279 Shares 2405 views

Aktorzy filmu „Wrong Turn”. Cannibals i studenci w lasach Wirginii

Pierwszy z serii filmów „Wrong Turn” ukazał się w 2003 roku i, pomimo mieszanych krytyków, dwukrotnie odzyskać swój budżet. Aby pracować z kategorii „B” jest doskonałym wynikiem.


Beauty kontra brzydoty: gadżety

Fabuła oparta jest nie tyle na opowieści o krwawych morderstw, ale na podwyższone w absolutnej opozycji do różnych warstw amerykańskiego społeczeństwa. Z dobrej strony to grupa studentów, którzy wyjechali na wycieczkę przez West Virginia. Pozytywne aktorzy filmu „Wrong Turn” atrakcyjny wygląd wystarczy, aby spowodować publiczność nie podrażnienie, ale empatię i bliskość. Aktor klasycznie grupa składa się z 6 osób – chłopców i dziewczęta w równym stopniu. Ale czas ekran i uwagę widza pomiędzy nimi rozłożone nierównomiernie.

Aktor Desmond Harrington grał Chris, absolwent College of Medicine, który postanowił ominąć korek drogowy wzdłuż drogi leśnej. Patrzy trochę starszy i silniejszy od innych członków grupy, jego działań bardziej ostrożnie. W czasie kręcenia Harrington okazało 27 lat, ale za nim uczestniczyć w różnych projektach, w tym głównych ról w „The Pit” i „Statek widmo”. W 2008 roku zdobył światową sławę, wystąpili w kulcie „Dexter” jako detektyw Quinn.

Eliza Dushku, który w „Wrong Turn” student Jesse stał się sławny w 2000 roku za rolę w serialu „Buffy -. Wampirów” Nawiasem mówiąc, w wyniku czego w nim trening fizyczny i umiejętności pozwoliły jej przeprowadzenia większość ryzyka własnych wyczynów. Po wydaniu horroru aktorka aktywnie działał w filmach ( „Bring It On”, „Pielęgniarka”, „The Alphabet Killer”) oraz w licznych programach telewizyjnych. Wśród tych ostatnich „Prawdziwe powołanie”, „anioł,” Guild „i” Torchwood. Sieć kłamstw ".

Merry i uroczy playboy Evan, grany przez 19-letni aktor Kevin Zegers, ginie jeden z pierwszych. Ale jej udział sympatią i uwagą publiczności otrzymał. aktor kariera po premierze filmu „Wrong Turn” udał się na wzgórze. Obecnie jest on znany z ról w filmach „kolonia”, „Frozen”, „Transamerica” i „Strach przed ciemnością”.

Samica grupa zawiera również aktorek Lindi But i Emmanuel Chriqui. Pierwszy grał kruchej Francine kosmetyczny, którego morderstwo otworzył serię spektakularnych zamachów. Drugi, wylądował roli Carly, wręcz przeciwnie, stał się ostatni ofiarą kanibali mutantów.

Warto zauważyć, że aktorka w filmie przedstawił klasyczną triadę – rude (Francine), ciemny brunet (Carly) i kasztan (Jesse).

Brzydota na piękno: źli

Mniej znany jest ze względu na obfitość makijażu, aktorzy otrzymał film „Droga bez powrotu”, grając Cannibals braci. Dostali również rolę bez słów, z wyjątkiem tych błędnego growl i wrzaski. Tak, że ich życie może trudno nawet znaleźć fanów.

Ted Clark, który grał jednooki, w życiu właściciela bardzo przystojny. Jego kariera rozpoczęła się w 1993 roku i trwała tylko 10 lat. Jest aktorem-epizodnik a po filmie nie pojawił się w żadnej znaczących projektów.

Kanadyjski aktor Garry Robins znanych ludzi. A w najbardziej dosłownym sensie – jego wysokość wynosi 226 cm oczywiście, te wymiary nie są przekazywane przez filmowców i Gary dostał rolę członka ciemnej małej rodziny .. Warto zauważyć, że większość z tych projektów, gdzie nakręcony Robins, odnosi się do gatunku horroru, a rola jego była odpowiednia. W 2003 roku było 58 lat, a „Droga bez powrotu” był jego ostatnim zauważalną filmu. 11 grudnia 2013 Garry Robins zmarł na atak serca.

Kolejna postać, kanibal – to trójpalczasty, grany przez Juliana Richings Brytyjczyk, zwycięzca osobliwy wygląd. W swojej karierze brał udział w 166 filmach i serialach telewizyjnych, m.in. „Więzień X”, „wygnańców” i „Royal Hospital”.

Clark Robins i Richings – Właściciele bardzo teksturowane wygląd. I wiele widzowie uznają, że czarne charaktery są znacznie mniej imponujące w innych filmach z serii.

Wydarzenia i fakty

W oryginalnych gadżetów skryptu musiało to być 30 lat. Ale twórcy postanowili nie stracić część publiczności i aktorów filmu „Wrong Turn” odmłodzony do 20-22 lat. Śledzić przygody studentów bardziej ekscytujące niż niepowodzeń działań dorosłych.

Główne zdjęcia odbyły się w lasach Wirginii, prawie w oderwaniu od cywilizacji, a nie zawsze były gładkie. Aktorzy filmu „Wrong Turn”, jak i całej ekipy filmowej regularnie dostaje się w kłopoty. Na przykład, wszystkie z nich były zatrute trujący bluszcz (toksykologiczne), niestosowanie się je rozpoznać. Ale nawet pęcherze, świąd skóry i nie zatrzymać pracę zespołową.

W obsadzie, w całości składa się z „miejski”, cierpiał na niedogodności i drobnych urazów. Jednakże, istnieje między nimi poważna – podvornutye kostki, złamana rzepka w Desmond Harrington i wytłoczona na skutek upadku z drzewa w ramię Emmanuel Shriki. Szczególnie pechowy Julian Richings, który podczas strzelania przeciwpożarowej prawie spalona żywcem. Na szczęście, tragedia była unikać.

Cały zespół z filmu „Wrong Turn” pokazał swoje najlepsze strony. Są one nie tylko autentycznie rozgrywanych ofiary i zabójcy, ale faktycznie doznała podczas filmowania. Sami aktorzy wielokrotnie wzywały strzelanina czasu „bezcenne doświadczenie”.