450 Shares 6971 views

Seria gier Mafia: przejście będzie bardzo ciekawe!

Mafia – gra, która zdobyła wielu zwolenników na całym świecie. Jest pięknie oddaje atmosferę okresu amerykańskiej Wielkiej Depresji i słynnego „suchego prawa”. Pełna nazwa gry – Mafia: The City of zaginionej Nieba.


Mafia 1

W mafii mijania gry – proces jest bardzo ekscytujące. Bohaterem tej trzecia-person shooter – przestępca, były taksówkarz, który rozpoczął swoją karierę nagle mafię.

W Mafia Miasto pasażu działki jest stała, tj. E. Zadanie powinno być przeprowadzane ściśle jeden za drugim, a nie w locie swobodnym. Pozostałe zabawki tego rodzaju są zachęcani ataki na przechodniów i policji, zniszczenia w mieście. Mafia jest również możliwe do zrobienia, ale premie nie dać. Gra posiada 3 tryby: przejścia, spacer i świetny na spacer.

Gracze są dostępne obszary 9 gry i dostarczyła rozległy obszar gospodarstw wiejskich, zapór i lotnisk.

Jedną z cech mafii – możliwość charakteru przemieszczania się środkami transportu publicznego. To może być taksówką, tramwajem lub metrem. Gra posiada dużą liczbę samochodów, które mają realne prototypy. W celu korzystania z urządzenia, gracz musi nauczyć się otwierać zamki. Oprócz zwykłego transportu, można uzyskać 19 wspaniałych samochodów.

broń

Broń w grze wymaga upływu prawie wszystkich misji, z wyjątkiem kilku. Shooters ramiona jest podzielony na małe (broni białej) i broni palnej. Przed każdą misją postać otrzymuje ograniczoną liczbę broni, ale można znaleźć sposoby, aby naładować w trakcie wykonywania zadań. Liczba ramion, które mogą mieć charakter jest ograniczona. Jeśli jest zbyt dużo, nadmiar będzie musiał po prostu wyrzucić. Jest to misja, w której użycie broni w ogóle jest zabronione. Taka jest Mafia. Przejście nie będzie łatwe, ale zabawa!

Policja w grze jest dość trudne. podejmowane są następujące działania w celu ukarania sprawców: grzywny, aresztowań, strzelanie do zabijania, a ogólny niepokój. Jeśli postać może być karane surowymi karami, to lepiej uciekać i ukrywać się przed policją, aż sytuacja się uspokoi.

Wystarczy Mafia solucja trwa 19 misji z udziałem przestępcą.

Mafia 2. Przejście działka

Po powrocie do rodzinnego miasta, główny bohater nie znalazłem nic lepszego niż przestępstwo. Wtedy to wszystko się zaczęło. Pierwszy przerwał sąsiada. Następnie w walkach na arenie, wtedy komunikacja, rozbój, przestępstwo … ekscytujące!

Fabuła gry jest wciąż ten sam – strzelanie, pościgi samochodowe, walki. Gracze pojawia się teraz Ameryka wojny 1940 i powojennych 1950 roku. Ilość misji w drugiej połowie było mniej – są teraz 15. W związku z powyższym, a zmniejszona grę mijania. Jeśli grasz bez patrzenia w górę, iść do końca na 11-12 godzin. Oprócz głównej linii, można łup sklepów, aby wymyślić walki na ulicy, kraść samochody, zbieranie plakatów „Wanted” lub czasopisma „Playboy”.

Gra jest jeszcze dużo dobrych samochodów, a w drugiej części, są po prostu idealne wyciągnąć, a wszystkie cechy prototypu dokładnie kopiowane i przekazywane do Mafii 2.

Druga część traci wiele z pierwszych na scenie. W ogóle, cała gra składa się z powtarzających się monotonnie 15 misjach. Jedynym sposobem, aby się dobrze bawić – do zorganizowania starcia z policją, na przykład. Jest to, nawiasem mówiąc, tak samo trudne działania, jak w przypadku poprzednika – przekroczenie prędkości o co najmniej 1 km / h, oczekują kary z patrolu.

Jeśli nie grałeś w te gry, to warto spróbować mafii. Przejście tej serii odbędzie prawdziwą przyjemność.