780 Shares 4400 views

Postacie i aktorzy: „Ciąża Test”

Minęło zaledwie rok, ponieważ zarówno na ekranach telewizyjnych wydany serialu „test ciążowy”, a on zdobył już miejsce w sercach słuchaczy. Pomimo faktu, że obraz jest przeznaczony głównie do żeńskiej widowni (Wszakże temacie pokryte w każdej serii, jest bliżej przedstawicieli pięknej połowy ludzkości), dużo ludzi, zbyt „paluszki” do ekranów podczas transmisji. A tam, na ekranie, to rozwinął prawdziwie niezwykły spektakl, który pokazał wszystkie podmioty zaangażowane. „Test ciążowy” przynosi niesamowite w swej prostocie wiadomości: w każdej dziedzinie trzeba być nie tylko zawodowych, ale także człowiekiem.


fabuła

Ten prestiżowy ośrodek medyczny stoi przed dylematem wyboru specjalizacji. W tym krytycznym momencie w jego ścianie przychodzi nowy pracownik – Natalia Bakhmet'eva, który jest kierowany przez rozdzielenie matki.

Gdy szef przychodzi do jego biura, natychmiast i bezwzględnie wystarczającą ilość punktów do swoich podwładnych na całą masę rażących niedociągnięć. Natychmiast rozpoczyna Generalne sprzątanie centrum. Wszystkie pokoje są starannie przetworzone narkotyków. Pielęgniarki sugerują idealny porządek w pozycjach oraz w oddziałach.

Aktorzy „Test ciążowy” pokazuje spód całej pracy personelu medycznego na oddziale położniczym.

Nowy lider natychmiast powstała bardzo rygorystyczne przepisy dotyczące wszystkich pracowników i bardzo nieoczekiwane (choć absolutnie poprawne) – dla pacjentów. Aby centrum medycznego nie był ropień i zakażenie, goście nie są dozwolone wewnątrz w pełnej zgodności z normami sanitarnymi.

opera mydlana „Test ciążowy”, aktorzy, którzy żyli życiem swoich bohaterów na planie, nieświadomie przepojone wszystko dzieje się w szpitalach, w których miały miejsce strzelanina.

Od pierwszego dnia pojawienia się w centrum pilotażowego Bakhmet'eva jej współpracownicy nie jest tajfun emocji w stosunku do niego. Z jednej strony podnosi ona za ich profesjonalizm i na innych buntów tyle twardy charakter.

Profesjonalizm – to brzmi dobrze

Równolegle z tworzeniem porządku w nowym miejscu pracy, młody szef był w stanie podjąć bardzo poważne dostawę patologiczny, oszczędzając jednocześnie i matki i jej dziecka przed urazami, które mogą być. Natalia Bakhmet'eva ma charakter zbyt bezkompromisowy, wynik manifestacji, która jest zwolnienie niektórych pracowników, którzy nie zgadzali się z jej styl przywództwa. Ale te położników, którzy pozostają na swoich miejscach, a przyjemność i dbałość próbuje dowiedzieć się od swojego doświadczenia i niewątpliwych umiejętności.

Były związek przed obiektywem kamery, co doskonale pokazał publiczności aktorów. „Test ciążowy” – film, który dzięki ich wysiłki okazały się absolutnie prawdziwe.

Tak, Bakhmet'eva może zbyt arogancki i gonoristyh, ale te cechy były jej ze względu na komunikację z starszego kochanka. Dziewczyna poszła w zwyczaju życia zamknięte i niezależny, opierając się tylko na własne siły.

Tak, to nie było łatwe filmowanie dla Svetlana Ivanova, bo miała do odbioru na ekranie, a oni nie zawsze mają łatwe w taśmie „Test ciążowy”. Seria, której uczestnicy w czasie przekształcony czarodziejów w białych fartuchach, ukazuje widzowi, że są chwile, kiedy stopa przyjęcia właściwej decyzji lekarza zależy od tego, czy operacja czy poród będzie naturalnie potrzebują.

Załamanie się wszelkiej nadziei

Oficjalna, którzy dzierżą ogromną moc – Yuri Kołmogorowa – zawsze pcha jego urodziwa protegowanego na stanowiskach kierowniczych. Biorąc je Natalia stopniowo opanowali nauki zgodności z takich prestiżowych krzesła, starając się wniknąć do wszystkich szczegółach swojej pracy.

Oto fabuła wymyślił twórców serii „test ciążowy”. Aktorzy i role odgrywane przez nich w filmie, przeszedł całą swoją odpowiedzialność do pracy, ponieważ ich działanie i każda decyzja może mieć fatalne skutki dla pacjentów.

Relacje z Kołmogorowa kontynuowane przez kilka lat, aż Bakhmet'eva nie rozumieją i nie godzić się na całej swej marności. Urzędnik nie zamierza zniszczyć swój własny, ugruntowany życia rodzinnego. Biurowy romans był w impasie …

Kim ty jesteś, Natalya Bakhmet'eva

„Test ciążowy” aktorów wybrany dość ostrożnie. Główną rolą kobiet w filmie został zatwierdzony przez Svetlana Ivanova, znana widzom serialu „Mimo to, co robię.” To ona zawarta na ekranie obraz utalentowany (pomimo młodości) Natali Bahmetevoy położnika. Dziewczynka przeżyła tragedię osobistą, rzuca kapitału i przybył do Petersburga. W tym mieście jest kierowany położnicza Oddział w lokalnej eksperymentalnego ośrodka naukowego i medycznego.

W mieście nad Newą Nataszy przeniesiony, zostawiając wszystko za sobą w Moskwie z powodu powieści Jurija Kołmogorowa, trwające kilka lat, od czasów studiów w Instytucie, gdzie została wybrana jedną z jego dyrektorem naukowym. Tutaj jest remis w historii serii „test ciążowy”. Podmioty uczestniczące w nim, jak to możliwe biorąc pod uwagę całą atmosferę panującą na planie.

żonaty urzędnik

Zamożni oficer grał Aleksandr Yatsko. Jurij Kołmogorowa jest już żonaty i choć czuje pewną sympatię do młodej kochanki, do zniszczenia przez wzgląd na jej rodzinie, że nie ma zamiaru. On jest bardzo surowy, wymagający osoby. Był przyzwyczajony do tego, że w jego opinii, nie tylko słuchać, ale też od razu dążyć do ich spełnienia.

Raz na początku historii na stole Bakhmet'eva umiera pacjent, a ona Natalia próbuje wywołać ukochany (poradził przyszłej mamie nie do zaakceptowania Cezara, a tylko oczekiwać, że w tym przypadku, jak widać, był zły scenariusz, ponieważ pacjenta był tylko jeden, a nawet wtedy nie bardzo zdrowe nerki), Kołmogorowa zamiast trzymać i pocieszać ją gwałtownie rzuca na spotkaniu, że nadszedł czas, aby dorosnąć, a od czasu do czasu, aby podejmować decyzje.

Aktorzy ( „test ciążowy” to pokazuje) bardzo miło grać w tę trudną sytuację dla dziewczynki kiedy potrzebowała pomocy, ale był zupełnie sam.

Och, to cud

W pierwszy dzień w nowym miejscu Bakhmet'eva uratować dwa życia na raz: matkę i dziecko. Ona pojawia się na sali operacyjnej, a tym samym momencie, kiedy zdecydowano się usunąć macicę pacjenta. Natalia genialnie przechodzi ten test i kobietę i jej nowonarodzone maluch przeżył.

Od pierwszego dnia w nowej pracy pokazała nie tylko wysokiej jakości profesjonalne, w stanie błyskawicznie podejmować ważne i trudne decyzje, aby ratować życie. Ze względu na swoje wyszukane, nawet twarde charakter koledzy traktują ją z pewnym chłodem, były też zazdrosny. Ale początek nowego, wolnego życia komplikuje jeden fakt: Natalia dowiaduje się, że jest dzieckiem Yuriya Kolmogorova.

Który jest pokazany w nowym teście dla młodych twórców na czele filmu „test ciążowy”. Seria, która pokazała aktorów tak blisko, prawie każda kobieta doświadczeń i zdecydował się na głównego bohatera, aby nadać mu poczuć całe szczęście, który marzy o dowolnym przedstawicielem pięknej połowy ludzkości.

Mimo trudnej sytuacji w życiu dla niej robi absolutnie właściwym wyborem dla niej i postanawia urodzić tego dziecka.

postacie wtórne

były fotografowania „Pregnancy Test” z wielką starannością. Aktorzy i role grali, starał się pokazać wszystkie działania jak najbardziej realistyczne.

Anna Kamenkova odgrywał rolę w serialu Ally Kashin, położnik-ginekolog. Jest to bardzo surowe i raczej wymagająca kobieta. Ale po dział spotkał poglądach Bakhmet'eva, podczas swego panowania został zapamiętany jako wakacje. Kashin przyzwyczajeni do pracy, „staromodny”, czasami biorąc raczej zamiatanie rozwiązanie dla pacjentów. Dlatego też nowy szef innowacji, a sama, ona postrzega wrogie przyjęcie. Ale zdaje sobie sprawę, że Natalia nie było takie błędne furia, która może wydawać się na pierwszy rzut oka.

Dr Siergiej Doncow zawarte Migitsko. Aktor był przekonany, że on po prostu musi grać rolę lekarza jest absolutnie prawdziwe i szczere. Zrobił kilka wycieczek do szpitala na doświadczonego anestezjologa, który wykonał Migitsko objazd klinice, pokazał sprzęt Chambers, mówił o zawodzie. Po takim „treningu” aktor po prostu nie może sobie pozwolić na popełnianie błędów i przyznać błędy. Był ważne, aby pokazać, jak trzymać noworodka, jak wziąć w ręku strzykawkę.

Ruslan Bazanova, specjalista w dziedzinie sztucznego zapłodnienia, grał Danila Dunaev. Po zakończeniu pracy nad filmem, wspomina, jak podczas kręcenia że on kiedykolwiek trzymać ręce na dziecko 30 dni starego, jak dzielnie robił. A przecież aktor jest pewien, że w momencie pojawienia się nowego życia w świetle człowiek nie powinien być obecny, ponieważ jest to dla niego dużo stresu.

„Test ciążowy” aktorów (film rozpoczął nadawanie na „pierwszy” kanał w styczniu 2015) wykonane szybko, oni starali się pokazać, jak trudna jest praca położników, a ile w życiu matki i dziecka zależy od ich profesjonalizmu.

Na zbiorze wszystkich aktorów miałem łatwe, ponieważ strzelanina miała miejsce w tym szpitalu, gdzie pacjenci nie były prawdziwe. Więc spojrzał na wystawie „Test ciążowy”. Aktorzy, seria zdjęć, które po osiągnięciu ekran natychmiast pojawił się na łamach wielu magazynów mody, szukała pracy bez błędnych posunięć, a następnie szukać wybrednych widzów znaleziono żadnych błędów.