596 Shares 9227 views

Koziorożec mężczyzna. jego cechy

Koziorożec – człowiek ambitny i pracowity, ale jednocześnie jest dość ostrożny, idzie do celu z powolnych kroków. Ale relacje z innymi nie zawsze jest dobrze, ludzie ci są nieco nużące z nich nie zawsze jest miło porozmawiać, to po prostu nudne. Tatuaże – znaki zodiaku Koziorożca oznaczać ambicji i solidność.

Koziorożec mężczyzna. Zdrowie.

Znak jest najdłuższa długość życia niż reszta. Na początku choroby mają tendencję do ignorowania pierwsze oznaki lub po prostu zignorować je, są one raczej niedbale odnoszą się do ich własnego zdrowia.

Słabe strony: kolan, kości, mięśnie, tarczycy, skóry, krążenie krwi. Skóra powinna być zawsze skrupulatnie czyste. Mężczyzna Koziorożec często cierpi z powodu nadmiaru wapnia w organizmie, co prowadzi do pojawienia się kamienia na zębach, stożki wzrostu i upadkiem na kości rąk i stóp. Nie są wymagające w żywności i często zużywają śmieci i monotonne jedzenie, to często cierpią z powodu niedoboru witamin i składników odżywczych, lub niestrawność.

Najbardziej podatne na przeziębienia, zapalenie stawów, żylaki, zawały serca, zapalenie skóry, wyprysk, stwardnienie rozsiane. Muszą bezsolevaya diety, pobyt w miękkim i słonecznym klimacie, jest pożądane górskie powietrze. Zaleca się, aby uniknąć przeciągów, zużycie ciepłej bielizny, prowadzą siedzący tryb życia. Najbardziej gorzkie wroga – chłód i wilgoć.

Koziorożec człowiek nie jest skłonny do nadwagi, ale z wiekiem może zacząć przybierać na wadze, zwłaszcza po 60 lat. Nie ma predyspozycje do głuchoty.

Koziorożec mężczyzna. charakter

Nie mylić w swoim wyglądzie, nie pragną wyglądać atrakcyjnie, nie wykazać swoje umiejętności i utrzymuje środkowe chłopów, więc nie robi większego wrażenia na innych, a on tego nie potrzebują, nie lubi mówić o sobie i woli, że inni w społeczności my nie.

Wśród Capricorns są dość powszechne moralnie słabi ludzie, którzy nie mają wytrzymałość i silna vderzhki je dość łatwo złamać i zginać wolę innym. Ale są przedstawiciele, które mogą być porównywane ze skałą. Stoją mocno na nogach, nie wie, zmęczenie, znaleźć wyjście z najtrudniejszej sytuacji, w tym, co można zrobić w prosty sposób błyskawicznie. Z tego Koziorożca uczynić wielkim politykiem zimnokrwiste lub biznesmen doskonała rozruchu najbardziej skomplikowanych transakcji.

Mają tendencję do lekceważenia dla sukienki. Dla nich głównym komfort, niż wygląd rzeczy. Wolą skromność i umiar, nie śledzić modę i nie rozumiem ludzi, którzy spędzają dużo pieniędzy na ich wygląd.

Koziorożec starszy, tym bardziej wyzwala i otwiera uczucie miłości. Początkowo on odporny na uczucia i próbuje go powstrzymać, ze strachu przed poparzeniem. Zdarza się, że pod maską chłodu i obojętności w duszy wrzeć prawdziwych pasji i doświadczeń. Tajemnica ta może prowadzić do gwałtownych zaburzeń, depresji.

Obojętność obiektem zainteresowania Koziorożca jest bardzo boli, że zamyka się w sobie, bardzo doświadczony, ale nikt nie pokazuje go. Zdarza się, że ukrywa się przed ludźmi, woli cierpieć w spokoju. Taka bliskość może pójść aż do 40 lat, ale wtedy wydawało się otworzyć drugi oddech.

Ale nadal, to znak, często pozostaje samotne życie i jest uważany za mizoginem. Oczywiście, nie oznacza to wszystko, niektórzy członkowie, zwłaszcza człowieka z Wenus w Koziorożca, bardzo oddany i kochający.

Korzystne są zabezpieczone i niezależnych kobiet z nekaprizny i spokojnej natury. Podejrzane jasnych kobiet, nie są konieczne. Koziorożec mężczyzna szuka harmonii, potrzebował spokoju i spokojne życie rodzinne bez przygód.