468 Shares 2771 views

szkoły wojskowe dla dziewcząt po klasie 11. Lista szkół wojskowych dla dziewczynek

Rosyjskie Ministerstwo Obrony wielokrotnie podniesiony do kwestii zwiększenia liczby zakładów wojskowych, w których dziewczęta mogą nauczyć. Chociaż mówimy o poszczególnych grup w instytucjach edukacyjnych. Popyt na edukację wojskową młodych pań jest dość wysoki.


Lista szkół wojskowych dla dziewczynek

Oto nazwy szkół, które są otwarte dla otrzymania kobiet:

  1. Wojskowych komunikacyjnym Academy który nosi nazwę Marszałek S. M. Budennogo. Instytucja znajduje się w Petersburgu.
  2. W mieście Leningradu ma szkołę dla tych, którzy postrzegają siebie jako lekarz wojskowy. Ten Akademia Medyczna nazwany S. M. Kirowa.
  3. A te dziewczyny, które chcą połączyć swój los z kosmicznych obiektów, otwiera drzwi do Military Academy Przestrzeń nazwie A. F. Mozhayskogo.
  4. Szkoła Airborne Riazań.
  5. W regionie Saratowa osiadł w miejscowości Volsk Volsk Wojskowej Szkole Logistyki i materialnego wsparcia.
  6. Akademia wojsk rakietowych w Balashikha też bierze panienki.

szkoły wojskowe, biorąc dziewczęta są nieliczne. Na szczęście młodzi ludzie, Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej do często stawia to pytanie. Przeszkodą jest bardzo niechęć powitać dziewcząt przez wojskowych szkół wyższych, jak fakt ten oznacza fundamentalne zmiany w sposobie i instytucji w ich wyglądzie. I konwencjonalną mądrość – służba wojskowa tylko mężczyzn – jest jego waga w szeregach oficerów. W świetle tych okoliczności, szkoła nie jest w pośpiechu, aby wziąć w szeregi swych uczniów do płci pięknej.

Volsk Wojskowa Szkoła dla dziewcząt

Obiekt położony w regionie Volsk Saratowie. Instytucja przygotowuje oficerów, specjalistów w zakresie organizacji bezpieczeństwa żywności dla różnych typów Federacji Rosyjskiej i Federalnej Służby Granicznej Sił Zbrojnych. Wyższa szkoła wojskowa dla dziewcząt otwartych w mieście Volsk odbiera obywatelom od lat 16 do 22 starych, którzy ukończyli liceum. O przyjęcie muszą złożyć sprawozdanie do dnia 20 kwietnia w Miejskim Komisarza Wojskowego. Konieczne jest również, aby autobiografię, kopię zaświadczenia, odwołanie od miejsca badań, dokumentacji medycznej, profesjonalny dobór mapie, trzy fotografie. Oryginały paszport i dokument wykształcenia średniego wymaganego w komisji kwalifikacyjnej po przyjeździe w szkole. W lipcu zdać egzamin wstępny do sprawdzenia poziomu sprawności fizycznej, wiedzy na tematy ogólne, kandydat danych psychologicznych. W Wyższej Szkole Logistyki w 2015 roku, konkurs wśród płci pięknej dwadzieścia osób w miejscu. Osoby pragnące się wiele nauczyć. szkoła wojskowa po 11 klasie bez konkurencji pozyskanie kandydatów od liczby dzieci pozostawionych bez rodziców, którzy pomyślnie przeszły profesjonalny wybór. Volsk szkoła przestrzega tych samych zasad.

Airborne Szkoła poleceń w Riazaniu

Instytucja jest nazwany Army General V. F. Margelova. Dziewczęta nabierają stopniu związane z systemami łączności i technologii informatycznych. Wymagane dla dopuszczenia do wyników egzaminacyjnych w naturalnej nauki, filologii i matematyki. Również w pierwszej próbie jest konieczne do osiągnięcia dobrych wyników w zakresie wychowania fizycznego. Bezpośrednio przed egzaminów studenci muszą zdać psychologiczne badania przesiewowe i badania fizykalnego.

Dziewczęta w wojsk rakietowych

Wojskowa Akademia wojsk rakietowych strategicznego Piotra Wielkiego produkuje specjalistów, mistrzów. Po ukończeniu studiów, można zapisać się na studia doktoranckie. Wybór specjalności dużych. Istnieją zarówno związane z inspekcjami sprzęt śmiertelne, jak również struktura urządzeń fizycznych. Aktywnie rozwija kierunki przygotowania specjalistów w dziedzinie chemii walki, artylerii przeciwlotniczej, przemysłu wojskowego. Akademia przechodzi szkolenia na specjalności cywilnych. Jest okazją do odbycia szkolenia w szkole nauki jazdy. Czesne jest za darmo i nie trzeba płacić za jedzenie i zakwaterowanie. Uczniowie co miesiąc wydawane stypendium.

szkoły wojskowe dla dziewcząt po klasy 11 są otwarte abiturientok od 16 do 22 lat. Tak to jest w tej instytucji. Pomyślne przejście przesiewowych i psychologicznej kondycji zdrowotnej daje dostęp do następujących testów. Polegają one na przeprowadzenie niezbędnych standardów szkolenia fizycznego i zapewnienia wysokiej wydajności egzaminu na filologii, matematyki, fizyki.

Zawód – lekarz wojskowy

Wojskowa Akademia Medyczna w Petersburgu produkuje lekarzy najwyższej kategorii. Instytucja oferuje zrobić dla wielu specjalności, ale dla pań otwartych tylko „medycyna”. Dziewczyny zgodziły się przyjąć tylko od 2016 roku. do wymogów standardowych wpis. Akceptowane efektu stosować w takich dziedzinach jak nauka, filologii, matematyki. O dopuszczenie do dziewczynek trzeba dostarczyć oświadczenie o zamiarze działu Komisariatu wojskowej jego wsi. selekcja zawodowa odbywa się w Czerwonej Wsi w środku pola.

Opis przyjęć

Podstawą przyjęcia do szkoły wojskowej po 11 klasie to doskonałe przygotowanie fizyczne. Wszystkie dane techniczne są przyjmowane na podstawie instytucji, tak aby rozwijać swoje sportowe danych potrzebnych już w szkole. Należy również poważnie o swoim stanie zdrowia. Minimalna liczba wojskowych instytucji edukacyjnych ustępstw w tej kwestii. Ale oni są dość niewielkie. Oczywiście, poziom wiedzy musi być wysoka. Musimy pamiętać, że nawet najlepsi studenci będą odrzucane wstęp jeśli zły stan zdrowia lub sprawności fizycznej na niskim poziomie.

Trening pros

Zalety w formacji typu rozważyć wiele. Po pierwsze, szkoła wojskowa dla dziewczynek po klasy 11 są rodzajem bodźca do rozpoczęcia samodzielnego życia, możliwe jest, aby wydostać się spod opieki rodzicielskiej. Po drugie, ta edukacja jest dobra podstawa, szczególnie dla mieszkańców prowincji, w celu uzyskania pewnego statusu społecznego, ze wszystkimi towarzyszącymi uprawnieniami. Jest to okazja, aby pozyskać mieszkanie, stabilne wynagrodzenie, które mają być traktowane przez państwo. A co najważniejsze, w celu zapewnienia pracy nie wynika z „Połączenia”, ale zależy od zdolności kadet. Po trzecie, rosyjska szkoła wojskowa dla dziewczynek i chłopaków zapewnienia bezpłatnej edukacji. Podstawy teoretyczne są ściśle związane z ćwiczeniami praktycznymi. To zwraca szczególną uwagę na kształcenie studentów, co nie jest w uczelniach cywilnych. Kolejny plus – wykształcenia wojskowego ścisłą kontrolą wiedzy: w klasie nie spać, uczyć się zrobić. Tak więc, absolwent wystarczy erudyta, aby później znaleźć przyzwoitą pracę. Podczas studiów studentom stypendium, które odpowiada płacy. Również studenci regularnie i jeść za darmo.

szkoły wojskowe dla dziewcząt po grade 11 otrzymane w nich, organizowanie i pomoc w znalezieniu zatrudnienia. Absolwenci w przypadku pracy zawodowej są o stabilnej wynagrodzenia z dobrych świadczeń socjalnych. Funkcjonariusze są uprawnieni do otrzymania mieszkania na akceptowalnych warunkach. Oczywistą zaletą jest godna poważnego emerytury wojskowej, przejdź do, które mogą znajdować się w 40-50 lat. I nawet w tym okresie, jeśli chcesz znaleźć pracę, która chętnie byłych żołnierzy.

Negatywna strona prestiżowej edukacji

Wady, oczywiście, również obecny. System wojskowy przeżywa poważne ludzką osobowość. Strong – twardnieją i słaby – złamie. Profesjonalne psychologiczny wybór do przyjęcia jest tylko koncentruje się na wyborze silnych jednostek. Szkoły stosować się do ścisłego reżimu zgodności. Oddalenie rzadkie. Krewni mogą być postrzegane tylko w wyznaczonym czasie. Jak również do komunikowania się z przyjaciółmi „w świecie cywilnym.” Dalsza służba w jednostkach powiązanych zagrażającego życiu. Odnosi się to nie tylko do pracy w strefie działań wojennych konfliktów, ale codzienne czynności funkcjonariuszy. Okresowo, istnieją trudności moralnie – nie zawsze chce się potulnie wykonywać rozkazy, które wydają się głupkowaty.

Konkludując

szkoły wojskowe dla dziewcząt po klasie 11 dostępnego na wejściu, jak wspomniano, nie są liczne. W związku z tym, konkurencja jest duża i ścisła selekcja kandydatów. Decyzja, aby zapisać się do szkoły wojskowej powinny być wykonane przez samego człowieka. Należy rozumieć, że wiele „uroki” życia cywilnego dać. Codziennie żyć na reżim i przepisów, wiążąc swoją karierę w sferze wojskowej tylko ze względu na fakt, że tak jak jego ojciec i dziadek, nie może być dobra decyzja. Ale w przypadku silnego pragnienia, aby uzyskać naprawdę dobre wykształcenie, dobre doświadczenie, hartować swój wybór znaków instytucje nauki w tym kierunku byłoby warto.