390 Shares 5403 views

Okienko wideo AVC-305: oznaczenie, opis i specyfikacje

Okienko wideo AVC-305 jest przeznaczony do użytku z monitorami wideo pochodzących od różnych producentów. Zazwyczaj są one zainstalowane na drzwi, bram, bram, a także w obszarach o wysokim ryzyku wandalizmu i kradzieży. Panel Activision AVC-305 jest używany w ulicy. Osłona metalowa może zapewnić dodatkowe zabezpieczenie przed nadmiernym światła i wytrącania.

Opis pracy panel AVC-305 i zalecenia dotyczące stosowania

Po naciśnięciu przycisku wywołania na monitorze usłyszysz specjalny dźwięk, włącz ekran i komunikacja audio jest ustalone między osobą w pokoju i odwiedzającego. Monitor wyświetla przestrzeń wokół panelu zewnętrznego i drzwiami. Po rozmowie z gościem, można otworzyć drzwi naciskając przycisk sterowania zamkiem elektrycznym.

AVC-305 model jest zalecany do stosowania w połączeniu z wideodomofonu zarówno wewnątrz jak i na ulicach (temperatura obiektu). Szerokości małego umożliwia montaż na wąskich powierzchniach, takich jak ościeżnicy drzwiowej.

Okienko Dane wideo AVC-305

Produkty te są wyposażone w kolorze lub czarno-białych kamer (ukryte obserwacji) i audio (mikrofon, głośnik). Panel posiada strukturę rachunek obrotowo zamocowane pod kątem 30 stopni. Przednia część artykułu jest z duraluminium blachy, pokrytej proszkiem szkliwa. Głośnik i mikrofon są dobrze zabezpieczone specjalną konstrukcję żaluzji. Poza panelu domofonu wyposażone spillresistant przycisk metalowy neprodavlivaemoy za połączenie. W celu zwiększenia poziomu ochrony przed wilgocią i obwód elementami urządzenia są objęte potrójnej warstwy płyty vlagoottalkivayuschey specjalnym lakierem. Mikrofon jest chroniona przez materiał izolacyjny. Kolor wideo AVC-305 może współpracować z monitorami CCTV, które obsługują standard PAL: Tornet VT692M / TC7, Kocom KCV-A374, a także z grupą monitorów marki Commax (CDV-70A, CDV-71AM, CDV-71BE, CDV- 71BQ) lub innych podobnych urządzeń.

Monitor Okienko wideo łączy kabel cztero-rdzeniowy. Średnica jednego rdzenia wynosi 0,5 mm. Podczas instalacji, należy pamiętać, że długość kabla nie powinna przekraczać 30 metrów. Zasilanie odbywa produkt od monitora. Automatyczna regulacja czułości mikrofonu i głośników zapewnia niezawodne układu elektronicznego na podstawie procesora firmy „Motorola”. Wbudowany panel kontrolny pozwala na sterowanie zamkiem elektromagnetycznym drzwi na sygnał z odbiornika. Można zainstalować produkt nie tylko w szkole, ale także w części stałej z podwójnymi drzwiami w przypadku braku silne wibracje. Jeżeli panel jest zamontowany na części ruchomej, może wystąpić wibracje i wstrząsy przemieszczenie soczewki kamery, co zmniejsza pole widzenia urządzenia optycznego, a nawet zaciemniać oglądania.

wniosek

Intercom panel AVC-305 – wysokiej jakości i dość niezawodne urządzenie, łatwe w obsłudze i instalacji. Jeśli przestrzegać wszystkich zaleceń podanych w opisie technicznym urządzenia, może pracować bez zakłóceń przez długi czas.