796 Shares 2546 views

Aktor Sheyn Uest: biografia, życie osobiste. Większość filmów i seriali TV

Sheyn Uest – utalentowany aktor, który jako pierwszy zadeklarował sobie dzięki smutnego filmu „Szkoła uczuć”. W tym dramacie, on znakomicie zagrał rolę kochanka Landon. Shane jest również zapamiętany jako ukochanego widzów czarownica Meri Sibli Dzhon Olden mistycznej serii „Salem”. Co możemy powiedzieć o amerykańskiej oprócz tego?

Sheyn Uest: rodzina, dzieciństwo

Wykonawca romantycznej Landon urodził się w Luizjanie, stało się to w czerwcu 1978 r. Sheyn Uest urodził się w rodzinie zarządcy i muzyk, nie było gwiazd filmowych wśród swoich krewnych. Chłopiec był ledwie dziewięć, kiedy jego matka i ojciec zdecydował się opuścić. Shane i jego siostra pozostał z matką, rodzina przeniosła się do Los Angeles.

Marzenia aktorstwem zaczął odwiedzać Zachód nadal w ich nastolatków. Nie jest zaskakujące, że w ciągu 17 lat po raz pierwszy na planie. Młodzieniec zadebiutował w „pikieta ogrodzenia” serii, dramat kryminalny opowiada historię małego miasteczka, w którym codziennie straszne rzeczy się zdarzają.

pierwszą rolę

Twoja droga do sławy Sheyn Uest, podobnie jak wielu jego kolegów zaczęło się od sporadycznych i drobnych ról. Początkujący aktor zagrał w serialu „Chłopiec poznaje świat” i „Mego”, pojawił się w filmie telewizyjnym „The Game-bojowej”, dzieląc zestaw z Dayen Ledd. Następnie ról gościnnych w projektach telewizyjnych „ruchome” i „Buffy -. Wampirów”

Filmowanie w serialu „Once and Again” – jeden z pierwszych większych osiągnięć młodego mężczyzny. Sheyn Uest zawarte w obrazie serialu Eli trudnego nastolatka. Równolegle, zagrał w „The Heights wolności”, dramat z Edrienom Broudi, pojawił się w komedii „Love nastolatek wirus”, „Time to Dance” i „za wszelką cenę”. W 2002 roku serial „Once and Again” został zamknięty z powodu niskich ocen, ale kariera młodego mężczyzny wystartował.

Filmów i seriali

W 2002 roku aktor został wrzucony Landon Carter w filmie „A Walk to Remember”, on łatwo przyzwyczaił się do sposobu, w jaki idol szkoły. Jego postać jest przystojny, niezależny i bezwzględny wyrzutków. Landon nie zwraca uwagi na przytulny Jamie myśli, że zajęty tylko z lekcji. Trwa to, dopóki nie zostanie ukarana za kolejny obowiązek trik do gry w szkolnej sztuce i pomóc zapóźnione studentów. Carter jest zmuszony do szukania pomocy ze skromnej wyróżnieniem ucznia, gdzie zaczyna się zabawa. Jamie zgadza się mu pomóc, ale sprawia mu przysiąc, że nie będzie w niej zakochany.

W 2003 roku, filmografia z Shane West nabyte thriller „Liga niezwykłych dżentelmenów”. W ten dynamiczny, grał taśmę dojrzałego Tom Sawyer, a jego kolega na planie była Shon Konneri. W 2004 roku aktor dołączył do show „ER”, dostał rolę dr Ray Barnett. Jego postać występuje w trzech sezonach projektu telewizyjnego. W 2010 roku zaczął działając w serialu „Nikita”, która została zamknięta pod koniec 2013th.

Co jeszcze zobaczyć

Jakie inne programy telewizyjne i filmy Shane West może być zainteresowany w widowni? Z biegiem lat, aktor zagrał w filmach „najstarszy syn”, „lokatora”, „Sanctuary Red Sands”, „Present”, „Obecność”, „czerwone niebo”. W 2016 roku został przedstawiony publiczności do thrillera sądowego „Oto jeden”, opowiada historię tajemniczego wirusa, który zamienia ludzi w agresywnych zwierząt. W tym obrazie, aktor dostał rolę jednego z ocalałych z Jasonem.

Nie wspominając już o serialu „Salem”, która ucieleśnia obraz Shane Dzhona Oldena. Jego postać – nieustraszony weteran wojenny, który rok później powrócił do rodzinnego Salem. Gdy w mieście, człowiek odkrywa, że jego mieszkańcy są objęte szaleństwa polowanie na „czarownice”, które podżegają fanatyków. Do tego wszystkiego kobietę, którą kiedyś kochał, długo poślubiła innego mężczyznę.

życie osobiste

Niestety, nie ma praktycznie żadnych informacji o życiu osobistym Shane West, on kategorycznie odmawia dyskusji na ten temat z dziennikarzami i fanami. Od czasu do czasu czarujący aktor przypisać powieści z kolegami na planie. Na przykład, były pogłoski o jego romantyczny związek z Mendi Mur, który grał Jamie w dramacie „A Walk to Remember”. On jednak twierdzi, że odnoszą się one wyłącznie do przyjaźniach aktorką.

Wiemy tylko, że Shane nie jest prawnie żonaty i nie ma spadkobierców. Aktor, który w tym roku będzie obchodzić 39 lat, koncentruje się na swojej karierze. Nowe zdjęcia ukaże się wkrótce z jego udziałem – „The Awakening of the Zodiac” i „kiedy cię nie było.”