401 Shares 9663 views

Jak podłączyć słuchawki do komputera (Windows 7). Nie należy podłączać słuchawek do komputera, co robić?

Jeśli stale pracuje przy komputerze i jednocześnie cieszyć się słuchając muzyki, nie trzeba mówić o znaczeniu słuchawek. Bez nich preferencje muzyczne są znane do wszystkich innych, ale to nie zawsze jest dobre. I to nie wspominając o szczęśliwych rodziców z małymi dziećmi, którzy mają zwyczaj wstawania każdy głośny dźwięk.


Co dziwne, ale pytanie, w jaki sposób podłączyć słuchawki do komputera (Windows 7 w tym zakresie prowadzi), otrzymuje znaczną liczbę użytkowników. Dziwne (na pierwszy rzut oka) może się wydawać ze względu na pozorną prostotą. Podobnie jak, podłączyć wtyczkę do właściwego portu, a cała sztuczka … niestety, nie zawsze jest tak łatwe do uzyskania.

Połączenie za pośrednictwem panelu tylnym

Dzisiaj coraz większa liczba użytkowników kupić słuchawki z mikrofonem: wpływa na rosnącą popularność Skype oraz o inne programy takie nie powinny być zapomniane. Ponadto, za pomocą tego typu zestawu słuchawkowego można grać w gry online, komunikowania się ze swoimi rywalami poprzez komunikację głosową. Jednak nie jest tak łatwo „zaprzyjaźnić” z dawnych komputerów do mapy nadrzędnej, które mogą nie być odpowiednie złącza.

Przed podłączeniem słuchawek do komputera (Windows 7 ma problemy w tym zakresie, a zatem traktować ostrożnie), należy upewnić się, że gniazdo dla nich przeznaczone są dla dźwięku stereo. Więc upewnij się wcześniej, że podłączając gniazda audio, stereoshnur normalne.

Sprawdziłem to do banalności jest prosta: aby Jack`e należy wyciągnąć dwa czarne paski. W przeciwnym razie, obwód na prawym wyjściu, co ostatecznie prowadzi do wyjścia z systemu. Jeśli używasz standardowych słuchawek w sklepie dla krótkofalarstwa lepiej jest znaleźć specjalny adapter, które zapewnią możliwość takiego układu.

Jeśli kupiłeś zwykłych słuchawek stereofonicznych z wtykiem jack o średnicy 3,5 mm, można podłączyć je do zielonego złącza na karcie dźwiękowej lub komputera przenośnego. Jeśli nie kolor oznakowanie kierować na słowa komórkowe «», które muszą być w każdym przypadku.

Połączenie Profesjonalne słuchawki

Profesjonalny sprzęt, który jest wykorzystywany przez dyrektorów i pracowników studiach nagraniowych, – oddzielny problem. Chodzi o to, że te słuchawki są wyposażone we wtyczkę o średnicy 6,3 mm. Mogą one łączyć się i całkowicie normalny port właśnie kupił składników sklep Radio odpowiedniego adaptera.

Ale specjaliści zauważyć, że takie korki są ustawione tak zwane „promieniowy” obciążenie gniazda. Więc spróbuj stworzyć domowy adaptera. Aby ułatwić Take wtyczkę do 3,5 mm i 6,3 mm złącze, połączyć je ze sobą za pomocą odpowiednich przewodów z rdzeniem miedzianym.

stary sprzęt

Więc w jaki sposób podłączyć słuchawki do komputera, jeśli są one wyposażone w starej wtyczki CP-HS, bezpośrednio nie uda, trzeba myśleć o zrobieniu specjalnego adaptera. Jeśli jesteś zainteresowany w radiu, to wiesz, że złącze jest dostępny na starej słuchawki domowe serii CBS. Pomimo godnego życia, jakość ich dźwięku do dziś pozostaje na wysokim poziomie.

Do instalacji adaptera należy użyć omomierza sprawdzić złącze pinout. Jeśli jest podłączony między wejściem a wspólnym zaciskiem parę kanałów, a kliknięcie będzie tylko jeden z nich.

W przypadku, gdy kliknie się usłyszeć w obu kanałach jednocześnie (równolegle), są połączone szeregowo. Po określeniu, które kanały odpowiadają wyjść stereo, można przystąpić do adaptera. Na to potrzebna jest standardowego typu gniazdo CP-SH, wyposażoną w pięć kontaktów i 3,5 mm wtyczka.

Trochę słuchawki z mikrofonem

Wreszcie powiedzieć o tym, jak połączyć zestaw słuchawkowy z mikrofonem. Ponieważ wtyczki mają dwa takie urządzenia, konieczne jest, aby spojrzeć na konektora «Mic» oznakowania. Należy pamiętać, że jakość pracy i transmisji dźwięku zależy od używanego oprogramowania, tak, że to musi być odpowiednio skonfigurowane. Rozważmy najczęstszy i najprostszy sposób.

Aby to zrobić, należy kliknąć na przycisk „Start”, znaleźć menu, które pojawi wybierz „Panel sterowania”. należy wybrać opcję „Sound” w następnym oknie dialogowym. Nie jesteśmy zainteresowani w zakładce „Record”, co widać wyraźnie, jeśli wejście jest podłączone do mikrofonu, lub pomyłki z wejścia liniowego.

Podłączanie za pośrednictwem panelu przednim

Obecnie trudno jest znaleźć się w sprzedaży jednostki systemowej, który nie byłby wyposażony w gniazdo słuchawkowe na panelu przednim. I to jest wielka radość, ponieważ w stosunkowo niedawnej przeszłości musiał pełzać na komputerze, szukając właściwego złącza w dotyku.

Przed podłączeniem słuchawek do komputera (Windows 7, użytkownik lub inny OS – nie ma znaczenia), pożądane jest, aby zainstalować oprogramowanie z Realtek. Początku: najpierw spojrzeć w tym szczególnym przypadku, ponieważ kontrolerzy tego producenta jest najczęstszym i znajdują się w niemal każdej jednostki systemowej.

gdzie podłączyć

Najpierw trzeba spojrzeć na siebie Złącza: tak z nich, który jest przeznaczony dla słuchawek, jest odpowiednia ikona. Jeśli masz urządzenie z zestawem słuchawkowym do rozmowy, należy prawidłowo podłączyć drugą wtyczkę. W tym przypadku, można również pomóc odpowiednią ikonę.

Rozumiem to może być patrząc na kolor świecy, jeżeli jest ona przeznaczona dla słuchawek, a następnie pokryte plastikową zieleni. Jeśli mikrofon, wykończenie jest najczęściej różowy.

oprogramowanie

Po podłączeniu, należy uruchomić kontroler Realtek, co w takich przypadkach należy szukać w zasobniku. Uruchom narzędzie: na okna dialogowego zostanie wyświetlona po prawej stronie jego gniazdo słuchawkowe. Uwaga: Aktywne gniazda są podświetlone jaśniejsze podczas odłączony łatwo rozpoznawane przez światła „zamylenny”.

Aby uaktywnić nieaktywne gniazda, należy kliknąć na ikonę folderu obrazu, który znajduje się w górnej części okna dialogowego. Otwiera się okno z parametrami złącza, dzięki którym mogą być kontrolowane.

Konieczne jest, aby umieścić pole wyboru obok opcji „Wyłącz gniazd panelu definicja Front”, a następnie kliknij „OK”. Wyjścia stają się aktywne, można łatwo określić, gdzie do podłączenia słuchawek do komputera.

Jeśli zestaw słuchawkowy z mikrofonem

Dwukrotne kliknięcie lewym przyciskiem myszy, trzeba wywołać okno wyboru urządzenia. Z listy rozwijanej wybierz zestaw słuchawkowy lub mikrofon (jeśli to konieczne). Dopiero po tych wszystkich manipulacji wyjścia przednie zacząć w pełni działać.

Przed podłączeniem słuchawek do komputera to lepiej, aby zapewnić ich skuteczność, które przetestowali je na odtwarzaczu lub telefonie. Zaskakująco wiele nerwów wydano na połączenia urządzeń, które już były błędne!

Czy mogę podłączyć słuchawki i głośniki w tym samym czasie?

Uważa się, że w przypadku słuchawek łączących głośniki mogą trzymać tylko ich połączenia (jeśli występują). To nie jest tak!

Można zrobić dużo łatwiej kupując tani i praktyczny rozgałęźnika. Można podłączyć tylko dwie pary słuchawek. Ponadto, istnieją urządzenia, które obsługują możliwość podłączenia większej ilości urządzeń. Ale zanim podłączyć słuchawki do komputera (w systemie Windows 7 lub podobny system) za pomocą tej metody, upewnij się, że wzmacniacz jest liczba ciągnąć.

potencjalne problemy

Mówiliśmy już, że nie zawsze się zrobić wszystko dobrze za pierwszym razem. Najczęstszym problemem – brak dźwięku. Co się stało i jak to naprawić takie niefortunne nieporozumienie?

Przede wszystkim należy sprawdzić, czy słuchawki podłącz się. Wśród tańszych modelach często można znaleźć ukryte małżeństwa, gdy średnica „Jack” nieznacznie mniej niż w złączu. W tym przypadku, całkowite wrażenie wizualne, że została włożona prawidłowo, ale komputer nie „widzi” słuchawki.

Aby zabezpieczyć się przed takimi niespodziankami, należy sprawdzić zakupiony sprzęt jest jeszcze w sklepie.

Oczywiście, że może być winny, a samo złącze, które jest szczególnie ważne dla starych komputerów. Sprawdź to poprzez podłączenie głośników znane robocze lub inne słuchawki.

Między innymi, problem może być w ustawieniach miksera. Aby je przetestować, trzeba znaleźć w ikonę w zasobniku systemowym z głośnika, a następnie dwukrotnie kliknij na nim lewym przyciskiem myszy. Otwiera okno dialogowe, w którym ikony będą oznaczone wszystkich możliwych programów i urządzeń do wyjścia audio. Jej poziom można regulować za pomocą dostępnych suwaków tutaj. Muszą także zwrócić uwagę podczas grania cicho słuchawki na komputerze.

Jeśli przez kilka urządzeń można zobaczyć ikonę przekreślonego głośnika, to będzie można bardzo szybko rozwiązać problem. Wystarczy jedno kliknięcie na ikonę z lewego przycisku myszy. Następnie można sprawdzić wydajność słuchawek.

Upewnij się, że urządzenie jest podłączone dźwięku

Jeśli komputer nie „widzi” słuchawki, powodem może spojrzeć w „Task Manager”. Aby to zrobić, należy kliknąć na ikonę „Mój komputer” prawym klawiszem myszy i wybierz „Właściwości” z menu kontekstowego. Otwiera okno z lewej strony, które chcesz znaleźć i włączyć opcję „Menedżer urządzeń”. W oknie dialogowym wybierz „dźwięku, wideo i gier”. Rozwiń listę rozwijaną przez kliknięcie ikony „+”.

sterowniki

Jeśli z drugiej strony niektóre z urządzeń na liście ze znakiem zapytania, to problem jest w sterownikach. Kliknij na nim prawym przyciskiem myszy, a następnie kliknij pozycję „Aktualizacja sterowników” w menu kontekstowym podręczne. Ważne! Aby odnieść sukces, trzeba mieć nośnika instalacyjnego lub z Internetu, z którego program będzie opróżnić wszystko, czego potrzeba.

Przywracanie oryginalnego sterownika

Jeśli nawet wtedy nie działają słuchawki na komputerze, warto próbować przywrócić sterowniki do stanu pierwotnego. Aby to zrobić, należy zrobić wszystko, tak jak wcześniej, ale po tym, jak kliknął na urządzenia z prawym przyciskiem myszy menu podręcznego wybierz „Właściwości”. Otwiera się okno dialogowe, w którym jesteśmy zainteresowani w zakładce „kierowca”.

Otwierając go, trzeba kliknąć „wycofywania”. Wszystko! Najprawdopodobniej system będzie w stanie przeprowadzić wycofywania do ostatniej znanej dobrej konfiguracji, a następnie Twój sprzęt będzie działać.

Kilka uwag na zestaw słuchawkowy USB

Ostatnio, stosunkowo wysoki wskaźnik występowania nabytych USB mikrofonów. Ich zaletą jest to, że tylko jedno złącze jest potrzebne dla nich. Niestety, istnieją również pewne wady. Bardzo często „odmówić” pracować ze starszymi płytami głównymi.

Zdarza się, że nie należy podłączać słuchawek do komputera ze względu na fakt, że używasz starej standardem USB 1.0. Jego szybkość banalne brak odpowiednich danych, ale ponieważ w przypadku starego samochodu lepiej nie kupować takiego modelu.

I drugiego. Uważa się, że te słuchawki są uniwersalne. Daleko od niego. Są one idealne do negocjacji w sprawie Skype i gier online. Za muzykę do użycia Zaleca się! Fakt, że są one trudne do kalibracji przy niskich częstotliwościach, a podczas oglądania filmów, gdzie dźwięk jest nałożony na muzyce, USB-słuchawki do komputera może być bardzo „nasmarować” dźwięku, dzięki czemu jest niejasna.

Najlepiej jest połączyć je poprzez tylnych złączy. Co do zasady, szybkość transmisji danych są zawsze wyższe. Ponadto często przednie złącza są podłączone „utalentowanych” zbieraczy źle, tak, że mogą być problemy z połączeniem i definicji sprzętu. Zanim więc podłączyć słuchawki, Windows 7 (i czy system operacyjny jest starszy, zwłaszcza) powinien być całkowicie zaktualizowane do wszystkich kierowców były dostępne.

Model gamer

A teraz pomówmy o grach. Jest to specjalny wątek. Faktem jest, że dla pełnego i interesująca gra jest niezbędna dobrze dobrany motyw dźwiękowy. Czy kiedykolwiek słuchał muzyki w Morrowind? Jeśli tak, to prawdopodobnie nie może sobie wyobrazić, jak można grać w tę wspaniałą grę, nie bacząc na ich uszu przez tanich chińskich urządzeń!

Generalnie słuchawki do gier na komputerze musi utrzymać dobrą równowagę niskich częstotliwościach. Wynika to z faktu, że masz subwoofer (z oczywistych powodów) nie będzie, a wysoka częstotliwość gry są bardzo rzadkie (nie jest to opera, w rzeczywistości).

Oczywiście, w WOT i podobnych projektach zespołowych, które wymagają interakcji z innymi graczami, jak to jest możliwe, bardziej przy okazji będziesz mieć wbudowany mikrofon.

Jeśli chodzi o materiały do ciała, jest korzystne, aby wybrać wysokiej jakości ekranowany model. Aby zmaksymalizować zanurzyć się w atmosferze wirtualnym świecie, trzeba całkowicie ignorować rzeczywistość rzeczywistością. Podczas korzystania ze słuchawek, będziesz cieszyć wysłuchaniu wszystkich dźwięków w pomieszczeniu, to nie uda.

Kubki powinna być pokryta „oddychającego” materiału miękkiego, który nie ściera uszy i nie przyczyniają się do pieluszkowe ich skumulowanej potu.

Uwaga: masa profesjonalnych słuchawek jest całkiem przyzwoity. Oczywiście, po kilku minutach przestaniesz zauważać, ale po półtorej godziny po rozpoczęciu gry zalecamy robienie przerw. Jest to przydatne nie tylko dla oczu, ale także na szyi.

Wybierając model grę, należy zwrócić uwagę na droższych konstrukcji. Zazwyczaj w ich kubki zainstalowane kilku głośników, każdy tom, który można regulować indywidualnie.

Mamy nadzieję, że nauczyli się, jak włączyć słuchawki. Windows 7, jak mówią eksperci, ma pewne problemy z transmisją dźwięku, dlatego zalecamy, aby podłączyć urządzenie za pomocą karty dźwiękowej wysokiej jakości.