298 Shares 4689 views

Wszystko o nowej fryzurze Olgi Buzovoy

Po rozstaniu z mężem, gwiazda internetu i prowadzi słynny telestroyki Olga Buzova znacznie zmienił wizerunek, a zwłaszcza włosy. Mówią, że jeśli dziewczyna chce zmienić swoje życie, ona zmienia jej włosy. Wydaje się, że życie Olgi chciał zmienić bardzo wiele.


A jeśli wcześniej zawsze widział wyjątkowo jasny blond, a następnie po przeżywa smutek dziewczyna zaskoczyła wszystkich, reprezentowana płonący brunetka z nowej fryzury. To ona natychmiast doprowadziły jej modę. Dla wszystkich fryzjerstwo nasz ogromny kraj zaczął być usłyszał żądanie: „Chcę nowa fryzura Olgi Buzovoy”. Więc co to jest niezwykłe?

Historia zmian obrazów Olgi Buzovoy

W słynnym serialu pojawiła się ona z długimi lokami koloru „jasny blond”. Ale jak się okazało, jej włosy były Naroscheny.

Od tego czasu, eksperymenty z długością i kształtem nie powstrzymało. Od dłuższego czasu, poszła z długimi włosami, które są często schowany loki. Ale widocznie, codzienne układanie wyczerpały ją i poszła na krótkie fryzury.

Bob fryzura i Olga Buzov był zbyt. Potem też było bardzo zaskoczyła fanów. Bezpośrednio przed jego metamorfozy z kolorem miała już bob. Jest to dość łatwe do układania fryzury, która naprawdę była jej typem osoby. Wiele z nich zauważył, że ta fryzura sprawia, że młodszy i wygładzić rysy twarzy. W październiku 2016 roku pojawił się z nową fryzurą i zupełnie nietypowe dla niej kolor włosów.

Gwiazdy o takiej samej fryzury

Imię fryzura Olgi Buzovoy – asymetryczny bob. U osób nazywany jest „kwadrat na bok.” Na pierwszym z światowych gwiazd asymetryczny bob widziana na Viktorii Bekhem. I z taką fryzurą, mieliśmy przyjemność oglądać takie gwiazdy jak Charlize Theron, Rihanna, Beyonce, Paris Hilton. Rosyjskich celebrytów takich fryzura jest Lubow Aksenova i Evelyn Khromtchenko.

Więc to nie jest nowa fryzura, a ona wytwarzana furię, która została wykonana na obcym dla Olgi koloru.

To jest asymetryczny bob

Ci, którzy chcą spróbować ostrzyc Olgi Buzovoy na siebie, trzeba pamiętać, że nie można zadowolić wszystkich. Oznaki tego, że tylko asymetryczny bob dekoracji, co następuje:

 1. Ostre, duże i wyraziste rysy twarzy.
 2. Okrągła twarz.
 3. Jasny kolor włosów, czy jasny blond, brunetka czy spalanie.
 4. Idealnie proste włosy.
 5. Odchudzające.
 6. Rzeźbiona szyi.
 7. Twardy i gęsty włos.

Dziewczęta z niepozornym wyglądem to fryzura mogłaby całkowicie odwrócić uwagę od twarzy i depersonalize możliwości. W tym przypadku konieczne jest, aby nosić jasny makijaż. Cienki, falisty i miękkie włosy, asymetryczny bob straci swoją strukturę, a nie od razu wiadomo, co ta fryzura. Ale jeśli loki są szyte na miarę, to może być ciekawe do oglądania.

Dziewczyny z wyprofilowana takiej fryzury dodać zewnętrznie kilogramów poprzez skupienie się na swoich ramionach. Ale okrągła twarz fryzury, wręcz przeciwnie, będą rysować. Ale jeśli szyja jest na tyle elegancki, każdy kareta – to zła opcja.

Jeśli wybór jest między asymetryczny bob z grzywką i bez, należy zauważyć, że proste grzywki nie pasują właścicielom długi nos i ostre rysy twarzy. Jeśli nie ukończył huk – to trochę zmiękczają i wygładzają wpływu cech. Ale z grzywką włosy nie będą się znacznie zakłócać spada systematycznie oczy.

Jak projektować

Najważniejsze jest to, aby powierzyć swoje mistrz fryzjerski, który zna swoją działalność. W końcu, jeżeli redukcja Olgi Buzovoy umiejętnie, dobowy stylizacji zredukowane do rozdmuchiwania suszenia. Ona będzie spadać tak, jak chcesz, za pomocą gorącego powietrza. W celu nadania dodatkowej objętości można położyć go za pośrednictwem okrągłej szczotki. Podczas suszenia, trzeba ciągnąć w górę pasma, zamykając je w środku. Jeśli chcesz zmienić, a następnie umieścić asymetryczny bob jest możliwe i inne opcje:

 1. Układanie w stylu lat 50-tych.
 2. Hollywood loki z twarzy.
 3. Grecki fryzura z pasm zwolnionych z przodu.
 4. Shell.
 5. Belka z loki na bok.

Najprostszych opakowaniach są dostępne nawet dla początkujących – jest „plaża fali”, które świetnie wyglądają na asymetrycznym bob. Czyni to tak:

 1. Umyj włosy używając klimatyzację.
 2. Zastosować solnego aerozolu i termicznych, suchej 80% włosów.
 3. Podzielić włosy na dwóch poziomach, górną ubojem i dno do rozpoczęcia rozruchu.
 4. Prostowania utjuzhkom rozruchu, utrzymywania korzeni i żelazo znajduje się pod ciśnieniem, aby rozciągnąć do góry.
 5. Każde kolejne włączyć blokadę na drugą stronę, więc nie są one stracił jednego.
 6. Kiedy wszystkie włosy są nawinięte, bicz je u korzeni palcami lub grzebieniem.
 7. Posypać lakieru łatwego mocowania.