzegach, aby opalać się w ciepłym sezonie, lub umówić się na sesję zdjęciową. Jeśli szukasz miejsca, aby cieszyć się w spokoju w pięknej scenerii, pokochasz Polyustrovsky park. Petersburg – miasto, które ma wystarczająco dużo terenów zielonych, ale nie wszystkie z nich może pochwalić się takim sprzyjających warunkach środowiskowych. Co jest szczególnie miłe, to niesamowite miejsce, zlokalizowany w centrum miasta, co oznacza, że aby dostać się tutaj jest łatwe.