790 Shares 5600 views

IL „Junker”: specyfikacje techniczne i opinie

Trudno przypomnieć dobrą rosyjski motocykl, który zaskakuje nawet na pierwszym spotkaniu. Wiele będzie argumentować: „Dlaczego, ponieważ istnieje tak wiele godnych modele” Ale w rzeczywistości wszystkie te „cukierek” (od wersji ludzkiej nie wyjdzie jeszcze raz z garażu), takie jak „Dniepr”, „Planeta”, „Java” nie są warte uwagi: ten sam rodzaj stary w tej sprawie po prostu szaleje , Dlatego trudno jest ocenić rosyjskiego koncernu silnika budowania. Ale to zgubne Statystyki zniszczony jeden motocykl. Chociaż lepiej byłoby nazwać idolem w jego części. IL „Junker” – to nie tylko dwa koła pod siedzeniem, „Kadet” – jest właściwa, która wymaga opieki i szacunku (nawet jeśli ze względu na wiek).


początku drogi

Do roku 1999, trudno było uwierzyć w popularność grupy IL. Motocykl „Junker” wysadzili ten stereotyp na drobne kawałki. I nie bez powodu. W odległych lat dziewięćdziesiątych w żaden sposób nie można było spotkać „normalny rower” (oczywiście, jak na dzisiejsze standardy). Następnie żelaza „box” wyjazd wozy z wózkami dziecięcymi, określane jako „pojazdy”. I w tym „raju dla projektantów” IZ „Junker” szybko rzucili. Funkcje w wysokości, projekt jest również, a co najważniejsze – innowacyjny i nevosozdanny aż amerykańskim stylu. Po raz pierwszy na zły stan dróg był dobry motocykl. I łatwy w montażu, łatwe w pielęgnacji i miękkie jazdy.

modele zest

Jedną uderzającą cechą, która odróżnia „Junker” wśród innych przedstawicieli łatwego transportu, stał się wygląd. Jest to innowacja od projektantów dał Poszukiwany bezprecedensową chwały. Po raz pierwszy światło można zobaczyć motocykl przyjemność „dla ludzi”.

IL „Junker” reprezentuje chopper – typ motocykla, charakteryzujący się dużą ilością chromu, wysoko uniesionym kołem i pionowego lądowania. „Junker” natychmiast stała się klasykiem drogi, a jego charakterystyczne cechy jest pamiętany przez wielu. Po prostu nie można nie zauważyć, genialny zbiornik paliwa w kształcie łezki. Nie długo szukali, nie widać deski rozdzielczej płynnie wbudowany w górnej części. Dobrą wiadomością i struktura siedziska. Siedzisko dwuetapowy wykonany dla wygodnej pozycji za kierownicą, z tyłu kończy. Ten mały szczegół przyczynia się do innego człowieka za prom bez naruszania zasad bezpieczeństwa. Także, co ważniejsze, noga pedał lat ubiegłych. Może to brzmi jak małe rzeczy, ale tak naprawdę to innowacja pozwoliła wyprostować nogi przy lądowaniu. Wcześniej musieli przyciągnąć pod nim, który przyniósł dyskomfort i zmęczenie w nogach podczas długich podróży i nie tylko. Wysoka, zadarty koło wygląda imponująco. Ale to nie jest łatwe do pochwalić odważnego projektanta. W rzeczywistości, ta forma układu kierowniczego przyczynia się do wygodnego rozmieszczenia urządzeń i łatwiejszego zarządzania.

IL „Junker” w ich wyglądzie szokujące nawet dzisiaj. Kilka rzeczy, które można porównać z nim piękno. Dlatego ten rower ponad piętnastu lat pozostaje istotne, a co najważniejsze – pożądane.

IL "Junker": specyfikacje techniczne

Motocykl zaskoczyła nie tylko design, ale także zwinność. Piękne „cukierkowe” inżynierowie byli w stanie umieścić przyzwoitą jakość techniczną, że po prostu nie może pomóc, ale chwalić. Po pierwsze, kontrola zewnętrzna. Jest to standard dla wszystkich motocykli. Ale nadal. Prawy uchwyt wyposażony jest w przedni hamulec. On, nawiasem mówiąc, hydraulicznego jednej płycie. Fakt, że IL Pobierz ten hamulec o wysokiej jakości, nawet jeśli zapożyczona z japońskim Yamaha jest już mówić o powadze sprawy. Na prawym panelu znajduje się przycisk „Stop silnika” i „światło / High Beam”. Lewe ramię dźwigni jest sprzęgło i hamulec tylny. On, niestety, i zamieszania, rodzaj bębna. I wtedy pojawia się pytanie: „Dlaczego?” Ponieważ przestrzeń na hydraulice wystarczy udać. Dlaczego nie zrobić dobry system hamowania na dwóch kołach? Cóż, to pytanie chyba nie można odpowiedzieć nawet projektanci IL „Junker” model. Charakterystyka udar i inne wskaźniki są wyświetlane na desce rozdzielczej. Ona służy powiedzieć, że jest w górnej części pomiędzy zbiornikami paliwa. Zwracają uwagę, oddzielne. Co siedem i pół litra, a każdy z własnym otwarciu kranu, filtra i pokrywy. Dlaczego więc – nie jest jasne. Po zatankowaniu zamienia się w grę „zakręć dokręcić korek.”

elektrownia

Jednostka napędowa, stojąc na „Junkers”, podobnie jak we wszystkich najnowszych modeli grupy IL. Silnik YU6 (odziedziczony „Jupiter”) z chłodzeniem wodnym. Tak, możemy mówić o silniku, który jest już nieaktualny dwadzieścia lat! Ale w przypadku braku innych, możemy wymienić tylko zalety i wady. YU6 – Dwusuwowy dwóch cylindrów silnika spalinowego. Jego objętość robocza 347 centymetrów sześciennych, a maksymalna moc 24 KM jest mierzone. Częstotliwość pracy (paszport techniczny) – około 6000 obrotów na minutę, ale w rzeczywistości wartość ta jest zbyt wysoka. Rzeczywisty zakres od 5000 obr / min.

YU6 pasuje do każdego benzyny z proporcjami oktanowej nie mniejszej niż 80. Idealny „żywienia” – to 92 oktanowej. Jakość paliwa nie jest konieczne, aby zwrócić uwagę. Dwusuwowy silnik nie jest podatny na złe potraw. Mimo to, lepiej nie podejmować ryzyka i wypełnić swój ulubiony rower na sprawdzonych stacjach. Zużycie paliwa na sto kilometrów jest stosunkowo niewielka. W mieście jest 7 litrów na autostradzie z prędkością 90 km / h, liczba ta zmniejsza się do 5,5 litra, a na płaskiej drodze z prędkością 60 km / h, a staje się całkowicie absurdalne – tylko 4 litry na 100 kilometrów. Dwa zbiornik ma pojemność 15 l, odpowiednio, przy średnim koszcie, bez tankowania motocyklem można rozciągnąć 300 kilometrów. Jednak nie należy zapominać, że YU6 – dwusuwowego silnika, więc zawsze po każdym tankowaniu, zbiornik paliwa należy dodać olej 2T. Po smar jest dostarczany razem z paliwem.

remont

Obecnie nie ma żadnego problemu z IZ naprawy „Junker”. Wynika to z występowania modeli i małą „tajne”, jeśli można to tak nazwać. Mianowicie, prawie wszystkie szczegóły IgE może być łatwo zastąpiony przez bliskiego krewnego to samo – „Jupiter”. Dlatego też, kiedy drobne pęknięcia, co zdarza się dość często, nie martw się o części zamienne.

IL "Junker": cena

Ten rower jest przeznaczony dla osób, które nie szukają zagranicznych nowości. Tak więc, na własną rękę. Więc cena nie jest przeznaczony dla bardzo zamożnych klientów. Popyt na ILS nadal istnieje, więc cena jest zawsze w dobrej kondycji. IL „Junker” w dobrym stanie, jest całkiem możliwe, aby kupić za 1000-1500 dolarów.