554 Shares 1925 views

Waterjet kamienia cięcia – dokładność i czystość wyniku

Procedura wytwarzania – strumień wody cięciu oparty na wykorzystaniu cienkim strumieniom wody pod wysokim ciśnieniem paszy. W pierwszym przykładzie wykonania, opatentowany w 1947 roku przez radzieckiego inżyniera wodę dostarcza się obrabiany materiał w postaci czystej. Kluczowym czynnikiem w osiąganiu pożądanych rezultatów jest ogromne ciśnienie (kilka tysięcy atmosfer). Dodawanie granit piasek w wodzie, wraz ze znaczącą poprawę parametrów obróbki, pozwala na zmniejszenie ciśnienia w dyszy, a tym samym uprości konstrukcję funkcjonalnego urządzenia przetwarzającego. Technologia cięcia strumieniem wody z wykorzystaniem cząstek ściernych, wynalezionego przez pracownika firmy Flow, zwanego strumieniem wody. Od 1979 roku, cięcie strumieniem wody jest stopniowo rozwijane w różnych branżach, w tym tam, gdzie jest kamień naturalny. Waterjet skutecznie obsługuje (promocje ozdoby i wzory, cuts) praktycznie wszystkich materiałów stosowanych w budownictwie oraz w produkcji różnych produktów. Jeśli chodzi o materiały łatwopalne, cięcie strumieniem wody, w niektórych przypadkach jest jedynym możliwym sposobem na zapewnienie niezbędnego leczenia.


Waterjet do wystroju

jest najbardziej potrzebna budowa cięciu strumieniem wody. Do wewnątrz i na zewnątrz dekoracji powszechnie stosowane produkty z kamienia naturalnego. Wyroby z granitu i marmuru w ciągłej ewolucji koncepcji projektowych stają się coraz oryginalność artystyczną. Przed pojawieniem się strumieniem wody cięcie dostępne metody leczenia są ograniczone konstrukcja wyobraźnia, nie dopuszczając do realizacji w kamień naturalny krzywoliniowych złożonych kształtów, wzorów i ozdób.

Cięcie strumieniem wody gwarantuje bezpieczeństwo obrabianego materiału. Jest to niezbędna technologia różnica strumieniem wody z mechanicznego i „promieniowanie” leczenia. obrót cięcia za sobą wysokie ryzyko dla rozdrabniania. Laserowego lub cięcia plazmowego może „przepalanie” kamienia, które jest związane z tworzeniem się małe (poszarpanych krawędzi) i złożonych uszkodzeń (pęknięcia). Strumień wody cienka z cząstkami ściernymi, zdolnych do szybkiego i precyzyjnego cięcia granitu i marmuru. Średnica igłowa wynosi od 0,5 do 1,5 mm. Gęsta skała podatne na leczenie, jak olej. Utworzono ozdobny ozdoby i skomplikowanych wzorów. Czystość cięcia imponujące! To jest – high-tech sztuki.

Korzyści z Waterjet:

– Ta technologia umożliwia przetwarzanie naturalnych albo syntetycznych materiałów.
– cięcie strumieniem wody zapewnia czysty wynik bez zadrapań, rys i żetonów.
– Dzięki cienkiej linii cięcia zmniejsza się zużycie materiału.
– Woda w leczeniu hamuje ciepła generowanego przez tarcie cząstek ściernych. Kamień struktura pozostaje niezmieniona.
– kamień waterjet produkuje doskonałe krawędzi. Dodatkowe przetwarzanie staje się zbędne.
– C strumieniem wody można wcielać materiałowi ostrych naroży. Tworzenie okręgów lub innych kształtów geometrycznych stanowią doskonały wynik. Często tylko z pomocą cięcia strumieniem wody może tworzyć szczególnie wyrafinowany dekoracyjny wzór.
– w stanie przetwarzać wszystkie masywne kamienne płyty. Głębokość penetracji od 0,1 do 300 mm (jeśli to konieczne – może być głębsze).
– wdrożenie wysokiej złożoności obwodu można rozpocząć w dowolnym punkcie wyjścia.
– kamień waterjet do prac remontowych.

Panele wykonane z naturalnego kamienia strumieniem wody przez

Projektanci i naturalny kamień mistrz docenili cięcia strumieniem wody stosowane jako okazję do złożonych i skład produktów sypkich. Mozaiki pomiędzy elementami składowymi faktycznie osiągnąć minimum łączący szwy. Duża logo luzem pozostawiono skomplikowane prostołańcuchowy cięcia.

Wraz z pojawieniem się kamienia strumieniem wody stało się możliwe łączenie różnych materiałów naturalnych. Artyści i projektanci mogą teraz tłumaczyć pogrubiony, kompozycję utworzoną na dużą skalę w różnych wzorów, faktur, kolorów zawartości. Panele wykonane z kamienia dodać do atmosfery każdego pomieszczenia wyłącznej świetności. Domy, mieszkania, biura, pracownie artystyczne, restauracje, instytucje publiczne zostaną przekształcone!