647 Shares 9228 views

"Crocus-hall" – co to takiego?

Co to jest "Crocus-hall"? Jest to jedno z najlepszych miejsc na koncerty, prezentacje i konkursach muzycznych. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat? Następnie należy zapoznać się z treścią artykułu.

opis

Wielu z nas wie, że w angielskim tłumaczeniu sali – sali. W tym przypadku tak jest. Niektóre Moskali i turystów błędnie wierzą, że cały budynek jest przydzielona dla koncertów i imprez społecznych.

"Crocus-hall" – Program dwupoziomowa sala koncertowa, wyposażone w najnowszą technologię. Znajduje się on w 3 pawilonu IEC „Krokurs Expo”. Można tu dostać taksówką. Po prostu trzeba wymienić dokładnego adresu: 65-66 km Mkad, budynek „Crocus Expo”. Inna opcja – aby się tam dostać środkami transportu publicznego. Niedawno otwarty „Miakinino” stacja metra.

Atrakcyjny „Crocus Hall”

W stolicy, wiele klubów, przestronnych salach i innych miejscach koncertów. Dlaczego organizatorzy coraz częściej wybierają „Ratusz”? Teraz można zrozumieć. Obecnie jest to jedyna w naszym kraju, sala wielofunkcyjna o pojemności do 10.000 widzów. Oto najnowszy sprzęt akustyczny, który doskonale oddaje brzmienie i nie zakłócać.

Wyposażenie wnętrz

„Crocus Hall” składa się z dwóch pokoi – dużych i małych. Dzięki dobrej izolacji w budynku, istnieje możliwość równoczesnego dzierżawy pomieszczeń. Każdy pokój posiada orkiestrę taneczną. Podczas koncertów przestrzeń ta może być używana do organizowania stref wentylatora. Jeśli w polu „Ratusz” zaplanowanych wydarzeń społecznych (odbiór, firmowe, itp), stoły i wygodne krzesła są zainstalowane. Dekoracja sali jest wykonana ze względu na rodzaj wakacyjnego.

Na 5. piętrze „Crocus Hall” to próba. Zajmuje powierzchnię 100 metrów kwadratowych. m. akustyczny wykonany z wysokiej jakości i przyjaznych dla środowiska materiałów, które pochodzą ze Stanów Zjednoczonych i Włoch. Kryty komfort powstaje mikroklimat. To było możliwe dzięki zainstalowaniu nowoczesnych systemów klimatyzacji i wentylacji. Sąsiednim pokoju jest przeznaczony do zapisu. Ma duże okno, przez które dźwięk artysta widzi. Więcej informacji na temat parametrów technicznych prób można znaleźć na stronie.

Specjalnie przygotowany do odbioru artystów garderoby, wyposażone w lusterka, wygodne meble, prysznice i toalety. współpracuje również z kawiarni artystycznych obsługujących świeżo upieczone ciastka i orzeźwiającą kawę.

Występy gwiazd

W scenie „Crocus” miasto odwiedziło wielu rosyjskich i zagranicznych artystów. O koncertach gwiazd przewodnik informuje z wyprzedzeniem publiczność, uwalniając plakatów i ulotek. W przyszłym tygodniu zaplanowano kilka dużych koncertów. Na przykład, w dniu 19 czerwca w murach miasta „Crocus” obchodzony będzie „Graduation 2015”. studenci pogratulować wczorajsze przyjść popularnych rosyjskich wykonawców. Średni koszt biletu – 8 500 rubli.

20 czerwca odbędzie się koncert Leonida Agutina i grupę „Esperanto”. To wydarzenie jest warte fani Wizyta stylów muzycznych takich jak funk, blues i jazz.

Konkludując

Rosyjscy artyści i organizatorzy powiedzieć z przekonaniem, że «Crocus-Hall” – to jedna z najlepszych sal koncertowych w naszym kraju. A z ich twierdzeniem trudno być kwestionowana.