220 Shares 6276 views

Większość używanych Moskwa: Adresy i opinie

Drugiej ręce zaczęły gwałtownie otworzył stosunkowo niedawno w Rosji. Jeśli Europa sklepach oszczędności stały się normą, mamy ludzi wciąż obawia perspektywą na sobie stare ubrania. Chociaż z kupujących zaczynają zdawać sobie sprawę co roku, jest to świetna okazja, aby kupić markowe rzeczy w dobrym stanie, w bardzo atrakcyjnej cenie. Należy również zauważyć, że istnieją sklepy, które sprzedają szczere szmaty, a istnieją butiki, które specjalizują się w pięknych ubrań, a nawet spływy zbiory dawnych lat. Dziś chcemy mówić o najlepszym drugiej ręki Moskwie, gdzie zawsze czeka na najciekawszych ofert cenowych.


„Drugi oddech”

Historia zdecydowaliśmy się rozpocząć od opisu samego początku w komissionki kapitału, który jest bardzo zbliżony do Kremla. Ten sklep został otwarty 17 lat temu iw tym czasie udało się złapać do gustu kilku pokoleń mieszkańców. Potajemnie został wymieniony jako „najlepszej drugiej ręki Moskwy”, tu nawet wnętrzu wyjątkowy. Przez cały czas nie zmienia się nawet raz, stopniowo coraz bardziej podobna do sklepu śmieci. Na ścianach wisiały markowe torebki znanych marek, następnie rzędy butów początkowy, wśród których są całkowicie nowe i dokładnie poobijany.

Popularne oferty

Zakres główny (ten jest bardzo podobny do wszystkiego najlepszego używanego Moskwie) jest odzież dla kobiet. Nie jest to zaskakujące: kto może tak niespokojny szukać konkretnej marki lub modelu kolekcji? Większość rzeczy tutaj jest zajęta z etykietami Laurent Saint Yves, Versace, Max Mara, Jean Paul Gaultier, Marni ma, Jil Sander, Diane Von Furstenberg, Dolce & Gabbana. Pomimo faktu, że prawie wszystko jest prawie nowy, przed zakupem należy dokładnie je zbadać.

Czy sklep na Pyatnitskaya 2. Miejsce w sobie przejście, jak często pojawiają się turyści. Ale Moskali znać i kochać ten sklep i strój często tutaj. Zwracają uwagę, że metki na ubraniach nie zawsze są niskie, jednak dla innych vesche nie przeszkadza zapłacić tę kwotę.

„Sen”

Jeśli zostały patrząc na pewną rzecz, i nie zamierzają wycofać się przed niczym, należy odwiedzić ten sklep. Nic dziwnego, że znajduje się w wykazie „najlepszego drugiej ręki Moskwy”, to Komissionka elitarnego ubrania, które przynoszą przeważnie tylko drogie marki w idealnym stanie. Stałych klientów, dostawy towarów – to panie w futrach i wysokich obcasach, z markowymi torbami w rękach, które przynoszą do rzeczy, w najlepszym razie, noszone tylko raz.

Sądząc po opiniach, sklep jest bardzo ciekawy i kolorowy, wyposażony w bogaty asortyment i ogromny wybór znanych marek, ale metki są po prostu przerażające. Jest jakiś dysonans: najlepszy z drugiej ręki Moskwa pracują ubrać modnie może osoba, która nie może sobie pozwolić na markowe ubrania i buty, aw praktyce okazuje się, że nie można kupić je tutaj, mimo statusu komissionki.

Drugi Friend Store

Obecnie odsetki w sklepie spustowym i używanymi tylko rośnie. A ponieważ propozycja rodzi zapotrzebowanie, od czasu do czasu pojawia się nowa używana w Moskwie. Adresy, najlepsze sklepy i opinie stałych klientów jesteśmy dzisiaj i rozważenia. Otwarty rok temu drugie Friend Store – jest to optymalna alternatywa dla drogich „sen”. Tutaj Bid mniej niż gwiazdy marek, ale które nie stają się gorzej. Jest to Rick Owens, trądzik, Helmut Lang, Martin Margiela, Ann Demeulemeester i szereg innych.

Stałymi gośćmi świętować ogromny plus tego komissionki. Oni sprzedają rzeczy w sieci, co oznacza, że masz możliwość bez wychodzenia z domu, aby zobaczyć dostępne i nowości. A ostatnio dołączył do innego formatu, jest to sprzedaż, która może przyjść przez mianowanie. Marża handlowa wynosi 40%, ale wszystkie te same rzeczy, które można kupić co najmniej dwa razy tańsze niż w sklepach. Tutaj złagodzić warunki wystawiennicze towarów na sprzedaż. Sprzedać swoje rzeczy, trzeba zrobić zdjęcie i dodać opis, a następnie otrzymasz kopię umowy na warunkach iw wysokości refundacji. Teraz można wnieść element do sklepu.

Sklep znajduje się pod adresem: Prawdy 3/1 – 50. Należy zauważyć, że pożądane jest, aby przyjść na podstawie mianowania, ponieważ w przeciwnym razie może to być po prostu nikt na miejscu. Cały sklep jest bardzo ciekawy, zadowolić swoich gości za niskie ceny i produkty doskonałej jakości.

Sklep Feelosophy – ogromny wybór odzieży męskiej

Rzeczywiście, jeśli rozmawialiśmy przed komissionki którzy koncentrują się na produktach dla kobiet, to jest czas, aby zmienić kierunek trochę. Biorąc pod uwagę najlepszy drugiej ręki Moskwa (opinii na temat każdego z nich przedstawiamy wam łatwiej było dokonać wyboru), naprawdę chcę powiedzieć kilka słów o tym sklepie. Ma wielokrotnie przenoszone z miejsca na miejsce, które wielu prawdopodobnie straciłem niego. Dziś znajduje się pod adresem B. Spasoglinischevsky Lane, 9, str. 3. Teraz ten pokój nabył nieruchomość, a zatem, sklep osiadł na stałe.

Ściśle z drugiej ręki można nazwać stretch. Tu realizowane są rzeczy z zamkniętych sklepów i producentów towarów początkujących. Tu warto prasy drukarskiej, która pozwala na wykonywanie kolorowych wydruków na koszulki i bluzy. Wiele obcisłe ubrania: koszule, koszulki, kurtki sportowe, istnieje również ubrania damskie, z ponurymi swetry, a kończąc na wyrafinowanych rzeczy z estetycznym haftem. Stałymi gośćmi świętować szeroki zasięg i stosunkowo niskie ceny. Dla porównania, najbardziej kosztowna rzecz w sklepie – ciepły płaszcz – narażony na 3600 rubli.

„Nic podobnego”

Jest słusznie najlepszy używana w Moskwie, o czym świadczy zakresu i liczby klientów. Tam nigdy nie jest pusty. Niemal natychmiast po tym, zstąpił do pomieszczeń komercyjnych, można dostać się do zaprezentowania i wystawa z solidnych angielskich płaszczach i koszul męskich z przyjemnych kolorach, które od tej pory nie chcesz iść. Jednak naszym celem – wycieczka zwiedzanie.

Więc pierwszą rzeczą, która podoba się tutaj – jest to wygodne sortowanie towarów. Wszystko jest podzielone na odzież koszule, dzianiny, kurtki i sukienki, więc nie trzeba daleko szukać czegoś, dlaczego tu jesteś. Szczególnie zadowoleni z obfitości markowej odzieży outdoorowej w przystępnych cenach. I to wszystko jest podzielony według koloru i tekstury. Ten klasyczny kamuflaż, kurtki i skórzane kurtki i baseball, a także wiele innych. Poszczególne akcesoria są jasne Ponadto duża liczba chusty, pasy i inne szczegóły, które uzupełniają nasz wizerunek.

Dlaczego czujemy potrzebę, aby poinformować go o drugiej ręki w Moskwie? Adresy (najlepiej, handel detaliczny), przedstawiamy w niniejszym artykule, więc wiesz, gdzie można iść na zakupy, ale ten sklep jest znacznie różni się od wielu innych. I to nie w rzeczach, ale w bardzo szczególny sposób i czyste, prawie muzeum atmosferę, która jest czasami trudne do osiągnięcia nawet w markowych butików. Nawiasem mówiąc, adres – ul Fadeyev, 2.

Sklep Galeria "Frick tail-coat"

Dziś będzie to ostatni rozważaliśmy z drugiej ręki w Moskwie. Adresy najlepsze opinie możesz zachować dla siebie na przyszłość. Więc, co sprawia, że ten rocznik sklepu? Jest to prawdziwe centrum mody, gdzie dość skromne pieniądze można kupić świetne rzeczy. Aby to zrobić, jest 12 profesjonalnych nabywców, którzy mieszkają w różnych krajach Europy i regularnie uczestniczyć we wszystkich sprzedaży akcji i zaniechanej przedmiotów. To właśnie stamtąd rzeczy i dostać się do magazynu, a potem do sklepu. Ponadto zdarza się, niezliczone. W małym sklepie odzieżowym, tak że nie ma gdzie się obrócić, a dzień może zająć czwartą zakresie, a tym samym, aby wprowadzić wolnych miejsc. Sklep Adres – Shabolovka 25, strona 1 ..

zamiast wniosku

Jak widać, w Moskwie, wiele z drugiej strony, wśród których można wybrać ten, który lubi. To nawet nie o typowych butików, wypełnionych odzieży używanej, gdzie można kupić garnitur za pielenie ogrodu i bardzo ciekawych sklepów, które oferują prawa autorskie rzeczy znanych marek w średniej cenie. Ponadto jest tutaj gromadzą się zaopatrzyć kolekcji, wśród których można wybrać wiele ciekawych rzeczy.