291 Shares 9041 views

Klub Stadium żyć, Moskwa: opis, adres, rozkład pomieszczeń i opinie

Artykuł mówił o tym, co klub Stadium żyć pod względem jego założycieli i obecnej administracji. Opisane zasady postępowania dla gości w klubie. Mamy również spojrzeć na informacje zwrotne od użytkowników.


Dziewięć tysięcy metrów

Stadion na żywo Klub jest dumny, że został stworzony przez tych samych ludzi, z pomocą których otworzył Znane miejsca „B1”, „B2” i „Bunker”. Goście są obiecane sto pięćdziesiąt kilowatów wysokiej jakości dźwięku, pasek stadion długości i dziewięć tysięcy metrów kwadratowych untroubled przyjemności. Przestrzeń ta jest, według słów organizatorów, w stanie konkurować z najbardziej przestronnych klubach Moskwy, a nawet sale koncertowe i stadiony.

Witryna posiada doskonałą lokalizację, ponieważ znajduje się na Leningradsky Prospekt (już w drodze otwarcia doskonała wymiana transport), gdzie znajduje się klub stadionu na żywo. Adres to tak: Leningradsky Prospect, 80, budynek 17. Jest również blisko do metra, tak aby nie stać w wielogodzinnych korkach, od stacji „Falcon” znajduje się w odległości spaceru od wejścia do klubu na sile pięciu minut. Więc pytania o którym klub Stadium żyć, jak się tam dostać, a co transportu bardziej wygodne, mamy odpowiedzi.

zgodnie z projektem

Na nowym miejscu zapewnia VIP-Zone na sześćset miejsc. Restauracja Kuchnia znajduje się tuż w pobliżu, więc goście czekają na rozkazy, a kelnerzy nie mają nie będzie zbyt długi, aby przedzierać się przez tłum z tacami tańca. Tutaj rozciąga się na sto czterdzieści metrów barze, który ma tylko jeden klub – Stadium na żywo.

pokój przestrzeń jest ogromna, ale widok na etapie niczego nie nakładają się na siebie, wszystkie konstrukcje nośne znajdują się na stronie. Ponadto, strumień wideo jest prowadzona na czterech ogromnych ekranach i wielką różnorodność monitorów telewizyjnych, czyli sytuacja, w której użytkownik, który nie widzi i poruszać się po sali, szukając hotelu, po prostu nie może być. Klub Stadium żywo gwarantuje gościom piękny dźwięk i doskonałą percepcji wzrokowej.

hala

Hall jest przekształcany: koncertów (zarówno stałych i siedzących) oraz format czystego tańca i spektakle teatralne (siedzenia w ogóle), a nawet do prezentacji i wystaw. Zaloguj się ulicami bałtyckich dość przestronne i wygodne, co sugeruje brak skupienia i szybkiego napełniania pomieszczenia, a po wydarzeniach ludzi łatwo opuścić gościnną schronienie. Jest jeszcze inny wejście, zbyt wygodne, który jest częścią sceny. To nie jest dla gości, a do szybkiego rozładunku i montażu urządzeń. Publiczne to wszystko nie zatrzyma dla przerw i po koncercie.

bezpieczeństwo

Stadion na żywo Klub dba o dobry nastrój każdego swojego gościa. Obok niego nie ma domów mieszkalnych, więc organizatorzy żadnym wypadku nie należy martwić się o czasie i co do poziomu hałasu. goście bezpieczeństwa blyudot profesjonalną obsługę, specjalnie przygotowany na wszelkiego rodzaju „niespodzianek”. Nawet ochrona przeciwpożarowa Stadium żywo klub zorganizowany w taki sposób, że służby inspekcyjne chwalili założycieli klubu dla otuchy, tak poważne środki zostały podjęte w odniesieniu do bezpieczeństwa gości. Dla tych, którzy wątpią w opiekę i udogodnienia, które są przygotowane do klubu gości stadionu na żywo, obwód hala załączeniu.

o działaniach

wydarzenia odbywają się tu koncerty z intensywnością zaskakujące. Klub Stadium żywo piecze je jak naleśniki, nie mniej niż dwanaście każdego miesiąca, a często więcej, a te wydarzenia jest jeszcze jedna istotna. Przyjmujemy grupy z takimi wysokimi brzmiące nazwy jak „piknik”, Oxxxymiron „Gazy” i wielu innych, wraz z obcych, takich jak The Prodigy. Wszystko to nazwę.

Wszystkie działania, że plany Club na stadionie Sokoła żyć, zawsze towarzyszy ogromnej reklamy. Dotyczy to nie tylko współpracę z radiem i telewizją nie tylko kampanii promocyjnej w Internecie, ale także wszechobecne reklamy zewnętrznej w Moskwie.

reguły

Klub Stadium na żywo (Moskwa) zakazuje swoim gościom:

 • przyjść do działalności klub z wszelkich zwierząt;
 • mają w klubie jakiejkolwiek broni (pistolet, nóż, gaz, pourazowe, i tak dalej. zm.), a także cięcia i przebijania elementów, środki samoobrony i amunicji (shockers, butli gazowych, światła i granatów dźwiękowych, i tym podobne), wybuchowe, łatwopalne, pachnący , materiały trujące radioaktywnych;
 • wnieść do narkotyków klubowych, jak i wszystkich napojów i żywności, które zostały zakupione poza klubu;
 • pirotechnika nosić wszelkiego rodzaju – petardy, falshfayery, krakersy, Bengal świece race, fajerwerki, świece dymne ;
 • przeprowadzenia torby i splatania plecaki i torby, szkła i tak dalej więcej wymiarach 500h400h200 mm;
 • rzucić coś na etapie, na którym muzycy pracują lub dokonywania jakiegokolwiek czynu, które naruszają porządek na imprezie;
 • poniżają godność ludzką lub obrazić każdego odwiedzającego lub wystawcy;
 • podżegania do nienawiści ze względu na przynależność rasową, społecznej, religijnej lub językowej;
 • wykazują agresji w jakiejkolwiek formie iw dowolny adres;
 • dotykać porzucone rzeczy, powinni zgłaszać je do ochroniarza lub administracji;
 • przeszkadza wykonawców na scenie lub w pomieszczeniach do makijażu;
 • Podczas pisania w handlu, stawiania reklam.

Administracja ma prawo do

Po wstęp na imprezę jest sprzedaż wyrobów tytoniowych i alkoholowych pracownicy mają prawo do żądania przedstawienia dokumentu do rzetelnego określenia gość wiekowej. Może to być paszport, identyfikator wojskową lub zezwolenia na pobyt, każdy dokument, który może zweryfikować tożsamość. Goście nie zwróci pieniędzy za bilety, nawet jeśli nie dostać się do wypadku z jakiegokolwiek powodu.

Goście, którzy odwiedzają klub złamał zasady, administracja ma prawo do odmowy, aby znaleźć imprezę i usunąć go z pokoju, bez zwrotu za bilet. Gość, kupując bilet, automatycznie zgadza się wziąć udział w fotografii i wideo, audycji telewizyjnych i radiowych zdarzenia, które mogą być wykorzystywane do celów promocyjnych. Administracja ma prawo do ograniczenia dostępu do klubu, nawet jeśli nie jest to bilet na wydarzenie bez wyjaśnienia. We wszystkich innych przypadkach, administracja ma przyjemność zaprosić gości w każdym razie, że posiada krąg Stadion żywo.

opinie

Zbyt wielu odwiedzających opuściły opinię na temat wizyty w działalności klubu, wśród których mniej niż jedna trzecia – neutralne dotyczących tylko muzycznych ulubionych artystów. Ten klub został nazwany większości użytkowników absolutnie straszne miejsce, nie nadaje się do odtwarzania muzyki. Ponadto, właściciele są nazywane przestępców, którzy ryzykują życie odwiedzających. Niektórzy goście ledwo żyje się z tłumu, który po zakończeniu koncertu pcha się do wyjścia. Na koncercie w „Leningrad” dziewczynka płacze gorzko na fakt, że nic nie oddychać, nie ma miejsca na stoisko i trudno jest nawet ruszyć ani centymetra wolnego miejsca. I to przy wejściu do hali i na początku koncertu. Widocznie, bilety sprzedane znacznie więcej niż może pomieścić sala.

Przy wejściu – w kolejce dwie godziny, wąskich przejściach, zgnieść niesamowite, a wyjście z sytuacji „śmieci” w nazwie trzy kolejne opinie gości koncertowych. Na koncercie grupy „Aria” Napisz recenzję stanął przy wejściu na około dwie godziny i pół godziny wolniej przeniósł się już wewnątrz budynku. Jednak dla pięciuset rubli mógł zaufać pracownikom klubu, który został przeprowadzony chcąc bliżej wejścia. Kiedy jest zimno na zewnątrz, jest również opcja. Następnie kolejne czterdzieści minut zajęło przejście przez ramie i szafą. Przez całą drogę do hali trwała ponad trzy godziny. W hali – śmieci, bo absolutnie żadnych urny, kubki po napojach odwiedzin rzucone na podłogę. Muzycy „Aria” przeniknął do sytuacji i nie zaczął żyć w ciągu 18 do 20 godzin, gdy większość ich fanów ciągle dostał się do sali. Mógłbym napisać o praktycznym braku parkingu, ale jest znacznie poważniejsze awarie administracji klubu zmusiły nim zapomnieć tę niewielką niedogodności.

dźwięk

Kolumna w klubie jest bardzo silny, można powiedzieć, ogłuszający, ale wydawało się dziwne gości – po prostu ogłuszający tło, które wręcz wciśnięty na bębenki nawet w przerwach między występami. „Aria” był wspaniały, jak zawsze. Ale z jakiegoś powodu Zhitnyakova ciągle wyłącza się mikrofon. Baseman niemożliwe, aby zrozumieć, co się wydaje na basie, gitarzyści soliści nie słychać w ogóle, ale solistów – w czasie. Gdy pomieszczenie śpiewu, aby uzyskać znacznie lepsze, tylko napisać opinii nie rozumiem, dlaczego nie zaprosić muzyków tego poziomu.

Kilka osób pisało, że jakość muzyki jest gorsza, nigdy nie słyszał. Dwóch gości nazwali klub „sklep kiełbasa”. Nie polecam tam iść, bo nie ma muzyki nie został jeszcze słyszał. Na koncercie grupa fanów „Okean Elzy” byli w stanie znaleźć tylko fragmentaryczne bardzo znanych piosenek, nowe utwory pozostały bez skutku. Bardzo słaba jakość dźwięku, to powiedział w hotelu, jednogłośnie.