430 Shares 4765 views

klub muzyczny „Mona”: Informacje ogólne, opis, adres i klientów

Nie trzeba wyjaśniać nowoczesne młodzi, co klub nocny. Ściany te instytucje przyciągają jak magnes tych, którzy lubią aktywny tryb życia, sen o resztę z przyjaciółmi, taniec, chce usłyszeć nowoczesne wysokiej jakości muzyki.


W stolicy w tej chwili istnieje wiele klubów kierunek muzyczny, ale nie wszyscy odwiedzający pozytywnie reagować.

Pień zespoły zgadzają się na koncerty nie w każdym klubie, wiedząc, że goście z jakości usług zależy od ich późniejszej karierze muzycznej. Indywidualne podejście do każdego początkującego zespołu kreatywnego, pozytywna postawa personel, doskonała ochrona pracy: wszystkie z nich mogą być opisane parametarmi analizowane klub muzyczny.

Klub "Mona" jest odnowiony Art-club. To tu są różne imprezy, wystawy twórcze, koncerty, spektakle, pokazy modnych kolekcji odzieżowych.

funkcje

Zauważ, że Mona Club szybko przekształcony obiekt sztuki. W zależności od sytuacji, jest to teatr, galeria, sala koncertowa, warsztat twórczy, bar, klub.

site possibilities

Od Mona Club – Klub muzyczny, odwiedzającym oferowane są następujące opcje:

  • standardowym pokoju o powierzchni 1100 metrów kwadratowych;
  • Mała sala wykorzystywane do konferencji;
  • oświetlenie i nagłośnienie;
  • stacjonarna scena.

W zależności od klienta, pracownicy klubu wybrany indywidualnych możliwości projektowania dla sceny, praca nad oświetleniem podczas samego koncertu, przemyśleć dodatkowych efektów specjalnych.

klub korzyści

Klub „Mona” wyposażony jest w ruchomą podium, stoły i kanapy sofy, z dużą ilością wygodne siedzenia, profesjonalnego personelu serwisowego (kelnerzy, barmanów). Szafa przeznaczona do stu osób, a ponadto jest wygodny parking dla 150 samochodów.

Obszary działalności

„Mona” Klub jest zawsze w twórczym życiu stolicy. Oto najbardziej popularne style muzyki. Wieczory na terenie klubu odbywają się koncerty w Moskwie i grup zagranicznych. Tutaj można zobaczyć i początkujących muzyków i popularnych zespołów twórczych. Przez weekend, na parkiecie „oświetlony” z najlepszych zespołów i didżejów wszystkich miłośników zewnątrz.

ceny

Dzięki demokratycznej polityki cenowej opracowanej przez klub, ludzie z różnych obiektów fizycznych mogą spędzić swój wolny czas. Oferuje gościom kartę klubową, która może znacznie zaoszczędzić zasoby materialne.

współpraca

„Mona” klub otwarty dla wzajemnej współpracy z wszelkich grup muzycznych, DJ-ów. Przykładowe materiały z kandydatów ma na codzień.

Na muzycznej polityki klubowej

Co jest tematem „Mona”? Klub, który tylko pozytywne opinie i klientów, i twórcze zespoły, rozwinął swoją własną politykę muzyka:

  • Koncerty odbywają się nie tylko z udziałem kapitału, ale także z udziałem grup zagranicznych;
  • cotygodniowe imprezy, które biorą czynny udział najbardziej udaną grupę promocyjną i najlepszych didżejów Moskwy;
  • co miesiąc, „Mona” Club (Moskwa) prowadzi imprezy tematyczne;
  • organizowanie specjalnych promocji.

Jakie są priorytetowe obszary pracy „Mona”? Klub (Moskwa) przedstawili prezentacje, koncerty, imprezy klubowe. Goście klubu są fani barów i restauracji, którzy lubią ten styl życia.

Opinie o klubie

Gdzie jest „Mona» -club? Adres: Moskwa, Pavel Korchagin Street, Building 2a. można dostać się do stacji metra VDNH, następnie autobusem (lub chodzenie). Oto kilka opinii gości klubu, które potwierdzają wysoki poziom usług, pozytywne nastawienie do części personelu klientów instytucji.

Na przykład, początkujący zespół muzyczny postanowiliśmy zorganizować koncert w klubie muzyki jazzowej, zamówienia obiadu. Po wstępnej rozmowie z menedżerem klubu, podpisał umowę o współpracy, dokonał przedpłaty w wysokości 30 procent całkowitej kwoty zamówienia. Na dzień przed koncertem w miejscu pracy były cztery kelnerzy, tabele zawarte na bankiet na najwyższym poziomie. Przy wejściu do sali na strażników celnych, który postarał się o to, że w sali bankietowej nie były „random” ludzi. Dlatego muzycy byli bardzo zadowoleni z postawy, serwisu i projektowania bankiecie. Zwracają uwagę, że konieczne jest, po raz kolejny zaapelował do kierownictwa klubu „Mona”.

Wielu stałych gości zostawić pozytywne opinie. Niektórzy, na zalecenie przyjaciółmi zdecydujesz się odwiedzić klub „Mona”, który jest na ulicy. Pavel Korchagin, d.2a. Często służą grup międzynarodowych, które również zainteresować klientów klubu. Podczas koncertów jest mały bufet, kelnerzy są doskonale pracuje na stole smaczne słodycze, więc goście są zadowoleni. Ludzie nie żałuję, że spędzony czas odwiedzając miejsca: miłość i służba, i układ, a sam koncert.

wniosek

Nocne życie w stolicy może być reprezentowana jako nieskończonego morza tanecznych i rozrywkowych klubów, dla osoby z innego materialnego dobrobytu, zainteresowania, marzenia się od prawdziwego życia wszystkiego najlepszego. Jeśli przeanalizować rankingi najlepszych klubach Moskwy, jeden z liderów klubu jest „Mona”. Jest on wybierany przez tych młodych ludzi, którzy nie chcą godzić się na prostych salach koncertowych, a marzenie bycia świadomym wszystkich wydarzeń współczesnego świata muzyki.

To właśnie tutaj, na koncercie „Mona” strony są grupy początkujących i twórcze zespoły, które z czasem zyska miliony fanów. Klub jest stale zapowiada nadchodzące prezentacji, przygotowanie koncertów. Różnorodność promocji opracowanych przez kierownictwo klubu, biorąc pod uwagę możliwość aby dostać się do tej elitarnej instytucji nie tylko zabezpieczone Moskale, ale także dla osób o średnim dochodzie materiału. Dla miłośników dobrej muzyki, na świeżym powietrzu, taniec, wszystkie warunki zostały stworzone w „Mona” klubu. Dzięki chronionym płatnego parkingu, całej reszty nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo transportu osobistego. Dźwięki ulubionej muzyki, dobre towarzystwo, pozytywne morze, są gwarantowane dla wszystkich odwiedzających instytucji.

W rankingu, opracowanych przez agencje reklamowe, klub „Mona” znajduje się na najlepszych liniach, które jest wskaźnikiem potwierdzającym gości i muzyków, których koncerty są organizowane, wysoką kulturę obsługi. Klub „Mona” ogromna liczba prawdziwych koneserów i dostać tutaj jest uważany za wielki sukces.