669 Shares 9617 views

Przedłużanie rzęs (norek): plusy i minusy, recenzje. rzęsa Studio

Dziewczyny zawsze starał się wyglądać lepiej, więc uciekają się do różnego rodzaju sztuczek. Obecnie istnieje wiele procedur, które przyczyniają się do zmiany wyglądu, z których jeden jest rzęsa. Najbardziej popularne cieszą się przedstawiciele z krótkimi lub cienkich rzęs. Decydując się uzyskać wspaniały widok, konieczne jest, aby wiedzieć, co jest najlepsze rzęsy.


Doświadczony kapitan, który będzie wykonywał procedurę, oczywiście, z racji swojego doświadczenia, zauważy od razu, jaki rodzaj budowy i jakie materiały będą potrzebne. Ale jeśli chcesz polegać na ich wiedzy lub po prostu dowiedzieć się więcej o procesie, konieczne jest zbadanie wszystkich informacji od i do.

Co do wyboru rzęs: norki, sable, jedwab?

Rzęsy dla zwierząt futerkowych są nieistotne, są wykonane z materiału syntetycznego hipoalergiczne, który wygląda praktycznie nie do odróżnienia od naturalnych rzęsek. Norki, sobole i jedwab – tylko nazwy, które określają różne grubości włosów.

 • norki

Inaczej zwane rzęsy Mink charakteryzują drobnymi włoskami 0,07-0,01 mm, posiadający elastyczność i miękkość, która zapewnia większy komfort podczas noszenia. Z ich dobra uzyskano stosując klasyczną rzęs, norek ma błyszczącą połysk. Aby osiągnąć naturalny efekt czystej rzęsek – jest najlepszym rozwiązaniem.

 • jedwab

Jedwabiu rzęs posiada grubości 0,1-0,15 mm. Włosy są tak nazwane, ponieważ są one charakteryzują się lekkością i błyskotliwością nieodłącznym jedwabiu. Rzęsy trochę sztywniejsze i grubsze niż norek, pomaga osiągnąć efekt oczu malowane. Jeśli chcesz grube, jasne czarne rzęsy, to trzeba skorzystać z tej opcji.

 • sobole

Grubość włosa jest największa – 0,2 mm, to pozwala na podejmowanie trafnych i gęste rzęsy. Ale jest pewien wyjątek – na rachunek tej wielkości byłby znaczny ciężar, więc pojemność może być dokonana jedynie na silnych i zdrowych, naturalnych rzęs. Sable jest naprawdę nie nadaje się do ciągłego noszenia, najlepiej jest użyć go do ważnych wydarzeń, dzienna zdolność jest mądrzejszy wybrać lżejsze rzęs norki lub jedwabiu w tym przypadku byłoby alternatywą.

Najbardziej popularny build-up w dzisiejszych czasach jest to norki, ze względu na specyfikę włoskami. Ale ważne jest nie tylko, aby wybrać materiał, ale także zdecydować się na zasadzie memoriałowej, która jest ważnym warunkiem do wydania tworząc piękny widok.

Rodzaje przedłużanie rzęs

 • Puchkova

Pęczki są połączone w liczbie podstawy rzęsek do 6 części i są przeznaczone do noszenia w krótkim okresie czasu. Zaletą tego budynku jest demokratyczne wartości i zdolność do samo-wykonać procedurę bez profesjonalnej pomocy. Belki są przymocowane do skóry wieku za pomocą kleju. W przypadku klejenia rzęs na własną rękę, build-up mogą być noszone nie więcej niż tydzień, ponieważ można uszkodzić rzęsy. Pęczki mają większą wagę do mocowania do jednej rzęski, a kilka klej niemożliwe, będzie to kolidować z ich wzrostu. Istotną wadą tego budynku jest punkt, gdy wiązki nie są nadal widoczne puste miejsca. Dlatego belki lepiej jest użyć w krótkim okresie. rzęsa studio oferuje pojemność na wesela, absolwentów i innych uroczystości.

 • poresnichnoe

Kiedy kawałek build-up, aby każdy z jej rzęski można dołączyć jeden lub kilka sztucznych włosów. Metoda ta jest idealna do przedłużonego noszenia, ponieważ rzęsy są podzielone między sobą, mogą być czesane i nie koliduje ze wzrostem gospodarczym. skarpety termin zależy od jakości materiałów i stylu życia, głównie w ciągu 2-4 tygodni. Wygląda to bardzo naturalną rzęsę, norki, jeśli jest on używany.

Najlepszym rozwiązaniem będzie jednoczęściowa rozszerzenia norek rzęs, to nie tylko wyglądają świetnie o każdej porze dnia, ale nie przynoszą żadnego posiadacza dyskomfort, a rzęsy pozostają zdrowe.

Jak długo trwa procedura potrwa?

Wiele osób zastanawia się, jak długo to trwa rzęs. To pytanie trudno odpowiedzieć jednoznacznie. Każdy artysta spędza na tworzeniu wizerunku innej ilości czasu, bardziej doświadczeni będą mogli spędzić zdolności godzinny, drugi będzie potrzebował około trzech godzin.

włosy łuki

Jeśli zdecydujesz rzęs, norki zostaną wykorzystane jako materiał, konieczne jest zidentyfikowanie i zginać włosy, z których istnieje kilka odmian:

 • J – prawie prosty rzęsy, światło zwijanie jest powszechnie stosowane w celu zwiększenia w niektórych miejscach oka.
 • B – idealny do tworzenia naturalny efekt, światło curl włosów.
 • C – najpopularniejszy środkowy zakręt, tworzy efekt otwartego oka.
 • D – dla ważnych wydarzeń, tworzy efekt długich rzęs.

Plusy i minusy przedłużanie rzęs

Zalety:

 • estetyczny wygląd;
 • Nie ma potrzeby stosowania makijażu i makijaż procedur usuwania;
 • Oszczędność czasu w zgrupowaniu do pracy / szkoły / osobę;
 • korekty wad widzenia i do oczu;
 • nie ma przeciwwskazań.

wady:

 • podczas noszenia soczewek kontaktowych wydajność rzęski termin ulega zmniejszeniu w wyniku trwałego usunięcia / zakładanie i wpływając włosy;
 • Trudności podczas prania, ponieważ rzęsy nie może pocierać;
 • Miłośnicy marzyć „twarzą w poduszce,” będzie musiał zapomnieć o tym, ponieważ włosy nie może stać i tracić swój pierwotny wygląd;
 • powinny być wyłączone oleje kremy i toniki na bazie, mają destrukcyjny wpływ na kleju;
 • miesięcznie potrzeba korekty.

Recenzje rzęs

Po procedura jest wykonywana, dziewczęta zauważyć dramatycznych różnic – luksusowy wygląd, bujne rzęsy, bez dyskomfortu. Istnieje jednak pewien wyjątek, w rzeczywistości, ponieważ wiele z nich nie są w stanie chodzić długo ze sztuczną rzęsek. Nie trzeć oczu, trzeba starannie wziąć prysznic i zrobić maskę do włosów.

Przywracanie rzęsy po zakończeniu budowy

Prędzej czy później będziesz chciał przestać robić rzęs, norki lub sable nie było tak ważne. Po tym, wydaje się, że rzęsy stają się cieńsze, ale jeżeli procedura odbywa się w kabinie, to będzie żadnych konsekwencji. Na tle długiego i czarnego sztuczne włosy jego dźwięk wyblakłe i chęć spędzenia ich odzyskanie. To nie jest koniecznie, ale nie boli.

 • W sprzedaży są różne regenerujący i aktywujący wzrost oleju rzęs. Najbardziej popularny olej rycynowy, który zyskał na pozytywne strony.
 • Kosmetyki, odżywia i chroni rzęsy, nadają się również do renowacji i konserwacji.
 • Przyczynić się do poprawy kompleksy witaminowe rzęs kosmetyczne zawierające wapń, fosfor i inne składniki.
 • Prawidłowe odżywianie z włączenia owoców i warzyw ma pozytywny wpływ na stan nie tylko rzęsy, ale całego ciała jako całości.

Aby to zrobić w domu lub w salonie?

Sprzedam znakomity wygląd bez szkody dla zdrowia pomogą studio rzęs. Oczywiście, tworzyć własne jednoczęściowa build-up nie jest to możliwe, aby zrobić to w domu przez niecertyfikowanego specjalistów niebezpiecznych. Dlatego konieczne jest zastosowanie wyłącznie do specjalistów, a następnie można uzyskać piękne rzęsy i zdziwienie przechodniów.