249 Shares 9583 views

SEC „Riviera”, Niżny Nowogród: adres, godziny otwarcia, opinie

Podobne centra stały się normalne dla dużych miast. Jest to doskonała propozycja dla całej rodziny. można jednocześnie dokonać niezbędnych zakupów, razem iść do kawiarni, a następnie zrelaksować się w kręgielni lub obejrzeć film. Nic dziwnego, że zaczęli cieszyć się fantastyczny sukces. Dzisiaj chcemy wam powiedzieć o SEC „Riviera” (Niżny Nowogród). Z jego wyglądu mieszkańców dzielnica Avtozavodsky przestał męczyć się z pytaniami na temat gdzie iść dzisiaj. Teraz można po prostu zebrać wszystko w jednym miejscu i mieć wielki czas.


pasaż handlowy

Przede wszystkim jest zainteresowany płci pięknej. Jednak z dziećmi zrobić to dość trudne. Dlatego jest to wygodne ze wszystkimi członkami rodziny do odwiedzenia centrum handlowego „Riviera” (Niżny Nowogród). Jednym z najemców jest magazyn „Mother + I”. Po tym wszystkim, kto lubi zakupy, ale dziewczęta i matki. Ponadto, centrum handlowe zawiera butiki z wysokiej jakości odzieży, galanterii skórzanej, odzieży znanych marek, stylowe kapelusze i stylową bieliznę. SEC „Riviera” (Niżny Nowogród) – szybki i łatwy sposób dokonać zakupów. Jak tylko rzeczy zrobić, można przystąpić do najprzyjemniejszych.

Centrum zabaw

Plac zabaw, trampoliny, zjeżdżalnie i perełki, które mogą być lepsze dla dzieci. Teraz dziecka świat rozrywki stała się jeszcze bliżej Ciebie. Nowoczesne centrum handlowe „Riviera” (Niżny Nowogród) – miejsce, gdzie można spędzić czas ze swoimi rodzinami. A co może być lepszego niż gdy dorośli i dzieci zabawę razem. Jest to idealne miejsce do rekreacji, bardzo wesoły i jasny. Wierz mi, czas spędzony tutaj, dziecko będzie długo pamiętać z wielkim entuzjazmem. SEC „Riviera” będzie dla niespokojnego bajkowy dla ekscytujących gier i nieskończonego szczęścia. Rodzice mówią, że często dzieci wyrośli z kropli nostalgii na placu zabaw przy wizycie środkowej. Wydaje się, że przynosi najbardziej przyjemnych wspomnień.

Rozrywka, animatorzy i wesołe święta

Ta strona jest wielofunkcyjny i całkowicie znudzony dzieci. Dlatego SEC „Riviera” stał się ulubionym miejscem na przyjęcia urodzinowe, co najmniej 3 razy. Potem nudzić, głównie dorosłych. Na terenie znajduje się przytulna restauracja rodzinna i obszar dla stron o dowolnej wielkości ze sceny.

Ale to nie wszystko. Jeśli zdecydujesz się zorganizować wakacje dla swoich dzieci, a jako miejsce wybrane centrum handlowego „Riviera”, adres który jesteśmy obecni, można mieć pewność, że malyshni być zabawne i interesujące. Zatrudnia zespół profesjonalnych animatorów, który jest zawsze najbardziej interesujący program dla wszystkich grup wiekowych i dla najbardziej aktywnych facetów. Po omówieniu nadchodzącą imprezę z reżyserem sztuki, można stworzyć niepowtarzalny scenariusz, który jest idealny dla Twojego dziecka i jego przyjaciół.

klub bilardowy

A co tata, gdy mama poszła na zakupy, podczas gdy dzieci bawią się pod opieką animatorów wiarygodne? I dlaczego nie doskonalić swoje umiejętności gry w bilard? Zbierz zespół współpracowników i przejść do kierowania piłki. Centrum rozrywki oferuje doskonałe zaplecze do komfortowego pobytu. Jest to nowy, przytulny hol z siedmiu stołów bilardowych i komfortową częścią wypoczynkową. Możliwość takiej rezerwacji z wyprzedzeniem, jeśli martwisz się, że nie każdy jest na tyle. Znajduje się w sali bilardowej piwnicy. koszt wynajmu tabeli jest dość demokratyczna. Od poniedziałku do piątku, to jest 250 rubli, a na weekendy do 300 rubli za godzinę. Jak widać, SEC „Riviera” (Niżny Nowogród, powiat Avtozavodskaya) – jest to bardzo tani sposób, aby rozjaśnić ich czasie wolnym.

Bowling Club

Gra w bilard wymaga specjalnych umiejętności, a czasami w dobrym towarzystwie po prostu chcesz zagrać w coś niebezpiecznego. Do tych celów najlepiej pasuje kręgielni. Jest to jeden z najmodniejszych wyborów do spędzania wolnego czasu. Bowling – wielki wersja rodziny i rozrywki korporacyjnej. Sama atmosfera klubu musi, bawić się i zrelaksować.

SEC „Riviera” (Niżny Nowogród, powiat Avtozavodskaya) upewnił się bawić tutaj i miał dzieci i dorosłych. Łącznie 12 klubowych utworów, które posiadają zderzaki dzieci. Byli jak automatyczny system punktacji. Nie ma potrzeby się kłócić, po prostu śledzić numery na ekranie i doskonalić swoje umiejętności poprzez burzenie szpilki. utworów światło i muzyka nastrój i ustawia szczególny urok i rytm gry. Podobnie ma efekt dynamicznego oświetlenia i szpilki.

Centrum handlowe „Riviera” (Niżny Nowogród) oferuje nie tylko grać, ale także skosztować pysznych posiłków i napojów w małym, ale bardzo przytulnej kawiarni. Jest to bardzo wygodne, że nie można zatrzymać grę, jeśli ktoś chciał jeść.

Przepisy dla zwiedzających

Ponieważ klub jest bardzo popularny wśród mieszkańców, swoje kręgielnia wykonane z wyprzedzeniem 12 godzin w ciągu dnia. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, aby czekać, aż firma zakończy swoją poprzednią grę. Jeśli nie wiesz, co się zaskoczyć i zadowolić krewnego w dniu jego urodzin, nie wahaj się przyjść z nim tutaj. Zbierać i zorganizować towarzyskiego turnieju team, który będzie dobry początek wakacji. Po hazardu mogą wypić filiżankę cappuccino lub espresso.

Stylowa restauracja „Laguna”

Na drugim piętrze w przytulnej restauracji, która przeznaczona jest dla 135 osób. Tutaj można zamówić bankiet do swobodnej atmosferze zauważyć uroczyste wydarzenie. Zamówienia przyjmowane są do grupy 15 osób. Jeśli po prostu chodziliśmy po centrum i postanowiliśmy coś przekąsić, a następnie iść do przodu i iść. Znajdziesz tu wyśmienite menu i rozsądne ceny. Zamówić ulubione danie, deser zabawiać dzieci w ogóle zrobić wakacje. Godziny otwarcia restauracji od 12:00 do 00:00, a w pozostałe dni od 12:00 do 02:00.

Opinie użytkowników

I w jaki sposób odwiedzający zobaczyć centrum handlowego „Riviera” (Niżny Nowogród, powiat Avtozavodskaya)? Opinie mówią, że jest to najlepsze miejsce na zakupy i rodzin miasta. Szczególnie podoba mi się tu, młodych rodzin. Wiele sofy i rekreacji pozwala sobie przerwę, jeśli dzieci są zmęczone, aby chodzić do butików. Jeszcze lepiej, niech idą na plac zabaw pod okiem animatorów i bezpiecznie dokonywać zakupów. I po wszystkie prace zostały zakończone, można spędzić wspaniały Godziny kręgle razem rekreacyjnych lub przy stoliku w kawiarni. Tryb działania centrum jest bardzo wygodne. W poniedziałek otwiera swoje podwoje o godzinie 12:00 i trwa do 00:00 goście. Od wtorku do niedzieli, praca wieczorem zostanie przedłużona do godziny 02:00.