368 Shares 2014 views

Mother-in-law i syna. stosunki rodzinne

Większość krewnych są przez nasze prawo od urodzenia, możemy wybrać kilka własnych, takich jak chrzestnych lub małżonków. Ale istnieje odrębna kategoria krewnych – matka, teściowa i syn. Relacja tutaj, nie oszukujmy się – dobra rzecz, wymagają one wrażliwości ze strony wszystkich uczestników.


klasyczny trójkąt

Dziwnie się dzieje: dorośli, którzy wydają się być w stanie budować relacje, nie można przezwyciężyć niechęć do siebie i tylko na tej podstawie, że oni – matka, teściowa i syn. Stosunki zepsuć wydaje się bez powodu, a ze stanu zimnej wojny, aby przejść jest trudne. Najbardziej dotknięte natomiast osoby trzeciej – żony, ona i córkę. Po tym wszystkim, kobiety muszą ciągle manewrować, aby nie stać zakładnikiem jednego i nie urazić drugą stronę konfliktu.

Rosyjski ulubione pytania

Kto jest winien i co robić? Matka, teściowa i zięć w tej relacji … „pary” są często bardzo skomplikowane. Trudno role, ale mogą grać piękny i dostojny. Różnica wieku, perspektywy, ale w płci wreszcie stworzyć nieporozumienie między dwojgiem ludzi przepaścią, ale jeśli chcesz zbudować most przez niego w każdej chwili. I lepiej jest budować ją z dwóch stron.

Co Matki-

1. Weź zięć, co to jest, bo facet – wybór swojej córki. Przyjrzyj się uważnie, za to, że go kocha. Zgadzam się, ludzie nie mogą składać się wyłącznie z wad. Tak, on zarabia mało, ale to jest – wiernym mężem i dobrym ojcem. Przegrana w pracy i mało czasu na rodzinę? Prawdopodobnie, jak każdy normalny człowiek, stara się stworzyć odpowiedni poziom komfortu. Rok płynący kran i nie działa zadzwonić? Ale przygotowuje się i myje naczynia.

2. Spadek wynalazł wizerunki książąt, które (luźno, oczywiście) są godne życie swojej córki, nie wszyscy są członkami „niebieskim” krwi.

3. Prestante porównać go z synem swoim sąsiadem, mężem lub sąsiada do złożenia zeznań. Okaże się, czy chciałbyś sąsiada tak samo, jakby był na miejscu in-law.

4. Pozostawić młody, by budować swój związek. Nie mieszać z końcówkami (przynajmniej jeśli są wymagane, aby to zrobić), nawet jeśli naprawdę chcesz umieścić wszystko na swoim miejscu.

5. Przechowywać życia osobistego, znajdzie coś dla siebie. Zacznij swoimi przyjaciółmi lub zaprosić tych, które są dostępne, wizytę. Piec, piesze wędrówki, hodować tygrysy Ussuri, robić to, co lubisz – a potem spędzać czas z synem demontażu jest po prostu złe.

Notatki do zięcia

1. Matka żony podniesiony współmałżonka drodze można zakochać się w niej. Już to powinno być jej wdzięczny.

2. Niekorzystne relacje między matką, teściowa i – ciężką próbą dla twojej żony. Nie jest konieczne poddanie się ukochanej ciągłym stresie.

3. żony matka – ci sami ludzie, w rzeczywistości – kobieta. Gratulacje dla wypoczynku, bukiet kwiatów, naprawy krzesło przyczyni się do normalizacji stosunków ludzkich.

4. Jeżeli matka-teściowa bierze czynny udział w życiu Twojego urządzenia – spojrzeć na to inaczej. Twoja żona będzie miała więcej czasu dla kariery lub opieki dla dziecka. W końcu, – ulubionym! W przypadku, gdy nie toleruje ingerencji w prywatnej przestrzeni – wziąć macica coś innego. Dać jej dom, psa, worek z przędzy i hakiem – coś, co lubi, a ona z dokładnie zaległości.

5. Nie wspinaj się na relacji żony z matką. Nawet jeśli mają pokłócił do dziewiątki, neutralność jest najlepsza pozycja. Pamiętaj, że są one – matkę i córkę, a ty – matka-in-law i syn w ciągu ostatnich kilku związkach jest znacznie bardziej kruchy.

Co powinien żona i córka

1. Nie mają zwyczaj płacz matki na męża, a jej mąż – na matkę.

2. Podkreślają ich godności „przeciwnika”, zrób to delikatnie, ale regularnie.

3. Dowiedz się, jak w sytuacjach krytycznych, aby położyć kres do sporów, wyrażając swoją opinię grzecznie ale z autorytetem.

4. Powiązania matka, teściowa i nie sugerują, że powinni kochać siebie drogo, więc nie wymagają tego od nich.

5. Nie prowokować konflikty, jeśli wiesz, że twój mąż i jego matka mogą być razem nie więcej niż 30 minut. Nie jest konieczne, aby zaplanować wspólne wakacje, cotygodniowe obiady w soboty i wyprawy na zakupy.

Każdy związek tworzy się stopniowo. Pamiętaj o tym i nie próbuj uciekać przed silnikiem. Być może kilka lat później matka, teściowa i zięć będą mogli dzwonić do siebie członków rodziny na rozkaz swych sercach i bez ironii.