681 Shares 9362 views

Centrum „europejska” na „Kijów” zakupy. opis

Centrum handlowe „europejski” do „Kijów” został zbudowany przez słynnego rosyjskiego architekta i zajmuje powierzchnię stu osiemdziesięciu tysięcy kilometrów kwadratowych. Budynek zbudowany jest w kształcie trójkąta na zasadzie serii na rynku. Wszystkie ulice zakupy promieniować od centrum trójkątnego budynku. Budynek ma osiem pięter. Dwa z nich pod ziemią. zbudowany również parking na 1200 miejsc w centrum handlowym. Kompleks posiada kilka wejść i wyjść. Jedna prowadzi bezpośrednio do podziemnego tunelu.


Opis kompleksu w Moskwie

Centrum handlowe „europejska” na „Kijów” otrzymał więcej niż jedną nagrodę za projekt architektoniczny. Jednym z wiodących nadawców rozpoznać złożony międzynarodowym bestsellerem.

Osoby te pochodzą z całego miasta skąpić i po prostu przejść przez unikalnych ulic handlowych. Każdy z nich zawdzięcza swoją architekturą jednego z światowych stolic. Na przykład, „Paris” ulica zbudowany w stylu francuskim. „London” ulica – w języku angielskim, itp centrum ma mnóstwo sklepów, kilka supermarketów, centrów rozrywki, lodowisko, kino i wiele więcej …

Ponadto w kompleksie czynsze przestrzeń ponad pięćset najemcy w swoich sklepach. Połowa z nich oferuje odwiedzającym ubrania dla różnych potrzeb. Ponadto, znajduje się około trzydziestu różnych marek kosmetyków sklepach siedemdziesiąt butików, gdzie można kupić akcesoria. elektronika handluje około setki sklepów. Istnieje również pięćdziesiąt działy, gdzie można kupić odzież sportową nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci.

Supermarket „Crossroads”, który znajduje się na pierwszym piętrze centrum handlowego, przez całą dobę. Tutaj można kupić każdy rodzaj żywności jest tani i wysokiej jakości.

Kino z kilkoma kin, w tym 3D-pokój, otwarta codziennie.

Centrum handlowe „europejska” na „Kijów” ma całą podłogę, która jest zarezerwowana dla centrum usług krajowych. Na każdym rogu można znaleźć bankomaty całkowicie różnych banków. Dlatego też, jeśli nagle potrzebują gotówki, usunąć je będzie mógł bez problemów. Chociaż w każdym sklepie, restauracja w centrum można płacić kartą przez terminal.

kompleks adres

Gdzie jest centrum handlowe „europejski” do „Kijów”? Adres go następująco: obszar stacji Kijów, 2. Oznacza to, że kompleks jest położony bezpośrednio przy stacji metra.

Centrum handlowe „europejski” do „Kijów”: jak dostać się do kompleksu?

Aby dostać się do centrum handlowego nie jest tak trudne. Jak już wspomniano powyżej, kompleks położony jest bezpośrednio przy jednej z gałęzi metra. Ponieważ znajduje się w pobliżu dworca kolejowego, transportu publicznego, aby dostać się tam jest żaden kłopot.

Ale, oczywiście, można dojechać własnym samochodem, biorąc pod uwagę wielkość parkingu w pobliżu centrum handlowego, kierowca może łatwo zaparkować samochód.

Usługi, które mogą dostać się centrum dla odwiedzających

W kompleksie znajduje się wiele restauracji, przeznaczone dla różnych odbiorców. Jeśli znudzi się wyjazdy na zakupy, zawsze możesz udać się do żadnego z nich. Tam oferują pyszne jedzenie, i będzie można się zrelaksować po ciężkim dniu. Na każdym piętrze znajdują się restauracje z odpowiednim gastronomii. Jeśli japońskiej ulicy, w kawiarni, a goście są oferowane dania kuchni japońskiej. A więc, odpowiednio, na każdej ulicy.

Centrum handlowe „europejska” na „Kijów” oferuje gościom szeroki wachlarz usług w sferze usług. Tutaj znajdziesz jakości i niedrogie pralni chemicznej. Również kilka punktów wymiany walut, banki znajdujące się na jego terytorium. Jeśli masz chęć na relaks, zawsze można odwiedzić jedną z spa. Ponadto ośrodek posiada salony, które oferują usługi woskowanie.

Jeśli chcesz spędzić luksusowy ślub lub uczcić rocznicę, aby swoją uwagę kilka sal bankietowych przeznaczonych dla różnej liczby osób zostaną przedstawione. Są one również na zasadzie lokalizacji restauracji. Oznacza to, że każdy pokój jest urządzony w stylu ulicy, na której jest umieszczony.

Centrum „europejska” na „Kijów” zakupy. Sklepów. Co można kupić w tym kompleksie?

Jak wspomniano powyżej, na terenie centrum znajduje się około pół tysiąca sklepów. Połowa z nich – to butikowy ubrania różnych marek. W sklepach sportowych, oprócz rzeczy, które można znaleźć sprzęt do różnych sportów. Ponadto istnieje możliwość zakupu sprzętu do ćwiczeń w domu. Wiele sklepów możliwe zaprojektowanie zakupów odzieżowych na kredyt, ale pod warunkiem, że łączny koszt będzie dwadzieścia tysięcy.

Jest tam centrum handlowe w wielu różnych sklepach, które sprzedają biżuterię, markowe akcesoria dla miłośników drogich rzeczy, jak również wyrobów kosmetycznych i perfumeryjnych. Nawet w butikach centrum handlowego reprezentował Obuwie bardzo wysokiej jakości zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Takie słynne sklepy typu „Zara”, „Mark Spencer”, „Victoria Secret”, „Massimo Dutti”, po raz pierwszy pojawił się w tym miejscu.

kompleks rozrywkowy „Cosmic”

Centrum handlowe na „Kijów” w Moskwie „europejski” jest nie tylko słynie z butików i centrum rozrywki i „kosmicznych”. Nie może być przyjemnością spędzać czas nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Ogromna liczba automatów. Istnieje również wyznaczone miejsce do zabawy najmłodszych. Następnie jest pielęgniarka, która za opłatą będzie opiekować dzieckiem tak długo, jak dokonywać zakupów. W centrum rozrywki, istnieje kilka labirynty. Tam dzieci są zadowoleni wędrować, rozwiązując różne zagadki.