241 Shares 1088 views

Linki Free Website

Chodzi o to, gdzie można uzyskać linki do wolnego miejsca w prawie każdej zainteresowanej początkującego właściciela zasobu sieciowego, który w promocji nie jest wystarczająco budżet. Więc dzisiaj powiem wam, jak i gdzie można dostać darmowe linki do Twojej witryny.


Linki zewnętrzne do zasobów, które pomogą Ci się zrelaksować i poprawić swoją wyszukiwarkę, a także: zwiększenie ruchu, a w dłuższej perspektywie i zwiększyć przychody.

  • Podnieść Tietz i PR.
  • Powiększyć trast.
  • Zwiększyć wiarygodność zasobu w wyszukiwarkach.

A teraz zobaczmy, gdzie można uzyskać linki do witryny darmowymi metodami. Grudnia Ci wszystko na półkach.

Linki do witryny za darmo

Optymalizacja wewnętrzny. Najbardziej skutecznym sposobem, aby zwiększyć masę odniesienia w blogu jest optymalizacja wewnętrznych, czyli kierunek powiązań z wcześniejszych artykułów na temat najnowszych. Metoda ta jest bardzo skuteczna w podnoszeniu PR.

Komentując zasobów. Oznaczało to, komentując blogi Dofollov w celu uzyskania zewnętrznych linków na stronie. Ta wersja jest całkowicie bezpłatny, ale wymaga czasu, aby czytać artykuły skomentował. To powinno być jednym z pierwszych uwag, a także wziąć udział w dyskusjach czekać więcej wyników. W Internecie znajduje się duża baza Dofollow blogów dla zestawu zewnętrznych linków do witryny.

Forum. Na forum'ah można dodawać linki do witryny w profilach. Niż w kilku forach się komunikujesz, tym więcej dostanie linków do witryny bez powodu. Do wdrożenia powinny zarejestrować się na forum (najlepiej ujęć) oraz w profilu, w „Resources” link powyżej.

Zakładki społeczne i sieci. Innym rozwiązaniem, aby uzyskać darmowe linki do swojej witryny – jest korzystanie z usług socjalnych dla artykułów reklamowych.

Artykuł katalogów, stron internetowych i oceny. Ponownie, całkiem dobry sposób na uzyskanie linków zewnętrznych do serwisu jest bezpłatny – to złożenie do artykułu katalogów i stron internetowych, a także publikacja unikalnych artykułów w specjalnym katalogu, w celu uzyskania darmowych linków otoczone tekstem tematycznym.

tablice ogłoszeń. Na taką usługę, jak pokładzie wiadomości można umieścić zapowiedź artykułu i uzyskać nowy link do strony za darmo.

Wymiana linków. Dość dobra metoda, tylko external link otrzymasz w zamian za publikację innego link'a w swoim blogu. Czy wymiana tylko z blogów tematycznych, ponieważ linki, które miejsce, będzie wyglądać bardziej naturalnie. Opcje gdzie można uzyskać linki do swojej stronie za darmo – wiele. Wy, drodzy czytelnicy, proponuję za pomocą nie więcej niż 2-3 sposobów jednocześnie.