449 Shares 6271 views

Brodawki na palcach

Brodawka – wirusowa choroba skóry. Pojawienie się zakażenia brodawek powoduje papilovirusom. Brodawki na palcach są umieszczone w warstwie powierzchniowej skóry, nie bój się, że brodawka wzrośnie do kości, i zacząć tam, aby się rozwijać. Przypuszczalnie wierzą, że brodawka zaczyna się rozwijać, z osłabioną odpornością, stały kontakt z wodą.

Brodawki mają zaokrąglony wystający chropowatą powierzchnię i wygląda bardzo nieestetycznie najbardziej nieprzyjemne w wyglądzie brodawek jest to, że zaczynają się rozmnażać, zwiększając obszar infekcji. Ponadto wirus może być wprowadzone do innych obszarów skóry i rozpocząć swoje życie tam. Brodawki zaczynają pojawiać się na ciele. Dlatego też, jak tylko brodawki na palcach, starają się ich pozbyć. Im szybciej do usuwania brodawek, im mniejsza obszar infekcji i prawdopodobieństwo ich wystąpienia w innych częściach ciała. Również pozbyć się małe, to jest o wiele łatwiej niż z coraz powszechniejsze. Dlatego nie zwlekaj usuwanie i odnoszą się do metod krajowych lub medycyny tradycyjnej. Odwiedź kosmetyczki lekarza lub dermatologa.

Jak wyświetlić brodawkę na palcu tradycyjnymi metodami

  • Sok z glistnika.

Kup infuzyjnego celandine w aptece lub odłączyć i spowodować liść glistnika sok roślinny na brodawki. Spróbuj zrobić to ostrożnie, tak aby nie zranić zdrową skórę. Rozmaz w ciągu dnia, kilka razy, kiedy mam czas. Po tygodniu lub dwóch będzie ona zniknie.

  • Sok z figami.

Ta rada jest dobra tylko w cieplejszych miesiącach. Konieczne jest posmarować brodawki mleczny sok z niedojrzałych fig oraz jagód. Działanie podobne glistnik, ale istnieje możliwość, że brodawka wyjdą ze skóry, jakby robak wychodzi. Zwłaszcza jeśli nie jest bardzo stary. Zazwyczaj jest to czwarty lub piąty dzień. Wtedy właśnie podnosi jej pincety i łzawienie włosy jak. Jednak niektóre choroby.

  • Sok z mniszka lekarskiego.

Jest to ten sam efekt, jak w leczeniu glistnika. Konieczne jest, aby smarować brodawkę mleczny sok z rośliny.

  • Sok z czosnku.

Codziennie, kilka razy dziennie smarować brodawkę pokrojony ząbek czosnku i stopniowo zaczyna spadać i wysychać, aż nie zniknie.

Brodawki na palcach można zdjąć i biuro kosmetologa za.

  • koagulacji laserowej.

Jest to chyba najmłodszy i najbardziej bezbolesny sposób. Starannie wyciąć warstwa po warstwie ciała brodawki. Operację przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Po wyjęciu, skóra pozostaje fossa, ale to w końcu wyrównane, tak że nie będzie śladu.

  • Chirurgia.

Ta metoda usuwania brodawek na palcach, praktykowane tylko w bardzo ciężkich przypadkach, gdy brodawka urósł i zajmuje dużą powierzchnię. Cięcie skalpela zainfekowany obszar skóry, a następnie zszywa. Zaleca się, aby usunąć większość brodawki wysłać do laboratorium do badań nad przyczynami patologii.

  • Cryodestruction.

Sposób zamrażania ciekłego azotu. Krioaplikatorom specjalny lekarz dotyka brodawkę i zamarza, działając na nią od 15 do 20 sekund. Brodawka jest prasowany i bieleje. Po półtorej godziny mały pęcherzyk jest utworzona. On wysycha w ciągu około trzech do pięciu dni i znika. Po to jest delikatny różowy spot, który jest wygładzone w czasie.

  • Elektrokoagulacji.

Wyciąć brodawkę na jej aktorskiej prądu wysokiej częstotliwości, wstępne czynności na miejscu znieczula. Po manipulacji jest skorupa, która opada dość szybko.

Brodawki wyświetlaczu? Która metoda w użyciu – ty decydujesz. Ale głównym rada nie jest opóźnienie usuwanie brodawek, i starają się go pozbyć szybciej. Twoje ręce powinny być piękne, byłoby to, że ludzie nie powstają wstrząsnąć ich strach.