555 Shares 4016 views

Roman Karimov: reżyser, scenarzysta, muzyk. Biografia i kariera Romana Karimowa

O młodego reżysera, usuwając współczesnego kina, szczególnie miło powiedzieć. Jednym z nich jest Roman Karimov. Filmy Novel mało znane, bo to tylko sprawia sobie nazwisko. Niewiele osób wie, że młody człowiek, prawnik z wykształcenia, pisze skrypty i występowała w filmach, ale nadal interesuje się muzyką. Jego osiągnięcia są niewielkie, ale jego praca już udało się podbić publiczność i krytyków. Więc kto jest Roman Karimov?


Jestem bardzo zwyczajny chłopiec!

Roman urodził się w 1984 roku w Ufie. Od lat szkolnych, nie doświadczył trudności w nauce i ukończył liceum, bo prosto A. Przed młodzieńca zostały otwarte wszystkie drogi: Roman Karimov miał wszystkie szanse, aby przejść dalej, do naruszenia, na przykład, na studiach, ale był niespokojny, aby zacząć żyć dorosłego, samodzielnego życia.

Wybór uczelni i spadł na Instytucie Ekonomii i Informatyki, który udał się do stolicy rzymskiej. Tutaj szybko znaleźć przyjaciół i równie szybko opanowali wszystkie przedmioty. Nikt nie wątpił, że z dyplomem w ręku. I nawet, gdy jest ona nadejdzie, wydaje się, że wątpliwości tylko powieść: co robić dalej, gdzie szukać dla siebie? Prawnik, finansista, księgowy, audytor … Każdy z tych zawodów, który łatwo opanowane, wymaga rutynowego monotonii i skupia uwagę. Potrzebował czegoś innego. Inne działania twórcze, dzieło twórcy i twórcy.

Call of snów

Wkrótce okazało się, że szybko. Roman Karimov dostał DJ klub nocny i zrozumiał, że to był o wiele ładniejszy. Pomimo „skorupy” leżącego w polu, młody człowiek nie miał zamiaru stać się jednym z tysięcy własnej rodzaju pracowników biurowych. Postanowił do czynienia tylko z firmą, która jest najbliżej niego. Na przykład, aby skomponować muzykę do filmu krótkometrażowego i przyczep.

znaleźć się

Roman przeniósł się do Londynu. Marzy o lepszym życiu, o tym, co zrobi w brytyjskiej stolicy. Ale oprócz myjnie, budowach i restauracji, Albion nie może mieć nic do zaoferowania. Lokalny kanał Viasat wolne Roman miejscu redaktor naczelny, a następnie producenta promo. Dodatkowo młody mężczyzna zdejmuje przyczepy filmy wychodzi i produkcji filmów krótkometrażowych BBC. Ale to nie wyczerpuje ambitnego faceta. Dwa lata później, Karimov z powrotem do Moskwy, i rozumie, że nie ma lepszego miejsca stolicy.

Start: szorty

A młody człowiek znajdzie się gdzie może być przydatne. Na Stadion na pomysł, aby stworzyć tam krótkie filmy. I nowo narodzonych Roman Karimowa. Filmy że wycofuje się w ciągu najbliższych kilku lat będzie koncentrować się na kwestiach młodzieżowych – przedmiot, najbardziej zrozumiałe i blisko niego. „Nie martw się!”, „Optimist” i „Apartment 29” jest niemal od razu zdobył sympatię krytyków i nagradzane na festiwalach filmowych. Ostatni obraz opowiada historię przyjaciół, przyjaciół z dzieciństwa. Teraz los konfrontuje dwie różne osoby – a sprzedawca dzielnica narkotyków. Reżyser Roman Karimov przyznał, że wybrał ten temat nie jest przypadkowy. Chciał zaoferować zmienności tak powszechne niezadowolenie społeczne jak narkomania.

I mówi, że odnosi się do powstawania neutralne. Tak więc, nie powieść badano kierowania; wszystkiego, co tylko może, doszedł do siebie. Jednocześnie Karimov rzadko oglądałem filmy znanych reżyserów, którzy mogliby się czegoś nauczyć. Przede wszystkim, jego zdaniem – jest chęć robić to, co lubi, co ostatecznie znajdzie swoją publiczność. W 2008 roku powieść staje się film promocyjny gościnnie reżyser Pavel Volya „Platon”.

Złoty środek: pełny sukces

W 2010 roku wydali swój pierwszy pełnometrażowy film Romana. Teatr „Nieodpowiednie ludzie” o skromnym budżecie 100 dolarów zysku przyniósł w sześć razy więcej. Wyjście obraz stał się sensacją w beau monde Moskwie: Roman Karimov jest obecnie przedmiotem plotek i rozmów, a jego zespół zajmuje kilka nagród na festiwalu „Okno do Europy”.

Następna praca, malarstwo „Vdrebezgi” nie jest gorszy od poprzedniego. Film jest prezentowany w gatunku komedii absurdu i czarnego napięty. Aktorzy Karimov podnosi się głównie z młodych gwiazd Ravshan Kurková, Artem Tkachenko, Nikita Dyuvbanov Alexander Dulschikov. Obraz „Vdrebezgi” uczestniczy w programie „Kinotavr”.

Jeszcze przed nami!

W 2013 roku pojawiła się nowa praca młodego talentu. I po raz kolejny udany. Komedii kryminalnej „Wszystko na raz” opowiada historię grupy nieudanych oszustów, którzy zdecydowali się zorganizować napad, aby uzyskać dużą sumę. Oczywiście, po drodze do bogactwa, będą one spełniać wiele zabawnych ciekawostek …

Po tych projektów nazwisko tej osoby zasługuje na szacunek. Bez odpowiedniego wykształcenia i doświadczenia wystarczające Karimov Roman Leonidowicza zajmuje jakość i ciekawy film, który podnosi go o krok wyżej z każdym nowym filmie. znowu i znowu obiecując filmowca oferują nam ekscytujących i taką codzienną historię, pokonując z łatwością i bez wysiłku wysokim stopniu dobrym humorem.