432 Shares 7196 views

pożądanie seksualne. Brak popędu płciowego: jak walczyć? popęd płciowy damska

Prawie każdy rodzaj żywej istoty stworzone w kilku natury. Atrakcyjność seksualna – podstawową potrzebą ciała jest taka sama, jak zaspokojenie głodu, snu, i wszelkiego rodzaju potrzeb. Charakter tego instynktu jest prosta, jej celem jest prokreacja. Atrakcją dla płci przeciwnej, zwykle towarzyszy zamiarze przystąpienia do intymności. A jeśli istnieją w przyrodzie, choć nie samogłoski, ale jasne i szczegółowe przepisy, wszystko jest znacznie bardziej skomplikowana w ludzkim świecie.

Dlaczego zależeć?

Atrakcyjność seksualna jest oparta na instynktów biologicznych, którego siła zależy od dziedziczenia genetycznego, niektóre funkcje mózgu, hormonalne, a także kompleksu odruchów warunkowych, utworzonej pod wpływem otrzymanego doświadczenia psychologicznego i społecznego. popęd seksualny pojawia się w obraz człowieka, który odpowiada wewnętrznej reprezentacji fizycznej atrakcyjności, jak również zachowania.

Jaka jest nazwa libido? Nazywa się „libido”. Termin ten wprowadził Zygmunt Freud. Libido jest bezpośrednio zależna od stężenia androgenów, lider, który jest testosteron. Jest on odpowiedzialny za pojawienie się objawów wtórnych u mężczyzn, takich jak bardziej masywny niż z ciałem kobiety, obecność roślinności – broda, włosy na ciele, jak również rozwinięte mięśnie mięśniowy.

Co wpływa na produkcję testosteronu i libido w ogóle?

Aby hormonu pożądania seksualnego, a raczej na jego produkcji, zależy od wielu czynników. Należą do nich: kastrację, czyli interwencji chirurgicznej, terapia za pomocą pochodzenia syntetycznego, stres, zmęczenie ciężkim.

pożądanie seksualne u mężczyzn, a także płci pięknej, narażonych na działanie czynników psychologicznych. Tak więc, brak w chwili intymności może trwale zablokować pragnienie, aby spróbować ponownie. W młodym wieku chłopcy są najbardziej podatne na krytykę ze strony dziewcząt. Nieprawidłowe stwierdzenie w stosunku do wielkości godności seksualnej lub podobną uwagą jest w stanie wzbudzić w ludziach głęboki kompleks.

Aby walczyć z tym problemem może trwać długo, ale rozwiązania nie można zadowolić wszystkich. Mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet, bardziej tajemnicze i, co do zasady, rzadko szukać pomocy wykwalifikowanych specjalistów. Czasami jednak nie można rozwiązać ten problem. W takich przypadkach, konsultacji z lekarzem-seksuolog jest koniecznością.

kobiety

pożądanie seksualne u kobiet występuje pod wpływem estrogenu. Gdy obiekt jest odpowiedzialny za wewnętrzną reprezentację na zewnątrz, obraz staje się jasne, ale gdy przyczyną pożądania seksualnego jest zachowanie mężczyzn, to rodzi wiele pytań. Co dokładnie przyciąga uwagę kobiety? Oczywiście, mistrzostwa. Na poziomie podświadomości, kobieta, jak samicy dowolnego gatunku zwierzęcia, wybiera najsilniejszego człowieka.

A naukowcy już dawno wykazały, że ludzie znaleźć parę pasujące do ich poziomu hormonów. Oznacza to, że jeśli kobieta jest u szczytu swoich możliwości, jest zdrowy, to najprawdopodobniej będzie narysować odpowiedni człowiek. Wiele atrybutów płci atrakcji energię i wibracje emanujące od konkretnej osoby do drugiej. Siła jest zawsze przyciąga jego braku – odstraszający. Z punktu widzenia psychologii kobiet, prawie zawsze występują na tej samej prowizji w procesie budowania relacji z płcią przeciwną. Zyskuje uwagę silnego człowieka, starają się podporządkować się jego woli.

Jeśli on podporządkowuje, postać stopniowo zdominowany przez takie cechy jak elastyczne, ale w związku wiodącym zajmowanego stanowiska przez kobiety. Ona dalej nie widząc mocne mężczyźnie, traci zainteresowanie nią. Ponadto sprawca dzieje się ona także w to wierzy. Relacje stają się przestarzałe.

Female libido oraz hormony

Z czysto fizjologicznego punktu widzenia pożądania seksualnego kobiet jest zależny od hormonów, a więc zmienia się w zależności od okresu cyklu miesiączkowego. Kiedy pojawia się pęknięcie pęcherzyka i aktualizacji endometrium – są krytyczne dni. Dalsze średnim cyklu owulacja – komórka jajowa jest oddzielana od jajnika i w dół jajowodu licząc od zapłodnienia. Zazwyczaj tuż przed i podczas tego okresu kobieta odczuwa przypływ energii, pojawia się pragnienie seksualne. Jest to spowodowane uwalnianiem hormonów płciowych. Następnie cykl jest zakończony, więc wszystko powtarza się od nowa w każdym miesiącu.

Dlaczego zmniejszona?

popęd płciowy damska może być zmniejszona ze względu na pewne czynniki: branie leków, w tym środków antykoncepcyjnych, przewlekłego zmęczenia, napięcia nerwowego lub silnego stresu i innych powodów. Wraz ze zniknięciem negatywnym wpływem przyciągania jest zmniejszona. Czasami nie można zrobić bez opieki medycznej.

Co robić?

Tak, stracił libido. Pierwszą rzeczą do zrobienia – aby dowiedzieć się poziom stężenia hormonów. I w tym przypadku nie zawsze jest winowajcą jest estrogen. Oprócz niego, na ten stan może mieć wpływ na hormony tarczycy i nadnerczy. Ponadto, stosując się do zaleceń lekarza zastosować odpowiednie metody leczenia. Brak popędu płciowego u kobiet jest często związana z czynnikami psychologicznymi. Złe doświadczenie intymności, sprawa przemocy, silny stres emocjonalny może blokować możliwość zabawy.

W tym przypadku konieczne jest uciekać się do pomocy-seksuologa lekarza, który będzie nie tylko ujawniają prawdziwą przyczynę problemu, ale również metody jej zwalczania. Według statystyk, brak chęci i zdolności do uzyskania satysfakcji seksualnej u kobiet ze względu na obecność bloków psychicznych. Fizjologiczne oziębłość występuje tylko w kilku procentach płci pięknej i uważany jest uleczalna.

silne przyciąganie

Zwiększone libido, a także niskie lub nieistniejące też jest problem. Kiedy to jest przejawem instynktu, staje się problemem, człowiek traci poczucie normalnego życia. Co do zasady, w tym przypadku, ludzie często uciekają się do samozadowolenia, że jest masturbacja. Jednak taka sytuacja nie zawsze jest rozwiązaniem. Częste stosunek płciowy na początku wydaje się być normą, a nawet wskaźniki różnorodności. Wkrótce jednak dana osoba może przestają być spełnione, pomimo orgazmu. Silny apetyt seksualny, co do zasady, jest bardziej powszechne u mężczyzn, zwłaszcza w młodym wieku.

Gdy podrosną, zjawisko to wraca do normalnego – nie ma problemu. Ale jeśli nic się nie zmieni z czasem, jest często przypisywane do właściwości zdrowotnych. Na przykład, konieczne jest zbadanie mózgu. Pewna część z nich może mieć wpływ na organizm, powodując ciągłe uczucie podniecenia. Być może jest retencja płynów, co również wpływa na funkcjonowanie mózgu. Czasami jest awaria w hormonalnej tle mężczyzn. W każdym razie, jak badanie dalszej terapii, powinny być powierzone do lekarza.

Jak zwiększyć atrakcyjność?

21, według wielu, jest era stresu. Dlatego ludzie często napotykają na taki problem jak brak pożądania seksualnego.

Jeżeli, zgodnie z fizjologią, w przypadku braku jakichkolwiek czynników psychologicznych człowieka jest prawie zawsze gotowi do nawiązania kontaktów intymnych, a następnie u kobiet występuje tylko podczas owulacji. Taka jest natura ludzkiego organizmu. Jednak wpływ na moc pożądania seksualnego, a także częstość jej występowania jest możliwe. Aby dowiedzieć się, jak zwiększyć libido, powiedzmy wielu ekspertów, którzy badają ten problem. Jeśli głębokie i poważne problemy nie są widoczne, to rozwiązanie polega na normalizacji życia.

żywność

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na dietę. Kiedy jedzenie pochodzi produktów, które zawierają odpowiednią ilość witamin, minerałów i pierwiastków śladowych, moc można uznać za zakończone. Jest od tego w dużej mierze zależy normalnego funkcjonowania ludzkich układów organizmu.

aktywność fizyczna

Drugim czynnikiem jest wystarczająco wpływającym stan zdrowia jest aktywność fizyczna. Kiedy człowiek jest w pozycji siedzącej przez większość czasu dnia, a następnie samochód wraca do domu z pracy i położył się na kanapie, cyrkulacja krwi jest wyraźnie cierpi takim rytmie. Pojawienie transport zmniejszonej aktywności ruchowej człowieka jest prawie pół. Cierpi nie tylko intymnej życia obywateli, wiele chorób układu sercowo-naczyniowego, problem nadmiaru masy i innych.

Brak popędu płciowego nie zagraża ludziom, którzy regularnie angażują się w aktywność fizyczną. Najlepsza profilaktyka tego problemu są zajęcia w siłowni co najmniej 3 razy w tygodniu. Alternatywą może być kąpiel w basenie, jazda na rowerze, jogging zewnątrz. Jeżeli żadna z powyższych opcji z jakiegoś powodu nie jest dostępny, dopasować zwykłe poranne ćwiczenia. Należy mieć 15-20 minut swojego czasu, a potem coraz lepsze krążenie krwi, co daje dobre zaopatrzenie wszystkich narządów i układów. Dogania codziennie, można uzyskać pożądany efekt – wzrost popędu płciowego.

interwencja farmakologiczna

Często zdarza się, rozwiązywania problemów z pożądania seksualnego, ludzie uciekają się do interwencji medycznej. Jednak takie leczenie, oprócz pozytywnych skutków, ma listę przeciwwskazań i skutków ubocznych. Jak wiecie, lecząc jedno może zranić bardziej.

Zwykle podczas stosowania leków bezpośrednio cierpiących wątroby, ciało ludzkie jest filtr. Gdy organizm jest osłabiony, źle działa lub ma jakiekolwiek łamanie, przygotowanie do pożądania seksualnego zostać anulowana. Taka terapia jest przeznaczony przede wszystkim do męskiej części ludzkości. Z powodu źródeł reklamowych znanych nazw leków, które obiecują dać niezapomnianą przyjemność podczas intymności. Takie sposoby uciekania mądrze w celu skorygowania prawdziwy stan rzeczy. Na przykład, większość z pomocy tych leków uciekają się ludzie, którzy osiągnęli pełnoletniość.

Ale wtedy mogą czyhają na niebezpieczeństwo. Podnoszenie ciśnienia preparaty leków wzmacniających działanie często wywoływać ataki serca, skurczów i innych negatywnych skutków w organizmie. Nie należy przyjmować te tabletki do tych, którzy mają odpowiednie przeciwwskazań. W każdym przypadku, przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem.

Porady dla kobiet

Jak zwiększyć libido dla kobiet? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na dietę i codziennej rutyny. Nie może być zbyt duże obciążenie, a jedzenie jest przeciążony z tłuszczów pochodzenia zwierzęcego. Wprowadzenie do diety produktów pochodzenia roślinnego, normalizacji płynów, regularnej aktywności fizycznej oraz optimum może zdziałać cuda.

Należy również zwrócić uwagę na sytuację, bo dla kobiet jest tak ważne emocjonalne relacje elementów. Jeśli istnieje stała w jego życiowego partnera, to może trzeba urozmaicić zwykłego przebiegu komunikacji. Idź na ciekawym wydarzeniu razem zorganizować romantyczną atmosferę w domu, słuchać muzyki, zrelaksować się razem – to wszystko czasami pomaga efektywnie nawet w najbardziej pozornie beznadziejnej sytuacji.

wniosek

Atrakcyjność seksualna – to podstawowy instynkt, foresight wrodzoną naturę do przedłużenia życia na Ziemi. Mniej więcej w tym temacie budzi wiele kontrowersji, ponieważ jest naprawdę niewyczerpane. Zjawisko to ma dwa główne składniki – fizjologiczne i psychologiczne. Istnienie problemów w tej dziedzinie mówi o konieczności ubiegania się o pomoc wykwalifikowanego profesjonalnego. Po intymnej sfery – jest to ważny i integralną częścią normalnego i satysfakcjonującego życia.