316 Shares 9690 views

Marzyć interpretację: konia i co wymarzony koń.

Jeśli człowiek widzi we śnie, który jeździ na białym koniu – jest rozwijać się w sprawy; Ponadto, nie może być wkrótce przyjemne spotkanie z płci pięknej. Jeśli kobieta marzy o białym koniu – pozytywnej relacji z przyjaciółmi i bliskimi.

Jeśli marzysz o kolorze owiec koń – obiecuje nowych przyjaciół, powodzenia w biznesie, dobre oferty, więc przynajmniej mówi każda książka sen. Koń może jednak reprezentować bardzo niekorzystne. Na przykład, jeśli kobieta miała sen klaczka owiec garnitur – ewentualne nieścisłości drugą połowę, małżonka.

Jeśli człowiek widzi siebie w luksusowym garniturze kasztanowca, może on oczekiwać namiętny związek, szczęście, szczęśliwe dni. Jeśli marzysz kobieta jedzie na koniu laurowy, w rzeczywistości oczekuje się, aby zmienić na lepsze. W niektórych sytuacjach będzie bardziej przychylny, a może zbyt podatna, ponieważ kobieta jest tak samo trudne do zrozumienia poprawnie, a także interpretacji snów. Dlaczego sen konia cienkie, zużyte i brudne, można zapytać? Odpowiedź jest prosta: powinieneś być bardziej ostrożny i myśleć o przyjaciół, z których jeden jest prawdopodobne, aby cię zdradzić w najbardziej nieodpowiednim momencie. Być może pojawienie się podstępny przyjaciel. Wygodne i stabilne życie czeka na mężczyznę, który we śnie widział zadbanym konia. Sen interpretacji „interpretacji snów przez Millera” wyraźnie opisuje wszystkie niuanse marzeń związanych z końmi.

Jeśli człowiek siedzący na koniu jedzie we śnie i na początku idzie cicho i nagle doznał – spodziewane są niezbyt przychylną postawę w pracy. Być może jego zainteresowania będzie cierpieć z powodu nieodpowiedniego zachowania się osoby zajmujące wysoką pozycję w społeczeństwie – tak nie mówi jedna książka sen. Koń z dowolnym kolorze, biegnie do stada, to znaczy, że ktoś ze znajomych lub krewnych wkrótce zachoruje. Hodowla ogierów marzenia do sukcesu: można się spodziewać awansu lub podniesienia płac. Na osobiste przodu, oczekują zmian, namiętny związek. Tribal młode klaczki marzyć jednomyślności między parą, a to bardzo dobry znak, według książki snu.

Koń, który przechodzi strumień, rzeka, staw z czystą wodą, śni albo sukces, albo różne rozrywki, przyjemności. Osoby zaangażowane w działalność, to marzenie obiecuje korzyści, bogactwa, luksusu. Jeśli woda jest mętna, brudna, wtedy można oczekiwać rozczarowanie przyjaciółmi – tak traktuje to marzenie każdej książki wymarzony. A konia we śnie rannych – ewentualne kłopoty ze swoją rodziną i żyje – ku wielkiemu rozczarowaniu w sprawy i relacje. Kicking sen koń trudnoispolnimym pragnienia, i nie może pragnąć być spełnione w ogóle. Jeśli kopać koń zrzuca jeźdźca na ziemię, a następnie w przyszłości może pojawić się poważny rywal. A jeśli jesteś przedsiębiorcą prywatnym – czekać na poważnych konkurentów. Jeżeli klacz zaczyna kopać we śnie – to oddzielenie, dodatkowo, warto pomyśleć o swoim zdrowiu.

Jeśli marzenie o koniu, który próbujesz okiełznać, włożyła uprzęży – to sukces, dobrobyt, bogactwo, wznosząc się po drabinie, a zatem wzrost dochodów. Zobacz jabłka konia – dla zysku. Jeśli marzysz kobieta znalazł podkowę, to będzie sukces czy globalny lojalny, elastyczny mąż. Człowiek z własnej podkucia konia – oczekuje się nabycia nieruchomości nie całkiem legalnie. Jeśli marzysz o wyścigach, w których jesteś zaangażowany, to będzie radość w życie zmian: czekasz na dobrobytu i luksusu. Jeśli koń potyka – Nie podejmowania ryzyka w biznesie, odłożyć podróż, przełożone spotkanie, jak to możliwe. Zmęczony, zmęczony koń – ktoś bezczelnie wykorzystuje cię, czy jesteś ciężarem prosząc kogoś.