136 Shares 7206 views

Przeciwświądowe i przeciwzapalne agent „Proctosedyl”: instrukcje użytkowania

Medicine „Proctosedyl” instrukcje do zastosowania, jako kombinowany środek do leczenia hemoroidów i innych odbytu różnych chorób. Stosując ten preparat ma charakterystyczny przeciwświądowe i działanie przeciwzapalne, ale również pozwala na stosunkowo krótkim czasie do zmniejszenia zwiększoną kruchość naczyń włosowatych. Ponadto, lek „Proctosedyl” zmniejsza ilość surowiczego wyładowania zapobiega rozwojowi powikłań zakrzepowych hemoroidów, ułatwia szybkie i bardziej przedłużoną eliminację świądu i skurcz w obszarze odbytnicy. W tym przypadku, w oparciu o działania złożonego preparatu jest blokowanie receptorów bólowych oraz hamowanie PG i innych mediatorów stanu zapalnego.


Wytwarzany środek przeciwświądowy „Proctosedyl” (Instrukcja jest koniecznie w zestawie) w czopkach doodbytniczych lub jako maść. Skład tych postaci dawkowania, takie jak elementy obejmują substancje, takie jak chlorowodorek, cinchocaine hydrokortyzon i framycetyna siarczanu.

Za pomocą przeciwzapalne producentów leków zalecany głównie do leczenia ostrych, odbytnicy i hemoroidów ostrej szczeliny odbytu. Swędzenie w okolicy odbytu również powinny zacząć stosować w połączeniu oznacza „Proctosedyl”. Maść (Opinie potwierdzić), a także w celu wyeliminowania szczeliny odbytnicy lub leczenia okołoodbytnicze wypryski.

Jeśli chodzi o szczególne zastosowanie przeciwświądowe leku, na przykład, czopków doodbytniczych muszą być podawane rano i przed snem. Ponadto, ich stosowanie jest zalecane po każdym stolcu. Maść „Proctosedyl” instrukcja obsługi zaleca się umieścić palcem bezpośrednio na miejscach lokalizacji bólu i świądu jak kilka razy dziennie. Tak więc głębiej podawania leku Zaleca się umieścić na specjalnej rurki aplikatora, która jest przymocowana.

Stosować połączone oznacza „Proctosedyl” Instrukcja zabrania się przypadek pacjentów alergii na którykolwiek ze składników zawartych w składzie. Ponadto, nie jest konieczne, aby przypisać lek przeciwzapalny i przeciwświądowy na wirusowe, grzybicze lub gruźliczych zmian obszaru odbytu. Ponadto, nie należy używać tej usługi dla kobiet, wykluły się dziecko. Dzieci młodsze też nie zaleca się przepisać lek „Proctosedyl”. Z dużą ostrożnością należy stosować jest przeciwzapalny dla osób z przewlekłą niewydolnością serca lub nadciśnieniem. Wreszcie, producent nie zaleca się stosowanie tego leku przez okres dłuższy niż siedem kolejnych dni, w ramach obecnej hydrokortyzonu hormonu, przeznaczone do łagodzenia stanu zapalnego.