703 Shares 1771 views

Jak usunąć kosz z pulpitu?

Prawdopodobnie twórcy systemu operacyjnego windose (Windows) od znanej firmy Microsoft nawet nie mógł sobie wyobrazić, jakie zmiany następnie zostać wprowadzona do koncepcji pulpitu i ikon na niej.


Niezasłużenie zapomniana funkcja «Active Desktop», co pozwala na umieszczenie w szczególności jako tapeta animowanym obrazem – to tylko wierzchołek możliwości. programy innych firm skutecznie (a czasem nie) zastąpić wiele funkcji pulpitu, a wbudowane funkcje są dość elastyczne.

Z tym wszystkim na światowych forach dyskusyjnych w Internecie, a następnie zadaje pytanie „jak usunąć kosz z pulpitu”. Co się stało? Rzeczywiście, zasada pracy z biurkiem obejmuje aktywne wykorzystanie technologii drag – & – drop (znak odpowiednią ikonę, przytrzymaj lewy przycisk myszy i przeciągając). Jeśli użytkownik przywieraniu powłoka typu FAR czy Total Commander, przez większość czasu nie rozważa pulpit, a napędza panel, na pytanie „jak usunąć kosz z pulpitu” nie jest szczególnie interesujący, ludzie, którzy pracują z klasycznego przewodnika, nie może bez kosz zrobić (kasowanie plików i katalogów za pomocą menu – długie i niewygodne). Jednak w niektórych przypadkach ta ikona usunąć. Oczywiście zwykły sposób, aby przeciągnąć – & – drop z oczywistych powodów nie będą mogli używać, ponieważ nie można usunąć z kosza do kosza.

Na szczęście, ta możliwość nadal istnieje. I to nie jest sam. Wszystkie z nich są skuteczne i powinny uczynić tylko wybór. Przegląd orzeczeń na pytanie „jak usunąć kosz z pulpitu” start z najbardziej prosty i przystępny sposób.

Deweloperzy już do spełnienia życzenia użytkowników i obejmował możliwość pełnym wymiarze czasu, aby usunąć znienawidzonych ikony. Aby usunąć kosz z pulpitu do popularnego systemu Windows 7, wykonaj następujące kroki:

– w dowolnym miejscu na pulpicie , naciskając prawy przycisk myszy, aby otworzyć menu i wybierz „Personalizacja”;

– na liście z lewej strony łączy jest funkcją zmienić wygląd ikon na pulpicie, a to jest niezbędne do wyboru. Wynik zostanie pokazane okno z opcją chcesz standardowe etykiety;

– to wszystko jest proste: Rezerwat kleszcz naprzeciwko ikony mają być wyświetlane. Naprzeciw „Koszyku” usunąć kleszcza;

– zastosować zmiany. Teraz na pulpicie Kosz nie jest to, co chcieliśmy.

Jeśli tak proste, to dlaczego na pytanie „jak usunąć kosz z pulpitu” często odpowiedzieć „nie”? Cała materia w uproszczonej wersji systemu Windows, takich jak Home Basic znacznie ogranicza zdolność użytkownika do zmiany ich wyglądu. To nie jest nawet menu „Personalizacja”. Ale to nie jest przeszkodą, aby dowiedzieć się, jak usunąć kosz z pulpitu.

W tej sytuacji zaleca się używać zastrzegają dostęp do ustawień: kliknij przycisk „Start” i typu „display” w pasku wyszukiwania. Tutaj należy wybrać funkcję regulacji ikonę tradycyjnej, znajdującą się na pulpicie. Ponadto, wszystkie podobne do poprzedniego sposobu regulacji. Wadą jest to, że możliwe jest, wychodząc z Windows Vista, ale użytkownicy Win XP, niestety, pozbawione takiego narzędzia.

Ponadto, aby pomóc użytkownikowi przychodzą różne programy Tweakers, optymalizacją. Prawie każdy z nich ma zdolność do ukrycia kosz.

Poniższa metoda – administracyjny. Aby z niego skorzystać, należy nacisnąć Win + R i wpisz polecenie gpedit.msc oknie proponowanego systemu. Otwarty oddział konfigurowania ustawień użytkownika, Szablony administracyjne i wybrać ustawienia pulpitu. Opcje konfigurowalne „Usuń ikonę Kosz z pulpitu”.

I wreszcie, sposób kardynalny dla ludzi, którzy nie boją się trudności. Za pomocą polecenia „Uruchom” w menu „Start”, zatrudnić zespół „regedit.exe” – otwiera edytor rejestru. Należy wykonać dwa lub trzy zmiany w ustawieniach korekcyjnych oddział niestandardowych. Dwa w przypadku kompletnego systemu, a trzy – znacznie obniżyć (sztucznie ograniczony) bazę.

Limitowana wersja niektóre z powyższych funkcji nie są dostępne, więc trzeba wybrać metodę pracy. Możesz dowiedzieć się więcej na temat dostosowania wartości rejestru mogą zostać powołane do specjalizują się na forach.