704 Shares 4546 views

„Megafon”, „zapłacić, gdy jest to wygodne.” Jak aktywować usługę „Megafon” „Należy zwrócić się, gdy jest to wygodne?”

Ze względu na swoje taryfy „MegaFon” cieszy się niekwestionowaną popularnością wśród abonentów sieci komórkowych. Ma wiele opcji, które mogą być łatwy w obsłudze. Być może słyszeliście o służbie „Megafon” – „pay as wygodny”, ale na stronie internetowej w dużej ilości informacji nie można znaleźć. Aby mieć wyobrażenie o operatora, aby zobaczyć wiele źródeł. Nie będzie źle, aby zapoznać się z ocenami. Staraliśmy się zorganizować wszystko, co zostało nauczyć.


Kiedy nastąpił propozycja dla abonentów

Na początku 2014 roku, klienci zaczęli dzwonić do pracowników Spółki, który zaproponował, aby skorzystać z oferty „Megafon” – „pay as wygodne” Wiele abonenci reagują na nowe możliwości sceptyczny, ale ci, którzy zdecydowali się zaryzykować, że jest bardzo zadowolony z obsługi. Może ktoś dzwoni operator wydawało się nachalny, ale działania te miały na celu coś wnieść do swoich klientów warunki nowego produktu.

Jeśli niedawno korzystając z usług tego operatora, ale zastanawiam się, co to jest opcja „Płać kiedy wygodny”, „Megafon” oferuje do odwiedzenia biura operatora, lub dokonać nazywać siebie.

Jak zwrócić się do przedstawiciela firmy na własną rękę

Wybierz z najbliższym biurem pomogą Internet. W dowolnej usługi wyszukiwania wpisz reprezentacje żądania adresu „Megafon” – i będzie wyszczególnione adresy i mapy. Dzięki czemu można łatwo znaleźć najbliżej domu lub w pracy, a także dowiedzieć się harmonogram pracy.

Zadzwoń do operatora i dowiedzieć się więcej o tej usłudze można pod bezpłatny numer dla klientów: 0500. Z telefonu stacjonarnego może zostać osiągnięty na tym samym numerze, ale Format 8-800-550-05-00. Funkcja ta pozwoli Ci zaoszczędzić, jeżeli ręka nie ma telefonu komórkowego lub przez nią w tej chwili jest ujemna.

Pomimo faktu, że w obu przypadkach rozmowy są darmowe, równowaga powinna być dodatnia, a liczba – nie są zablokowane.

Używamy oficjalną stronę, aby uzyskać więcej informacji

Jeśli nie można nawiązać połączenia i dowiedzieć się o tym, jak zapewnić usługi „Megafon” „Pay dogodnym momencie” można skorzystać z oficjalnej strony. Jak wspomniano powyżej, opis tej usługi to nie jest, więc przejdź do zakładki „Pomoc” i zadać pytanie w specjalnej formie. Wpisz swoją skrzynkę e-mail oraz numer kontaktowy, nie przybyć reakcji pracownika pomocy technicznej.

Jeśli nie lubisz dużo pisania, możliwe jest, aby nawiązać połączenie wideo. Można to zrobić za pomocą funkcji w dolnej części strony. Więc można mieć rozmowę z przedstawicielem firmy, i nie trzeba, aby wybrać numer.

Co to jest „Pay dogodnym momencie” service ( „Megafon”)

Usługa tego rodzaju charakteryzuje się jednym słowem – kredytu. Operator zapewnia Państwu możliwość do rozmowy, a następnie zapłacić faktury. Jest to wygodne dla tych, którzy są przyzwyczajeni do płacenia za usługi raz w miesiącu (np, w dniu wypłaty).

W ten sposób można uzyskać system taryfowy postpaid, koszt połączeń, wiadomości i megabajtów ruchu pozostaną niezmienione. W ogóle, to jest bardzo wygodne, ale konieczne jest, aby monitorować stan konta, tak aby nie wykraczać poza przyznanych limitów i nie dostać paskudną niespodziankę w dniu dokonywania płatności.

Jak połączyć możliwość „Megafon” – „Pay dogodnym momencie”

Dla tych, którzy nie od razu zdecydował się nie przystąpić do programu po rozmowie ze specjalistą call-center, nie wszystko jest stracone. Na życzenie można to zrobić w dowolnym momencie, jak zachodzi potrzeba. Jest to przydatne dla tych, którzy wątpili, czy on potrzebuje „pay kiedy wygodny” ( „Megafon”) usług i postanowił nadal z niego korzystać.

Najprostszym sposobem – za pomocą menu „Service Guide” i konto osobiste z oficjalnej strony. W obu przypadkach trzeba wybrać listę usług w opcji podłączenia „Pay gdy jest to wygodne.” Gdy usługa jest aktywna, otrzymasz wiadomość SMS z wyniku. Tylko operator przybywa, jeśli odrzuca żądanie (powód najczęściej w tym przypadku nie wskazują). Można wysłać wiadomość do 0500 (oficjalny numer operatora) z tekstem „connect” Pay dogodnym momencie ". W przypadku braku odpowiedzi, najlepiej jest zadzwonić na infolinię specjalistom w sposób opisany powyżej.

Zalety i wady

Usługa „opłata kiedy wygodny” ( „Megafon”) można podłączyć praktycznie wszystkich abonentów, ale istnieje szereg funkcji, aby mieć świadomość, że nie zawsze pracownicy firmy zostali poinformowani o ich obecności.

Na przykład, bilans należy znać numer * 149 #, ponieważ trzeba spojrzeć na resztę limitu. Każdego miesiąca liczba 6 otrzymasz wiadomość SMS z kwotą do zapłaty. Na zapłatę masz prawie 3 tygodnie, a mianowicie 20 dni. Jeśli po prostu nie może spłacić cały dług, możliwe jest, aby robić to często.
Pożyczka udzielana przez, w zależności od wydatków w poprzednich miesiącach. To może być grzywna w wysokości 400 rubli i aż do roku 1500. Ponadto, kwota ta może się różnić ze względu na region, w którym mieszkasz.

„Opłaty dogodnym momencie” service ( „Megafon”) opinia jest zupełnie sprzeczne. Zareagowały negatywnie do niej ci, którzy są przyzwyczajeni do czynienia z płatności mobilnych kont dla różnych usług. Po podłączeniu, to będzie niemożliwe do zrobienia. Limit kredytowy jest podany jedynie dla usług komunikacyjnych, które są wykorzystywane na numer powiązany z kontem abonenckim.

Z drugiej strony, mają pozytywny stosunek do służby tych, którzy korzystają z pokoju do pracy. W tym przypadku, „gdy zapłacić wygodne” „Megafon” dostaje najbardziej pozytywne opinie. Wszystkie funkcje, które wcześniej były dostępne dla numeru pozostaną takie same, a za świadczenie limitu i zmienić system płatności z pieniędzy nie brać. Ciesz więcej funkcji, można zupełnie za darmo. Wbrew powszechnej opinii, że podróż jest również nie wymaga do pracy, więc zmiana systemu rozliczeniowego nie przyniesie ci żadnych niedogodności i straty finansowe.

Wykorzystaj usługi dla tych, którzy płacą miesięczne mobilnego Internetu. To nie zawsze jest możliwe w czasie do uzupełnienia bilansu go do dacie odpisania. Będziesz mógł skorzystać z pieniędzy na później, kiedy będzie rozliczane. Następnie, pomówmy o tym, jak abonentów „Megafon” wyłączyć „opłaty, gdy jest to wygodne.”

Opcje

Sposób zakończenia limitu kredytowego nie różni się od połączenia. Aby to zrobić, można również użyć:
• Call-center.
• SMS na numer oficjalnego operatora.
• konto osobiste.

Najbardziej pewny sposób, aby zatrzymać korzystania z usługi – zadzwoń na numer 0500 lub 88005500500. W pierwszym przypadku należy wysłać wiadomość SMS z tekstem: „wyłączyć”, aby zapłacić, gdy jest to wygodne "". W drugim trzeba zadzwonić i czekać na połączenie specjalistycznej. Może trzeba paszport lub kod dane słowo.

Można zażądać zamknięcia menu „Service Guide” i konto osobiste na stronie. Po tym, otrzymasz wiadomość z wyniku.