179 Shares 2787 views

Haftowane francuski sęki – umiejętności Podstawy

Elegancja pracy jubilerski przetargu romantyczny styl łączy haftowane francuskie węzłów.


O historii i użytkowania

Każda igła i nitka pani wie, że duża sztuka haftu polega na wykorzystaniu wielu technik w jednym dziele. I ostatnie miejsce nacisk w tworzeniu możliwe przy pomocy francuskich węzłów.

Ten rodzaj haftu krzyżykowego ma długą historię, sięgającą do starożytnych Chin, jednak, jak inne techniki sztuki nici i igły. Docenione mógł ocenić francuskich hafciarki tylko kiedy kupcy zaczęli przynieść z Chin luksusy i bogato ozdobione wiązek ściegiem krzyżykowym. Schematy zostały dostosowane i zmodernizowane na potrzeby francuskiej arystokracji.

Nawiasem mówiąc, nie tylko wiedzieć, noszenie tego rodzaju wzoru. Bizantyjski kościół szkoła haft, szew jest aktywnie wykorzystywana w dekoracji odzieży z najwyższych szeregach.

Dlaczego jest tak wielka popularność? Odpowiedź jest prosta: haftowane francuski węzły mogą tworzyć drobne szczegóły wystroju i daje głośności już zakończone prace. Starter embroideress służy jako narzędzie do umieszczenia akcent na rysunku, na przykład w postaci połysk oczu lub ledwo widocznych moli. Bardziej doświadczeni mistrzowie są w stanie korzystać z węzłów, aby utworzyć całą mural, a nie tylko w formie obrazów, ale także artykułów gospodarstwa domowego.

A ponieważ haftu francuskich węzłów zasługuje na uwagę tych, którzy wybrali dla siebie jak gwint hobby sztuki i igły.

Podstawy doskonałości

Piękno tego rodzaju złączy , że wykonywane jako ten sam urody za pomocą wątków i wstążkami.

Jak już wspomniano, francuski hafciarki pożyczyłem go od chińskich mistrzów i zmienione. Chociaż technika ta wygląda niemal tak samo.

Tak więc, aby rozpocząć, wybierz igły i nici. Francuskie węzły Haft polega na zastosowaniu bardzo cienkiej igły i długim oko z wątku na jednej lub co najwyżej dwóch dodatków. Ponadto, w tamborku zamocować materiał z maksymalnym naprężeniem ostatniego.

Jak najszybciej przeprowadzić prace przygotowawcze, przejdź bezpośrednio do węzła wykonania. W tym celu powinny zostać usunięte z niewłaściwej strony igły w miejscu tak blisko do miejsca lokalizacji węzła. Na przedniej stronie igły dwukrotnie splatają gwintu praca z wysokim napięciem ostatni w kierunku ruchu wskazówek zegara. Następnie ostrożnie dodaje się igły w tkance w miejscu przewidywanego położenia węzła trzymania zwojów do ich całkowitego związania w tkance. Należy zauważyć, że jest to liczba zwojów chiński węzeł różni od Francuzów. Do pierwszej nici powinien tylko raz owinąć wokół igły.

W przeciwieństwie do szycia, haftu węzłów wstążka francuski styl sugeruje, że taśma nawinięta wokół igły nie jest dwa razy, ale co najmniej trzy. Zgodnie z ogólną zasadą, wykonywane przy pomocy guzków kwiatów w tej technice – rose. A ponieważ liczba zwojów zależy od blasku szyte kwiat.

Korzystanie hafty zdobią francuskie węzły pracę, ale dlatego, że każdy szanujący się fachowiec trzeba opanować podstawy niego.