787 Shares 4202 views

Jak cięcia róże rosną różę? Praktyczne wskazówki dla początkujących hodowców

Uzyskać piękny kwiat jako prezent lub jej zakup tylko dla dobrego nastroju, wiele myśli jak cięcia róże rosną różę? Okazuje się, że istnieją jeszcze więcej sposobów, aby uzyskać realną krzak, pachnące i miłe dla oka, z wielką trudnością w tych technologii nie. Można użyć tradycyjnego sadzenia w ziemi, ale istnieją metody alternatywne, na przykład, destylacja cięcia ziemniaków.

Przy podejmowaniu decyzji, jak rosną róże kryte, należy zwrócić uwagę na wielowiekową przetestowany sposób zakorzenić się w ziemi. Ta procedura nie wymaga wiele wysiłku, ale roślina potrzebuje regularnego podlewania. Tak, jak to się wszystko zaczęło? Ulubiony kwiat musi stać w wazonie z wodą aż do momentu całkowitego więdną. Następnie trzeba wyciąć róże macierzystych do równych sadzonki o długości 14-15 cm Głównym warunkiem :. Na każdym takim segmencie powinna wynosić co najmniej trzy pąki. Narzędzie specjalne lub zwykły nóż ostre i cienkie, aby kilka sekcji: należy przejść bezpośrednio przez nerki i mają ukośne zbocza, a drugi – prosty – czy w odległości 3-4 mm poniżej. Jeśli uchwyt pozostały suche liście, to powinny one być usunięte, nie wszystkie, ale tylko część – te, które były poniżej nerki.

Zebranych sadzonki w ten sposób muszą być zanurzone w specjalnym roztworze, który pomoże roślinę się zakorzenić. Jak cięcia róży róża rośnie szybciej? Aby to zrobić, należy użyć nawożenia korzeni zakupy lub specjalnego przygotowania, przyspiesza rozwój systemu korzeniowego. Jeśli nie chcesz używać nawozów niesprawdzone, zawsze istnieje alternatywa – tradycyjny, lekko różowy roztwór nadmanganianu potasu. Przygotowania do zwiększenia wzrostu korzeni można kupić w kwiaciarni, i nadmanganianu potasu mają biegać centrach ogrodniczych. Przez wybranie odpowiedniej opcji obrabiany przedmiot zanurzyć w roztworze na 12-13 godzin, a rozpoczyna przygotowania gleby.

Teraz mówimy o już wspomniano powyżej, alternatywny sposób: sadzonki rosną róże w ziemniakach. Po usunięciu z roztworu segmenty trzymać w dużych i zdrowych ziemniaków, który ma naprawdę ogromną podaż składników odżywczych. Ale większość ogrodników wolą tradycyjne, sprawdzone pożywką nowomodny „roślinny” lądowanie. Dla dalszych eksperymentów mających na celu dowiedzieć się, jak rosną róże z sadzonek róży, wymaga dużego garnka lub wiadro przygotowanej glebie i zwykłym szklanym słoju. Wzór odżywczą można wytworzyć według następującej receptury: zmieszane w równych częściach torf, darń jakości próchnicy i czystego piasku rzecznego. Uzyskany podkład powinien być łatwy i pełen przydatnych substancji do róży. Wybrany zbiornik musi być także osuszony i warstwa dolna są gliniec – ochrona przyszłych korzeni gnicie.

Sadzonki sadzi się pod lekkim nachyleniem i bardzo starannie deptane ze wszystkich stron przez glebę. Następnie trzeba podlewać roślinę umiarkowanie i pokrycie do umiarkowanego równym podłożu nerek. Wiele osób zastanawia się, jak rosną róże z sadzonek róży, i jakie warunki są potrzebne do tego. Wieloletnie doświadczenie wykazały, że optymalna temperatura jest 24-25 ° C Uchwyt pokryty słoju i natryskuje broniła wodą 5-7 razy dziennie, tak aby nie wysycha gleby. Miesiąc później, zakład da nowe liście, a po roku może być posadzone w ogrodzie, jeśli istnieje takie pragnienie.