422 Shares 7623 views

Vladimir Turov: recenzje seminaria pozytywne i negatywne

Vladimir Turov jest właściciel i prezes kancelarii „Turov i partnerów.” Jego praca jako lekarz i czołowy ekspert w zakresie planowania podatkowego jest budowanie gospodarstw i poszczególnych systemów podatkowych. Ponadto, jego firma świadczy usługi w zakresie optymalizacji przepływów finansowych.

formacja

Władimir ma dwa wyższe wykształcenie: ekonomiczne i militarne. Jest doradcą wielu usług publicznych. Szkolenie odbywa się na skuteczności programów kształcenia w dziedzinie prawa. Poza tym, on zdobył wykształcenie w dziedzinie zwalczania korupcji przy wsparciu Centrum Inicjatyw Obywatelskich i Kongresu USA. Aktywność zawodowa charakteryzuje przeprowadzenia ponad 800 różnych seminariów na ten temat. Vladimir Turov również spędził wiele konsultacji biznesowych. Szczególnie popularne są uzasadnione tematy zmniejszenia opodatkowania, analiza finansowa, bezpieczeństwo ekonomiczne, biznesowe i prawne ochrony prawnej.

Recenzje prac Vladimira Turova

Recenzje Vladimir Turov i jego firmy pokazują, że klienci opisują go jako bardzo ciekawy i charyzmatycznego człowieka. Panuje przekonanie, że pomógł uratować konkretnych rad firmom na optymalizację go. Klienci, którzy odwiedzili jego seminaria, twierdzą, że pożądane jest im dostać się tam przed otwarciem własnej działalności gospodarczej. Są przekonani, że Władimir Turov zawiera informacje, które pomogą uniknąć jakieś błędy z powodu nieznajomości niektórych ważnych momentów w branży. Ludzie, którzy uczestniczyli w seminariach, mówią, że mam do nich wiele przydatnych informacji, które mogłyby wdrożyć w swoich firmach. Wielu klientów szczęśliwych odwiedzić je kilka razy, aby regularnie aktualizować i odświeżać swoją wiedzę w zakresie umiejętności robienia rzeczy. Podczas seminariów klienci byli w stanie uporządkować sprawy biznesu. Wiedza zdobyta w ich opinii, przyczynił się do tego, że praca staje się bezpieczniejsza ze względu na fakt, że księgowość zaczęła funkcjonować w sposób stabilny. Dobrze przyjęty na seminaria i technologie zastosowane w przypadku wiedzy przyczyniła się do zwiększenia przychodów. Godne uwagi było tempo wzrostu i biznesu w ogóle. Klienci będą też wykazać wartość zakupionych materiałów. Są one bardzo pomocne w organizacji pracy produkcyjnej.

Skuteczność działań

Powodzenie działań może być oceniana przez wyniki, co zostało osiągnięte. Dobrym przykładem może być uważany za analizę ostatnich dwóch lat. W tym okresie 150 kontrole zostały przeprowadzone. Spośród nich, Vladimir Turov udało się wygrać 99,9% sytuacji konfliktowych. W ciągu dziesięciu lat, zdobył ponad tysiąc przypadków Vladimir Turov. opinie klientów na prace wykonane w większości pozytywne, ponieważ był w stanie rozwiązać sytuację na swoją korzyść, gdy klienci mają różne organy zaatakowane z wszelkiego rodzaju kontroli. Możemy śmiało powiedzieć, że prawdziwym profesjonalistą w swojej dziedzinie jest Vladimir Turov. Negatywne opinie na temat pracy wykonywanej dobrze.

warsztaty

Aktywność w seminariach i organizowania pomocy prawnej sięga 1988 roku. Co ciekawe, nie ogranicza się granic terytorialnych Vladimir Turov. Recenzje seminaria pokazać profesjonalizm i różnorodność zagadnień, które może pomóc rozwiązać pomyślnie. Dla ludzi jest to bardzo ważne i wygodne, że działa skutecznie w wielu regionach Rosji. Na początku 2009 roku oznaczony przeprowadzenie serii seminariów, które z powodzeniem udało się zorganizować na Dalekim Wschodzie i Syberii. Przez cały czas trwania spółki ustalono prawie tysiąc konsultacje i seminaria biznesowe. Przedmioty zmieniać zorganizowanych działań.

Negatywne opinie o seminariach

Większość ludzi, którzy odwiedzili wydarzenia Vladimir Turov opuszczać pozytywną opinię na temat jego działalności. Ale są tacy, którzy seminaria nie były do gustu. Jak mówią, smak i kolor towarzyszy tam. Zadowolony otrzymane informacje wskazują, że otrzymali wiele porad, które można natychmiast zastosować do biznesu. Ale nie jest to kategoria tych, którzy nie są w stanie sprostać Vladimir Turov. Negatywne opinie są pozostawione nie tylko klientom, którzy odwiedzili imprezę. Są niezadowoleni i byłych pracowników Vladimir. Niektórzy z nich twierdzą, że pracownicy firmy zostali przeszkoleni scjentologii. Wiele opór to. Doszło nawet przed zwolnieniem. Oprócz pracowników, nie było też wielu uczestników seminariów, które również nie lubię tego typu kierunek w Tours.

Pracownicy o pracy z Turov

Jeśli wśród warsztatów gości dominują pozytywne informacje zwrotne, pracownicy firmy mają Turov przy tej okazji są przeciwnego zdania. Wielu skarży się na złe warunki pracy. Zasadniczo, są niezadowoleni, że praca w firmie zmuszone je zainwestować dużo pieniędzy, aby tam pracować. Zarobki w tym wypadku był mały i miał pracować tak ciężko. Istnieją opinie i organizacji trudno nazwać firmę, ponieważ działa on Tour. Tylko wynajmuje młodych specjalistów i zmusza je zainwestować sporo pieniędzy. Wiele z nich jest zły, że trzeba rozwijać Scjentologię, które jest uważane za coś w rodzaju kultu.

Działania w administracji

Jego pierwsze szkolenia Vladimir Turov zorganizowany w 1998 roku. Odbyły się one dla pracowników Departamentu Gospodarki i Administracji Balashikha dzielnicy Commerce. Począwszy od 1996 roku, w ciągu najbliższych dwóch lat Vladimir pracował jako asystent posła do Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej. Po 1998 roku, przez dwa lata był Vladimir Turov wiceszef Powiatu Balashikha. Kierował działem gospodarki i handlu. Dzięki działalności produkcyjnej udało mu się osiągnąć wysokie wyniki. Dane kontrolne może zająć pierwsze miejsce w regionie moskiewskim.