775 Shares 4437 views

Niemiecki seryjny morderca Fritz Haarmann: biografia, przestępczość, charakterystyka

Jego bezprecedensowe zbrodnie inspirowane strach i przerażenie na innych. Fakt, że człowiek z Hanowerze po morderstwie pił krew swoich ofiar, a ich ciała przerobione na kiełbasy sugeruje, że w społeczeństwie jest on absolutnie nie ma miejsca. Seryjny morderca Fritz Haarmann był prawdziwym fanatykiem i mordercą. Był nazywany „Vampire Hanoweru” i „Hanover rzeźnika”. Naturalnie, nie możemy pomóc, ale zastanawiam biografia Fritz Haarmann (niemiecki sadysta) i motywy jego postępowania, które w przeciwnym razie jako odchylenie nie można nazwać. Więc, co wiemy o Monster Niemiec, który ze szczególnym okrucieństwem i opanowaniem pozbawia ludzi życia?


informacje biograficzne

Friedrich Fritz Haarmann – urodzony w niemieckim Hanowerze. Urodził się 25 października 1879 roku. Jego ojciec pracował jako strażak lokomotywy proste. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że młody Fritz dziedziczone cechy, takie jak temperament, tajemnicy i zaściankowości jest od jego rodzica.

Nie lubił, a nawet boi się ojca, ale musiał go słuchać, bo mówił do niego z pozycji siły. Ich niezadowolenie i drażliwość zachowanie rodziców chłopca wydobył się na tych, którzy są słabsze i młodsi. Czasami gniew Fritz spryskane na zwierzętach. Oczywiście takie zachowanie antyspołeczne nastolatek nie mógł dostać się do pola widzenia przedstawicieli policji, który kiedyś ostrzegł tyranem, że jeśli jego zachowanie się nie zmienia, ma wszelkie szanse, aby skończyć w więzieniu. Zdając sobie sprawę z tego, Fritz ojciec postanowił wysłać chłopca do szkoły z uprzedzeń wojskowej. Szkoła podoficerów przyszłego seryjnego mordercy niektóre staranności w badaniu nie wykazał, ale nie naruszają dyscyplinę.

Konflikt z ojcem

Po pewnym czasie po zakończeniu wyżej wymienionych instytucji edukacyjnych młodego człowieka umieszczonego w szpitalu psychiatrycznym Hildsheyma. Za co? Za nagabywanie nieletnich. Eksperci stwierdzili, że Haarmann Frits nie mógł zdać rachunek za swoje działania. W tym przypadku, w jego zachowaniu, ale nie widziałem żadnych zamieszek i okrucieństwo, więc młody człowiek mógł liczyć na „delikatnym” tryb pobytu w placówce medycznej.

Ale wtedy nękają ucieka od „szpitala psychiatrycznego” i wysłany do Szwajcarii, gdzie jest on zaangażowany w włóczęgostwo i zakłócanie porządku. Widząc, że była przedmiotem zainteresowania organów ścigania, Fritz jedzie do rodzinnego Hanowerze. Jednak jego ojciec nie był zadowolony z faktu, że jego syn marnotrawny wrócił do domu. Między ojcem i synem wybuchła kłótnia, a młody człowiek opuścił ojczyznę. Znów zaczął żyć styl życia, który jest wybrany w dniu przyjazdu w Szwajcarii.

Jakiś czas później, Fritz zdecydował się na powrót do firmy Sun Został on zdefiniowany w dziesiątym Jaeger batalionu, stacjonuje w Alzacji.

własny biznes

W 1918 roku młody człowiek został zwolniony z wojska. W ciągu lat pracy zdobył część pieniędzy w świecie cywilnym jest bardzo przydatna. Przyszły seryjny morderca Fritz Haarmann próbuje rękę w dziedzinie biznesu i otwiera cukierniczej punkt sprzedaży, gdzie klienci są oferowane nie tylko ciasta i ciastka, ale również produkty mięsne, które w tym czasie był przez wiele prawdziwy przysmak.

Rozpoczęcie działalności przestępczej

Pierwszym celem ataku był młody człowiek Fritz Friedel Rothe.

„Cukiernik” Właściciel spotkał się z ofiarą na ulicy, a następnie zaprosił go do życia w swoim domu. Jak się okazało, Rothe przyklejona do orientacji seksualnej i przybył w Hanowerze, aby być bliżej społeczności przedstawiciele LBGT.

Wkrótce Fritz pisze matka wiadomość Friedel, który mówi, że osłonięte syn „troskliwego wuja,” Nie zapomnij podać swojego adresu. matka młodego mężczyzny był zaniepokojony, gdy dostałem kartę. Natychmiast udał się do komisariatu. Wkrótce stróże prawa już zapukał do domu właściciela cukierni. Frints nie otworzyć drzwi, a następnie policjanci zostali zmuszeni do użycia siły, aby dostać się do domu. Widzieli przerażającą scenę: Haamann prawie gotowy rozdrabniania martwe ciało Friedel, którego głowa była ukryta za zasłoną okna. Ale policja go nie znaleźć. Fritz wyjaśnił swoje działania po prostu: „Ja wyciąć wołowiny”. Policja niczego nie podejrzewają.

Aresztowano go później, ale nie za zabójstwo, ale za nieprzyzwoite zachowanie. Został skazany na 9 miesięcy.

Wilkołak w mundurze

Wychodząc z więzienia, Haamann sobie sprawę, że trzeba działać bardziej ostrożnie, a nabyte w ciągu ostatnich umiejętności wojskowych pomógł mu w tym. Jakiś czas później, Fritz znajdzie pracę w policji. Status funkcjonariuszy organów ścigania był łatwo znaleźć nowe ofiary. W tym celu, seryjny morderca Fritz Haarmann często wpadł do salonu Central Station Hannover. Jest to obszar w nocy został uznany za obszar wysokiego ryzyka, dlatego jest pilnie strzeżone.

Ubrani w mundury policyjne, Haamann stanie łatwo znaleźć obiekt ataku. Najczęściej stają się pewnego rodzaju zaniedbany młody człowiek. Widząc to seryjny morderca Fritz Haarmann zbliżył się do ofiary, pokazał odznakę policyjną i zaproponował schronienie młody człowiek w jego pokoiku, który był w sklepie mięsnym. Z reguły młodzi mężczyźni nie zgadzało. Kilka dni później, właściciel „candy” oferowane młodzieży do przyłączenia się do niego w intymnej relacji. W większości przypadków nie byli przeciwni, jak Haamann stanie wybrać „potencjał” gejów. Ale wtedy morderca zabił swoich partnerów seksualnych. Na początku był lekko dusił ofiarę i kiedy zemdlała, przegryźć gardło i pili krew. Godny uwagi jest fakt, że Fritz nie pozbawiać życia samicy, bo myślałem, że są „siedliskiem chorób przenoszonych drogą płciową i źródłem korupcji.”

kolejny kochanek

Nieco później, spotkał się z jakiegoś maniaka Hans Grans, który stał się nie tylko jego partner seksualny (i stała), ale również partnerem w sprawach karnych. Hans oferowane mięso z zabitych osób dodanych do kiełbas, które zostały dokonane w sklepie Fritz. Ale przestępcy ich czyny poszły dalej: zgodzili się dostarczać mięso z „ludzkiego ciała” w lokalnych zakładach gastronomicznych.

W ciągu ostatnich kilku lat działalności przestępczej Haamann pozbawiony życia, w którym momencie jego wspólnika. A czasem przestępcy, ważne było, aby nie tylko mięsa ofiary: zabili, na przykład, aby uzyskać nową koszulę lub spodnie noszone przez ofiary.

finał

W lecie 1924 Fritz Haarmann (zabójca), aby przekonać człowieka o imieniu Fromm, który spędził noc na stacji, aby iść z nim do smaku mięsa. Młody człowiek odblokowany, jak słychać w dzielnicy zginął bezdomny, yutyaschihsya na dworcu w Hanowerze. Widząc, że Fromm nie daje się do prośby, szaleniec próbował zmusić go do wycofania się. Ale młody człowiek miał przyzwoitą odporność Haamannu. Hałas przybiegła do policji, incydent, a uczestnicy zostali przewiezieni do komisariatu. Ofiarą nieudanej zbrodni otwarcie oskarżony o molestowanie i Fritz pamiętać, że w Hanowerze dzierżąc maniaka. funkcjonariuszy organów ścigania były sympatyczny słów Fromma. Pomimo faktu, że Haamann sobie odznakę policyjną, został umieszczony w komorze.

Sklep sprawca natychmiast przeszukane. Okazało się, że w tej chwili współsprawcy Grans Fritz tnie na części ciała młodego mężczyzny, który zaginął kilka dni temu na stacji.

kara

Więc Fritz Haarmann (niemiecki seryjny zabójca), którego zdjęcie pojawiło się w 1924 roku w niemal wszystkich gazet w Niemczech, został wystawiony wraz ze swoim wspólnikiem. W okresie od 1918 do 1924 lat maniak zabrał życie 27 osób, których wiek wahał się od 10 do 22 lat. Frints Haarmann otrzymał karę śmierci przez ścięcie – na gilotynie. Wyrok wykonano 15 kwietnia 1925. Jego wspólnik został skazany na 12 lat więzienia.