590 Shares 9464 views

Rynek Pokrovsky w Moskwie

Jednym z największych rynków stolicy jest Pokrovsky. Specjalizuje się w sprzedaży wyrobów budowlanych oraz specjalnych urządzeń ogrodowych i ogrodowych. Takie produkty są prezentowane w dużym asortymencie producentów krajowych i zagranicznych po bardzo przystępnej cenie. Rynek Pokrovsky może zaoferować swoim gościom dużą tartak, wysokiej jakości wyroby sanitarne. Możesz tu kupić farby i produkty lakiernicze znanych producentów, drzwi i okien rosyjskich i zagranicznych firm, najnowocześniejszych materiałów wykończeniowych itp.


Rynek Pokrovsky zbudowany jest w taki sposób, że można chodzić wolno lub jeździć samochodem. Jest to ogromnie rozwinięte terytorium o rozwiniętej infrastrukturze. Istnieje strzeżony bezpłatny parking, terminale, które akceptują płatności za usługi, punkty żywnościowe. Rynek Pokrovsky daje szansę nabywcom wydania nakazu pilnej dostawy dużych ładunków. Możesz jeździć na jego terytorium samochodem i jest bezpłatny.

Rynek Pokrovsky powstał w 1990 roku. W tym czasie należało do firmy "rosyjskie złoto", jej powierzchnia wynosiła cztery hektary. Uczestnicy liczyli cztery tysiące osób. W 2005 r. Grupa Rostik przejęła rynek Pokrovsky . Moskwa w tym okresie słynęła z ogromnej liczby różnych platform handlowych, w tym obiektów budowlanych. Przedstawiciele grupy Rostik nie powiedzieli, co kosztują zakup Pokrovsky, ale według niektórych źródeł kwota ta może wynieść ponad 10 milionów dolarów.

Rynek Pokrovsky nie jest pierwszym takim przedsięwzięciem firmy. W pobliżu znajduje się baza magazynowa jej jednostki.

W 2008 r. Rozpoczęto przebudowę rynku, który przekształcił się w ogromny terminal budowlany. Teraz jego powierzchnia wynosi około 10 hektarów. Ten popularny rynek ma dobrze wyposażone podjazdy.

Rynek Pokrovsky, którego adres ul. Podolsky'ego kadetsów, 24, czeka każdego dnia od swoich klientów od ośmiu do dwudziestu godzin. Wejdź na rynek, który można dojechać środkami transportu publicznego ze stacji metra "Prazhskaya". Musisz wziąć taksówkę № 614 M. Musisz wyjść na przystanku Pokrovskaya bazy warzywnej.

Rynek Pokrovsky – jeden z najczęściej odwiedzanych w południowej części stolicy. Może to być kompleks administracyjny i magazynowy. Należy zauważyć, że wszystkie towary sprzedawane na terenie kompleksu mają tylko wysoką jakość.

Niestety, ostatnio masowe zamieszek w Biryulyovo, często związane z rynkiem Pokrovsky, stały się coraz częstsze. Jak się okazało, mieszkańcy pobliskich terenów dawno zwrócili się do władz, aby wyprowadzili go z miasta. Ponad dziesięć tysięcy imigrantów, którzy prowadzą handel w tym przedsięwzięciu mieszkają w rejonie Biryulyowo, a często na terenie samego wylotu. Przez dwa lata policja nie sprawdzała aktywności na rynku, ponieważ nie była ona dozwolona dla zwykłych pracowników. Na zlecenie Głównego Inspektora Sanitarnego Rynek Wstępny zawiesił działania na 90 dni w celu inspekcji, chociaż wielu uważa, że nie otworzy się ponownie. Według niektórych raportów, rząd Moskwy planuje oddać to terytorium na budowę dużego kompleksu handlowo-usługowego.