874 Shares 6503 views

Medycyna „Mastofit”: instrukcje użytkowania

Medycyna „Mastofit” to lek pochodzenia roślinnego, przeznaczony do leczenia chorób piersi.


Efekt terapeutyczny leku „Mastofit”

Instrukcje informuje, że narzędzie jest przeznaczone do normalizacji funkcji gruczołów sutkowych oraz uniknięcia ewentualnych zmian mastopaticheskih. Preparat zawiera inulinę, skrzyp, krwawnik pospolity, torebki pasterza, Harrow, klinopodium pospolite, Echinacea, nagietek. Ze względu składniki roślinne lek ma właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze, posiada anty-reumatyczne, efekt anty-alergiczną. Klinopodium vulgare przyłączone lek antyseptyczne, środki przeczyszczające, środki rozszerzające naczynia, przeciw robakom detoksykacji, gojenie się ran i przeciwzapalne. Brona zaangażowane w oczyszczanie naczyń chłonnych i krwi. Inulina polisacharyd wyizolowany z bulw słonecznika bulwiastego, polepsza procesy metaboliczne, pozwala wydalać metale ciężkie, radionuklidy, pobudza układ krwiotworzenia. torebki pasterza pomaga oczyścić krew, będzie mieć działanie ściągające, rozszerzającego naczynia, działanie przeciwzapalne. Zioło krwawnika ma tonowanie, uzdrowienie, przeciwbakteryjne, właściwości ściągające. Skrzyp – dobry antyseptyczne, które skutecznie leczy rany i zatrzymuje krew. Z uwagi na połączony efekt trawy zmniejszyć napięcie w gruczołach sutkowych, jest zapobieganie występowania nowotworów. Ponadto, środki do skutecznego leczenia różnych objawów zapalenia piersi. Lek jest w postaci kapsułek i kremów.

Oznaczenia „lek” Mastofit (tabletki)

Instrukcja wskazuje, że głównym celem terapii lekowej jest normalne, sferoidalnego i torbielowate zapalenie sutka. Ponadto środki są stosowane do korygowania objawów PMS.

Medycyna „Mastofit”: instrukcje użytkowania

Tabletki są podawane w ilości 3-6 kapsułek, że chcesz wziąć po posiłkach. Aby wykonać terapii podtrzymującej 2-4 stosuje pigułkę. Wpływ leku staje się zauważalne po dwóch tygodniach leczenia. Aby osiągnąć stabilny wynik, lek powinien być spożywane w ciągu roku (lub przynajmniej nie mniej niż sześć miesięcy).

Skutki uboczne czyli „Mastofit”

Przewodnik wyjaśnia, że lek nie powoduje poważnych działań niepożądanych i uzależnienia do leku. W rzadkich sytuacjach, alergie mogą wystąpić, jeśli występuje nadwrażliwość. Dane dotyczące przedawkowania nie są dostępne.

Contra-lek "Mastofit"

Instrukcja wskazuje, że pomimo naturalnej bazy, lek nie może być stosowany w przypadku nadwrażliwości. Nie rób spotkań w okresie ciąży i laktacji.

Lek "Mastofit" (tabletki): Cena

kosztem leku może być nieco inny od sprzedawców, średnia jest 178 rubli w opakowaniu (100 szt.).