635 Shares 2289 views

Zabawny gramofon z plastikowej butelki

Praktycznie każdy wyrzuca plastikowe butelki po użyciu. Jednak z nich można zrobić wspaniałe dekoracje na balkon, ogród lub ogród. Spinner z plastikowej butelki jest bardzo prosty w produkcji, a efekt wytworzył się w pełnym wymiarze przez czas spędzony. Szczególnie zadowolony z tych zabawek są dzieci.

Gramofon wykonany jest z plastikowej butelki. Materiały

Ta prosta i zarazem piękna rzecz stanie się ulubioną zabawką dla dzieci. I z łatwością będzie przerażać denerwujące ptaki, które ciągle wkraczają na żniwo. Aby to zrobić, potrzebujesz plastikowej butelki. Jeśli planujesz wykonać kilka gramofonów, wtedy będzie to miało kilka możliwości. Również konieczne jest zapasy noża, akrylowych farb i szczotki. Nożyczki i ołówek również przydadzą się.

Zabawny gramofon z plastikowej butelki

Te rzemiosła zdalnie przypominają chińskie latarnie. Szczególnie imponujące, jeśli są wykonane z plastikowych butelek wystarczająco duże. Pojemnik musi być czysty i kompletny. Bez zagnieceń i pęknięć. Ołówek podąża za spiralą, aby narysować paski o szerokości od połowy do dwóch centymetrów. Potem nożem lub nożyczkami przeciął gotowy układ butelki, pozostawiając dziesięć do piętnastu centymetrów plastiku przy szyi i na dole. Następnie, w razie potrzeby, powstałe paski powinny być malowane farbą akrylową. Jeśli wybierzesz soczyste i jasne kolory, gramofon z plastikowej butelki okaże się bardzo wesoły i wesoły. W pokrywie grubą igłą przebij otwory w dwóch miejscach, a następnie wkręcaj w nich gwint lub gwint. Po pomalowaniu i wyschnięciu butelki można przejść do ostatniego etapu. Z jedną ręką na szyi, a drugą na dole, należy ostrożnie je zbliżać, tak aby cięte listwy i łuki pożądały kształtu gotowego produktu. Delikatnie wyciśnij plastik na środku paska. Rezultatem jest lekki i piękny projekt.

Gramofony z tworzywa sztucznego

Jeśli powyższa opcja wydaje się zbyt kłopotliwa, możesz spróbować prostszej i nie mniej spektakularnej zabawki. To jest gramofon z plastikowej butelki, która jest napędzana wiatrem. Wybiorę cały pojemnik, wyciąć go wzdłuż, odciąć dno i zawęzić szyję. Następnie z tworzywa sztucznego wycinamy kwiat lub trójkąty o odpowiedniej wielkości. Nieznacznie rozgrzewając się nad płomieniem świecy, nadaj pożądany kształt. Płatki gramofonu muszą być nieco zakrzywione tak, aby wiatr mógł je łatwo przemieścić. Jeśli jest ich sześć lub siedem, zabawka będzie wyglądać bardzo imponująco. Ostrożnie plama akrylową farbę. W zależności od kolejności, w jakiej będą umieszczone kolory na płatkach, końcowy wynik wiatru okaże się zupełnie inny. Możesz zmienić tę odcienie tęczy lub stworzyć własny projekt. W środku płatków należy wykonać otwór, dołączony produkt do kiju. Cóż, to wszystko! Spinner jest wykonany z plastikowej butelki!