254 Shares 7072 views

Szydełka. Bolero dla początkujących

Dobrym testem wytrzymałości dla początkujących mistrzów będzie szydełku bolero: rzecz jest mała, więc wyniki pracy można ocenić po kilku dniach od rozpoczęcia pracy. Równocześnie, różnorodność modeli i wzorów pozwoli wybrać na każdy gust.

Schemat dziewiarskich

Znajomość symboli i umiejętność czytania system ułatwia szydełka. Bolerko najczęściej ma postać klina, od szyjki. Długość projektowania produktu i wykończenie w zależności od modelu, rodzaju przędzy i swoich pragnień. Najodpowiedniejszy do uruchomienia systemu, zgodnie z którym Bolero dziany w jednym kawałku. Najważniejsze – aby ściśle przestrzegać notacji i poprawnie wykonać każdy element, a następnie wynik będzie uzasadniać oczekiwania. Zazwyczaj składa się z wzoru powtórzeniami – powtarzające się wzory. Budowa systemu należy pamiętać, że musi zmieścić się powtarza w całości lub wzór będzie wyglądać obdarty, które psują wygląd całego produktu.

Wybór gotowego schematu – to ważny krok, jeśli zdecydujesz się nauczyć szydełka bolero szydełka. Program w mediach drukowanych i elektronicznych są zwykle publikowane wraz ze zdjęciem gotowego modelu, co ułatwia percepcję. Ważne jest, aby pamiętać, że aby osiągnąć wyniki testów trzeba dokładnie przestrzegać wszystkich zaleceń autora publikacji związanych z grubości i składu przędzy, numer haka i przebiegu akcji.

Dzianie szydełkowe bolerko według opisu

Aby pracować na opisie know odnoszą się do pętli na schemacie niekoniecznie. dość wyraźnie do wykonywania czynności, które są podane w tekście. Z jednej strony, to sprawia, że łatwiej, ale na innych, trudniejszych do wykrycia błędów w procesie, łatwiej jest dostać się i zgubić. Czasami doprowadza niedokładne sformułowania opisu autora. W zasadzie, szydełka bolerko nie jest zbyt trudne, tak aby spełnić jego opis jest całkiem możliwe.

Knitting Bolero dla dziewczynek do roku

Wiadomym jest, że im mniej nieporęczne rzeczy, tym szybciej będzie można zakończyć dziewiarskich. Dlatego początkujący craftswomen to najlepiej trenować swoje umiejętności na odzieży dziecięcej. Działać szybko, słodkie maleństwa, więc nie ma pasji ponownie drutach.

Poniżej znajduje się opis, który może być wykonany bolero dla dziecka do roku. Podobnie tally i duże rozmiary, tylko trzeba wziąć swoje pomiary z modelami i skupić się na nich, kiedy dziewiarskich, jeśli to możliwe, okresowo próbuje na produkcie. Charakterystyczną cechą tego modelu jest prosty wzór, który będzie ciekawy do oglądania go na małe dziecko, dziewczynka starsza lepiej wybrać bardziej złożony obraz.

Kolejność działań

  1. Przygotować próbkę. Aby to zrobić, związać 10 szwów i dzianiny 1 wiersz sc bez kolumn. Pomiaru uzyskanego fragmentu, jest przydatne do obliczania liczby pętli niezbędnych do rozpoczęcia dzianie.
  2. Usuń pomiarów. Zapoznaj się z T-shirt lub bluzka dziecko i zmierzyć długość szyi: ten rozmiar i powinna być prowadzona.
  3. Obliczyć liczbę pętli, dzieląc długość szyjki długości próbki i mnożąc przez 10. Tyle zawiasów i trzeba wybrać.
  4. Zacznij drutach z ciągiem, drugi wiersz drutach kolumny bez sc i zmierzyć ponownie – błąd w obliczeniach najlepiej wykrywane natychmiast. Jeżeli pochodzenie produktu jest równa długości szyi – kontynuować.
  5. Kolejna seria kolumn w celu dopasowania sc. Bolero rozszerzony w co piątym pętli provyazyvayte 2 kolumny.
  6. Dzianina w taki sam sposób, 6-7 cm, w każdym drugim rzędzie, co dodawania.
  7. Rozłożone na płaskiej powierzchni Bolero, składane tak, że zostanie ona zużyta. Położenie przyszłych więzi wokół szyi powinna być przyszłość. Teraz, środek każdej krawędzi 6 cm, a w miejsce gwintu znaku wiązać przedniej i tylnej części. Więc budować rękawy i zidentyfikować dalsze przód pracy.
  8. Następnie dziać tylko część, która była wewnątrz znaków. Przód i Tył długość może być dobierana indywidualnie. Po osiągnięciu wymaganego rozmiaru gotowej pracy.
  9. Uczynić ciągi szwów łańcucha i dołączyć je do krawędzi szyjki. Następny bolerko mogą być wykończone jakichkolwiek elementów dekoracyjnych i mogą być noszone tak.