245 Shares 9940 views

kredyt samochodowy

Obecnie konkurencja w sektorze bankowym jest tak wielka, że aby uzyskać kredyt na zakup samochodu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Warunki kredytu nie różnią się, więc jest często oferowane specjalne programy do przeprowadzania działań, które wywołują podjąć odpowiednią ilość pieniędzy jest w banku, a nie w innym. Co należy najpierw zwrócić uwagę, co pożyczkę na zakup samochodu, nie mylić?


Statystyki pokazują, że w gotówce w Rosji sprzedano tylko około 20% samochodów, zatem pozostałe 80% są kupowane na kredyt. Dlatego do tej sytuacji jest bardzo nadaje się mówiąc: „podaż ras popyt.” Średnia stopa procentowa od 13-21% rocznie przez okres 1 roku do 3 lat. Zakup samochodu na kredyt – bardzo aktualny temat.

Jakie są niuanse poszczególnych programów kredyt samochodowy? W większości banków prowadzenia takich programów wraz z dealerów samochodowych. Nie może być zmniejszona, a stopy procentowej i płatności w dół, jak również zwiększona okres kredytowania. Kredyt samochodowy z salonu z tych akcji nie jest szczególnie popularny wśród ludności. Z reguły jest to spowodowane faktem, że człowiek jest określana z wyborem marki przed kredytu, więc propozycja mu nie odpowiadał. Jeżeli specjalny program jesteś zainteresowany, dokładnie przeczytaj umowę. W niektórych przypadkach, niskie stopy procentowe mogą ukryć duże prowizje, specjalne warunki ubezpieczeń i innych dodatkowych płatności.

Ekspresowy kredyt samochodowy – oferta częste w ostatnich latach. Warunki całkiem kusząca: minimum dokumentacji, szybkiej decyzji, bez zabezpieczeń i poręczycieli. Naturalnie, stopa oprocentowania kredytu jest znacznie wyższa, ale wielu, to nie zatrzyma. Rada jest wciąż ten sam – zwrócić uwagę na warunki, w celu uniknięcia negatywnych konsekwencji.

Z kredytów samochodowych, w zasadzie wszystko jest jasne, a oto jak można uzyskać kredyt na zakup samochodu bu? Salonach sprzedawane są tylko nowe samochody i kredyty na zakup samochodu na rynku wtórnym nie istnieje. Można oczywiście mieć taką samą szybki kredyt, ale jego cechą wyróżniającą (oprócz wysokich stóp procentowych) jest również niewielki okres kredytowania, który nie pasuje do wielu kredytobiorców. Należy zwrócić uwagę na kredyty bez przeznaczenia, oferowanych przez niemal każdego banku w kraju. Plus jego oczywiste. Po pierwsze, kupić samochód jest nieruchomość (dla kredytu samochodowego, zostanie ona zobowiązała się do banku aż do całkowitej spłaty zadłużenia). Po drugie, możliwość samodzielnego doboru firm, ubezpieczenia na życie i jego gatunku. Przez minusy niewłaściwe konsumenta kredytu można przypisać nieco wyższe oprocentowanie, ograniczenie zapadalności (charakterystyczny nie dla wszystkich banków) oraz ich szczególną konstrukcję.

Zakup samochodu – jest odpowiedzialny, zwłaszcza na kredyt. Więc zastanów się kilka razy, zważyć wszystkie za i przeciw, a następnie udać się do banku z wnioskiem o pożyczkę.