775 Shares 8940 views

Sprzeczne buty – trampki klinów. Od co się ubrać?

Jednym z najbardziej rewolucyjnych innowacji w nowoczesnych ubrania – tenisówki, trampki klinów. Są one przeznaczone, aby stać się kultem, to z pewnością zrozumiałe. Idą do historii, jak ich przodkowie – zwykłe trampki. To nie jest takie buty sportowe i nie próbowali „put” bardziej kobiecy but (na przykład kołki, jak to było na początku „zero”). Jednak powodzenie eksperymentu nie był udany. Wynikiem tego skrzyżowania i jeśli zawarte w szatni, a następnie nie na długo i nie masowo. I z tych adidasów wszystko stało się inaczej. Gdziekolwiek spojrzeć, wszędzie miga nogi w modnych butach! I można je znaleźć zarówno w super drogiej i modnej dzielnicy miasta, na obrzeżach spania. „Snickers” (tak smaczne są również nazywane) wszystkich grup wiekowych i różnych środowisk mogą ulec! Jednak kupując je w różnych cenach, ale które nie stają się mniej pożądane, bliskich i odjazdowe. Ten but – sam w sobie jasny akcent w szafie. Co łączy sneakers klinów, w co się ubrać, aby podkreślać swoją modnego „dziób”? Styliści twierdzą, że pomimo ich niespójność, mogą mieszać go z niemal każdego ubioru. Nie można „sneakers” zepsuć każdego stylu – to jest to, co im się podoba, a dziewczęta i kobiety na całym świecie.

trampki klina. Od co się ubrać?

Po pierwsze, te niesamowite buty, buty do biegania mają szczególny urok i magnetyzm. Połączenie górnej sportowych i wyrafinowanych dennych-wedgies zrobić to niezwykle seksowne buty i nogi w to wyglądać niezwykle kusząca. Ponadto, obecność windy wizualnie sprawiają, że nogi dłużej. W wyniku tego, że dziewczyna wygląda bardziej smukły, lekki i długonoga. Damskie buty kliny są w letnich, zimowych, wiosennych i jesiennych odmian. Mogą być obszyte futrem, ozdobione ćwiekami, paskami, dżetów, być druków itd. D. Od projektu i sezonowość zależy jaka kombinacja trampki klinów, w co się ubrać z nimi. Lato „adidasy” w doskonałej harmonii z szorty, długie i krótkie sukienki, spódnice i sarafany, wąskich i szerokich dżinsów, legginsów. W odniesieniu do faktur, te trampki „przyjazny” i koronek, a także bawełny i jedwabiu. Ta gra jest na kontrast tkanin tworzy podświetlenie w klasyfikacji generalnej „cebuli” dziewcząt, które będą niewątpliwie również trampki przewagę.

trampki klina. Od co się ubrać i gdzie?

styliści twierdzą, że te buty Klin odpowiednie niemal wszędzie. Mogą one przejść na czerwonym dywanie w sąsiednim rynku. Najważniejsze jest to, aby połączyć je prawidłowo i wybrać montażu konstrukcji. Istnieje „Snickers”, na przykład, efektowne, w wojskowym stylu, są bardziej cusual lub więcej sportu. W zależności od tego, mogą iść do szkoły, a w kawiarni, a także w przypadkach, a wieczorem w klubie. Jeśli na zewnątrz jest zimno, kliny buty można nosić z krótką płaszcz, skórzane kurtki, płaszcze, nawet z futra naturalnego! Dobrze, jeśli w szafie jest kilka par tenisówek, wykonane w różnych stylach. Tak więc, przy okazji, czy wiele kobiet mody, urody. Takie buty – buty Wedge – wielu uważa, teen, ale zdjęcia Street fashion powiedzieć inny stan rzeczy. Jak „Snickers” wszyscy płci pięknej, niezależnie od wieku i statusu społecznego!