654 Shares 4074 views

Spivak Emiliya: biografia i życie osobiste

Nasza bohaterka – jasny i wyrafinowane osobowości Emilia Spivak. Biografia (osobiste i twórcze) interesy tysięcy jej fanów. Chcesz zapoznać się ze szczegółami dzieciństwa, dojrzewania i dorosłości aktorki? Zalecamy, aby przeczytać artykuł od pierwszego do ostatniego akapitu.


Spivak Emilia (biografia): Rodzina

Urodziła się 18 listopada 1981 w Leningradzie (obecnie – Sankt Petersburg). Jej ojciec nie trzeba przedstawiać. Semen (Salomon) Spivak – znany reżyser teatralny. Niestety, jej matka informacje nie zostaną ujawnione.

Rodzice są zawsze szaleńczo zakochany w swojej jedynej córki. Mile – jak pieszczotliwie nazywa się jej domem. Do tego czasu, mama i tata nie mógł oddawać krovinushku piękne ubrania i ciekawe zabawki. Ale to wszystko się zmieniło, gdy Siemion Spivak zaczęli podróżować za granicę do pracy. Przyniósł dziedziczka markowe ubrania, różne akcesoria (barrettes, torebki, biżuteria). Koledzy i dziewczęta sąsiadów zazdrościła jej.

dzieciństwo

Mile wzrosła nieśmiałego dziecka. Czasem nawet nie ma odwagi, by pozdrowić dorosłych i dziadków siedzących w pobliżu wejścia. Jeżeli rodzice poprosili Miles o sukcesie w szkole, ona została utracona i zarumieniła. Pozbądź patologicznej nieśmiałości nasza bohaterka dopiero po wprowadzeniu instytucji teatralnej.

Spivak Emilia biografia które widzieliśmy jako dziecko spędził sporo czasu za kulisami. Rozmawiała z dziećmi aktorów biorących udział w produkcjach ojca. Dziewczynka z udziałem różnych środowisk. Jednakże brakowało bezpiecznika tylko kilka miesięcy. Nigdy nie nauczył się grać na gitarze, tańczy taniec towarzyski i łyżwach.

uczennica

Mógł pochwalić doskonałości Spivak Emilia? Biografia wskazuje, że dziewczyna studiowała na cztery i trzy. Najgorsze dano matematyki. Nauczyciele nigdy nie pochwalił jej głód wiedzy i ciężkiej pracy. Ale wielokrotnie wskazywał na obecność Miles głębokie poczucie sprawiedliwości.

W okresie dojrzewania, charakter naszej bohaterki zmieniła się na gorsze. Ona często kłócił się z rodzicami i jego ukochanej dziewczyny. Każde słowo wypowiedziane pochopnie, Emilia wziął do serca. Ale to ona najpierw udał się do postępowania pojednawczego.

Czas Studenta

Gdzie po szkole wszedłem Spivak Emilia? Biografia mówi, że jej wybór padł na SPbGATI. Dziewczynka (bez pomocy ojca) był w stanie zapisać się na wydział aktorski. Wsiadła na drodze do Vladislav Pazi. On aktorka jest wdzięczny za wiedzę i umiejętności.

wygląd

Nasza bohaterka – smukła dziewczyna z uroczym uśmiechem i regularne funkcje. Jej szaro-zielone oczy, zgrabny nos i pełne usta. Aktorka bardzo lubi malować włosy w jasnym czerwony kolor. Więc podkreśla jego jasność i indywidualność Emilia Spivak. Biografia, mąż i dzieci – nie jest jedyną rzeczą, która interesuje jej fanów. Wiele z nich jest zainteresowany wagi i zwiększenia aktorka, a także tajniki harmonii. Specjalnie dla nich, aby ogłosić: wysokość 167 cm waży 52 kg.

Emilia jest już dość dawno przylegają do systemu zdrowego odżywiania. Fast Food, ciasta, napoje gazowane i alkoholowe – to nie jej problem. Kilka razy w tygodniu zwiedzania pięknego siłownię, gdzie zaangażował się w różnych symulatorach. wybiera się również na basen i na rowerze (w zimie na nartach i łyżwach -). Jest umiarkowane ćwiczenia i zdrowa dieta pomoże jej utrzymać doskonałą formę.

kariera filmowa

Gdy po raz pierwszy pojawił się na ekranach Spivak Emilia? Biografia o nim jako o aktorce filmowej powstał w 2001 roku. Jako student 2 roku, zagrała w serialu „Tajemnice śledztwa.” Muszę powiedzieć, że aspirująca aktorka poradziła sobie z reżyserem zadań. Mile powodzeniem przyzwyczaiłem się do obrazu badacza Evgenii Vinokurovoy. Seria okazała się wielkim sukcesem z publicznością. I jego sequel został nakręcony w 2002 roku. Emilia Spivak postać pojawiła się na ekranie. W sumie, to było filmowane przez 8 sezonów „Sekrety śledztwa.” To znów wskazuje na powodzenie projektu.

Niewiele osób wie, że Emily nie może być na wystawie. Fakt, że w czasie kręcenia pierwszego sezonu Anna Kowalczuk (głównego bohatera) był w położeniu „ciekawe”. To musiał być zastąpiony w trybie pilnym. Wśród kilkudziesięciu pretendentów do najbardziej odpowiedniego kandydata stał Emilia.

W okresie od 2003 do 2004 roku opuścił kilka zdjęć z naszej bohaterki. Nie uczyniły ją sławną, ale dał bezcenne doświadczenie w ramce.

Jedną z najważniejszych ról odgrywają Estery nią w filmie „Stan Doradca”. Emilia współpracowników na planie były takie sławy artystów jak O. Mienszykowa, Michałkow, Habensky Konstantyna i Oleg Tabakov. W wywiadzie drukowane publikacje Emilia przyznał, że scena, w której była zupełnie naga, dostała ciężko. Ona nawet zamiar opuścić teren, ale nie udało się przezwyciężyć swój strach i zakłopotanie.

W 2013 roku, na kanale premiera 4 części folii „proces”. Strzelanina miała miejsce na wiosnę w stolicy Białorusi – Mińsk. Emilia koledzy na filmie byli Anna Snatkina i Igor Wernick. Firma wybrana dobre. Artyści się zaprzyjaźnili. W wolnym czasie kręcenia ich chodzenia na przytulne ulicach Mińska, żartował i jadł lody. Spivak ma ważną rolę. Jej postać – namiętny i bitchy urody Margo.

Poniżej wymienione są inne jasny jako aktorka w okresie od 2006 do 2016 r.:

  • „Mosty serca” (2006) – gospodyni.
  • "Wieszcz" (2007) – psycholog Maria.
  • "Devoted Friend" (2008) – Inna.
  • "Diagnoza: Love" (2010) – Vera.
  • "Out of the Fog Hedgehog" (2010) – Rita.
  • "Gdy nastąpił Love" (2011) – dziewczyna Luba.
  • "Laski-5" (2012) – Madeleine.
  • "Oficerski Wife" (2013) – Natasha Charcota.
  • "Dziwne są sprawy twoje, Panie!" (2015) – Lera.
  • "Hotel ostatniej szansy" (2016) – Nadia.

Dzisiaj, wielu Rosjan, którzy wiedzą o tym Emilia Spivak. Biografia, zdjęcia aktorka – to wszystko jest regularnie drukowane w kolorowych magazynów i gazet. Zielonooka piękność nie zamierza na tym poprzestać. Ona ma wielkie plany dla kreatywności.

praca teatr

Emilia Spivak mówi Teatru Młodzieży (St. Petersburg), który jest kierowany przez jej ojca. Jeśli uważasz, że dziewczyna była bardzo szczęśliwy, jesteś wielce błędne. Semen Yakovlevich ściśle odnosi się do jedynej córki. Mile i nigdy nie gniewa na swego żrących uwag. Po tym wszystkim, to podejście przyczynia się do poziomu umiejętności aktora.

Nasza bohaterka przeprowadziła wiele ciekawych ról. Na przykład, w produkcji „Blue Rose”, zagrała Laurę Wingfield. Oraz w spektaklu „Othello” całkiem dobrze przyzwyczaiłem się do obrazu Desdemony.

Emilia Spivak, Biografia: Życie osobiste

W tych jasnych i atrakcyjnych dziewczyn nigdy nie miałem żadnych problemów związanych z brakiem zalotników. Od młodości za Emilie prowadził facetów.

W życiu naszej bohaterki często spotykane gwałtowne powieści. Pierwszy poważny związek z nią rozpoczął słynny aktor Daniel Spivakovsky. Przyjaciele i koledzy z parą byli przekonani, że ich historia miłosna pewnością zakończyć ślub i narodziny dzieci. Ale los miał swój własny sposób. W 2009 roku, Emilia i Daniel lewo. A wszystko dlatego miłośnicy żyli w różnych miastach. Spivakovsky nazywa naszą bohaterkę do niej w Moskwie. I nie chciała opuścić ukochane miasto Petersburgu.

Mądry i piękny mile dawna wolną kobietą. Jej serce zostało zrobione piękny i utalentowany aktor. Jego pełna nazwa jest utrzymywane w tajemnicy. Kilka lat temu, kochankowie byli małżeństwem. Po pierwsze, ślub w urzędzie stanu cywilnego na przedmieściach Petersburga. Następnie, razem z gośćmi poszedł świętować ślub w jednej z najlepszych restauracji w północnej stolicy.

W związku z małżonkami panować miłość i wzajemne zrozumienie. W niedalekiej przyszłości planują mieć dzieci razem. I choć wiele czasu trzeba, by pracować.

Konkludując

Rozmawialiśmy o tym, jak, gdzie się urodziła i przeszkolony w Emilia Spivak. Biografia, życie osobiste, jej mąż – to zostało omówione w artykule. Życzymy tę niesamowitą aktorką w rozwoju kariery i ogromnego szczęścia rodzinnego!