245 Shares 5062 views

Jak sadzonki truskawek i zawsze mieć przy żniwach?

Truskawki posadź się co 3-4 lat, aby odmłodzić sadzenia i utrzymać dobry poziom produktywności.

Kiedy trzeba posadzić truskawki?

Najlepiej to zrobić pod koniec lipca lub pierwszy sierpnia.

Umieszczona w przedniej części truskawki pierwsze konieczne jest przygotowanie rozsadnika. Preparat jest kopanie ziemi i tworzenia kompostu.

Dla truskawek pożądane jest, aby wybrać łóżko, gdzie kiedyś rosły pomidory, ogórki, czosnek, cebula, lub rośliny strączkowe.

Jak prawidłowo posadzić truskawkowy wąsy?

Jeśli użytkownik zdecyduje się posadzić truskawkowy wąsy, konieczne jest, aby przejść w około roku, krzewy, które noszą wybierać owoce w obfitości. W następnym roku, należy od tych krzewów, aby wybrać się kwiaty, a wąsy pozwolono rosnąć i tworzą rozetę.

Po utworzeniu pierwszego wylotu powinien jej zatrzaski do ziemi do korzeni szybko osiadł. To samo należy zrobić z drugim wylotem. Na każdy włos jest pierwsze dwa lub trzy gniazda powinny być wykorzystywane do sadzenia. Follow-up nie może osiąść lub dać słabe plony.

Więc sadzonki gotowy, ale sadzonki truskawek? Nic skomplikowanego o nim. Młode krzewy starannie oddzielone od głównego zakładu. Muszą kopać z bryłą ziemi i natychmiast sadzone na przygotowanym ściółce.

Po posadzeniu rośliny należy podlewać, a następnie zrobić to codziennie przez tydzień.

Jest też drugi sposób wąsami sadzonki truskawek. Pojawił się w gnieździe ściętego, bez odrywania się od tulei, sworzniu starannie zabezpieczone w naczyniu, na przykład, z jogurt lub kwaśną śmietaną. Oczywiście, pre-cup wypełnione ziemią. Gleba w kubku musi być zawsze wilgotna, tak aby system korzeniowy jest dobrze rozwinięta. Kiedy sadzonki dają się od 4 do 6 liści lekko oddzielony od krzewu macierzystego i przeniesiono do złoża.

Jak truskawka sadzonki dzielące buszu?

Malousuyu lub Bezus truskawki może pomieścić metody podziału. Dorosły krzew musi zostać podzielona na kilka części. Głównym warunkiem – aby każdy z korzeni były jeszcze tylko kilka. Pozostawia pożądany upraw roślin wysłana do wszystkich swoich sił w tworzeniu systemu korzeniowego.

Po wylądowaniu gleby siewek zdecydowanie powinien zachować wilgotne.

Jak truskawka sadzonki: Co jeszcze trzeba wiedzieć?

truskawki Seat najlepiej wieczorem, kiedy słońce nie jest tak gorąco, albo w pochmurny pogody. Jeśli następnego dnia ustalono ciepło, dobrze jest pokryć sadzonki, na przykład siano, tworząc jej cień.

Rośliny powinny być sadzone w odległości nie mniejszej niż 30-35 cm od siebie, między rzędami powinna wynosić co najmniej 50 cm. Jest to konieczne, aby zapewnić, że młode krzaki miejsce na wzrost.

Jeden tydzień po posadzeniu truskawki zapłodnienia wskazany nawozu kurczaka (rozcieńczony roztwór w wodzie). Podlewanie powinno być między rzędami.

W sierpniu warto spędzić kilka rozluźnienia gleby, aby zapewnić dopływ tlenu do korzeni. Wtedy ziemia między młodymi roślinami należy zamulchirovat. Do tego pasuje zgniłe trawy lub sosnowe igły, siana i słomy. Mulczowania, po pierwsze, umożliwia utrzymanie wilgoci, a po drugie, zapobiega chwastów.

Rassazhennaya zatem truskawki sprężyny daje pierwszą porcję.