705 Shares 3338 views

Lenovo najlepsze laptopy do gier: przegląd najlepszych modeli

Przemysł gier osiągnął nawet w segmencie komputerów przenośnych. Do tej pory trwa dyskusja o tym, czy jest sens w zakupie laptopa do gier. A w niektórych przypadkach, zwolennicy pełnoprawnym komputerów wygrywają, bo gaming laptop – przyjemność jest bardzo drogie. Na szczęście, istnieją firmy, które są skłonne zaoferować dobre rozwiązanie dla odpowiedniej ceny. Nazwać – "Lenovo". Gaming notebooki Lenovo różną moc i rozsądną cenę. I dla wielu naszych współobywateli jest cena jest decydującym czynnikiem.


Linia laptopów, „Lenovo”

Ta firma nie jest jakoś szczególnie zauważalne na tle innych w zakresie produkcji notebooków do gier. Ale mają go tam, i bardzo dobrej jakości. Oczywiście, do poziomu „Dell” lub „Asus” one spadną, ale nie są tak drogie. I co jest stosowanie nadmiernie potężnego laptopa? Co mam z nim zrobić? Używany jako grzejnik? Bądź co bądź, laptopy do gier „Lenovo” może również zapewnić komfortową grę na maksymalnych ustawieniach.

Wybitni przedstawiciele dla produktów graczy są laptopy z serii Y. Oznacza to, że są one w stanie sprostać wymaganiom. laptopów Lenovo są popularne w wąskich kręgach, dla najbardziej zaawansowanych użytkowników preferuje inny producent. Ale także „Lenovo” ma atut w zanadrzu. Rozważmy niektóre z najciekawszych modeli.

"Lenovo U900"

Ten laptop jest prawie najpotężniejszym spośród wszystkich linii hazardowej „Lenovo”. Sędzia: gier laptopy Lenovo Y900 są wyposażone w procesor Intel i7 z „” znajdują się na pokładzie do 64 GB pamięci RAM oraz kartę graficzną NVidia GTX 980m z 8 GB pamięci graficznej. Nieźle jak na laptopie? Pozostałe cechy powinny zawierać tandem SSD napędu (512) i dysku gigabajtów na pojemniki (1 terabajt). Ta banda dysków jest bardzo owocny wpływ na szybkość systemu jako całości. Za szybki SSD służy do systemu operacyjnego i gier, a powolny dysk twardy jest potrzebne do przechowywania danych.

Gaming Laptop Lenovo IdeaPad Y900 wyposażony jest w ekran o wysokiej jakości z matrycy TN i rozdzielczości Full HD. Na ten komfortowy zagra nie tylko, ale również pracować i oglądać filmy. Oczywiście, o każdej oszczędzania energii współczynnik pytanie. laptop bateria wystarczy tylko mieć, aby przenieść go z jednego gniazda do drugiego. Ale uraz do wszystkich laptopów do gier. Wyobraźmy sobie laptop do gier bez konieczności podłączania do gniazdka sieciowego jest niemożliwe. A producenci nie są winni, a łączna moc zainstalowana w laptopie, „żelaza”.

"Lenovo U700"

Model ten wyszedł trochę przed dziewiątą, a zatem ustawione jako urządzenie do bardziej umiarkowanych zadań. Jednak laptop Lenovo IdeaPad Y700 gier jest w stanie uruchomić gry z ustawieniami powyżej średniej. Najbardziej wydajny procesor na „Intel”, imponującą ilość pamięci RAM, tandem napędów różnych typów i bardzo potężną kartę graficzną zupełnie pozwolić, aby to zrobić. W pozostałej części laptopa ciężko udając konwencjonalne urządzenia. Po zamknięciu, jest to praktycznie niemożliwe do odróżnienia od zwykłego, przeciętnego laptopa. Prawdopodobnie została obliczona. To należy do segmentu gier może dać tylko wloty powietrza w tylnym końcu i całkowicie metalowy korpus.

Gaming Laptop Lenovo IdeaPad Y700 17ISK ma w swoim arsenale bardzo wysokiej jakości wyświetlacz o wielkości 17 cali i rozdzielczości Full HD „”. Zaskakująco, kolory są wyświetlane poprawnie. Większość laptopów dziś pokazać, że wie, ale „Lenovo” próbowali wyposażyć urządzenie wyświetlające jakość graczy. Inne cechy uwagi są bardzo wysokiej jakości dźwięku. Wbudowany subwoofer wykonuje swoją pracę. Można skorzystać z tej serii laptopów oglądać filmy nawet bez użycia zewnętrznych głośników lub słuchawek. Jakość dźwięku na to pozwala.

Zakres gier laptopów z „Lenovo”

Pytanie, oczywiście, dziwne. Ale przede wszystkim jako potężny urządzenia użytego do rozpoczęcia gry. Ale nie zapominajcie, że laptopy – urządzenia uniwersalne, wielofunkcyjne. I Lenovo laptopy do gier nie są wyjątkiem. Mogą być wykorzystywane do różnych zadań. A zwłaszcza, że pokazują się podczas wykonywania intensywnych zadań, takich jak edycja wideo. Ich pojemność wystarcza na prawie wszystko. Jednak nie należy porównać je z pełnoprawnym komputerem. Na ruchomej napełniania przynajmniej na trochę, ale słabszy niż składniki pełnowymiarowe.

Jedynym powodem dla którego te laptopy nie nadają, ponieważ ma być używany jako przenośny komputer. W mocy bardzo silny gier laptopy Lenovo nadzienia nie trwają długo. I każdy laptop do gier jest dotkniętych tą chorobą. Energia zużywa był bezceremonialnie. I nie superomky bateria nie pomoże tutaj. Więc laptopy do gier są wyłącznie do użytku stacjonarnego. Jednak, aby zbudować stację multimedialną takiego urządzenia jest bardzo proste. Może on być godnym substytutem stacjonarnego komputera osobistego. Zwłaszcza jeśli wybrać model z ekranem o przekątnej 17 cali.

Dlaczego "Lenovo"?

Uzasadnione pytanie: dlaczego mamy wybierać produkty tej firmy? Poza tym nie ma odpowiedzi, a nie jeden. I nie bój się, że chińskie firmy. Jeśli mają te same rzeczy, iść, wkrótce potem wszystkie urządzenia będą produkowane pod marką „Lenovo”. „Motorola” oni już kupili. Nie mieści się w zakresie swoich produktów, wysokiej jakości, technologii low-cost, jest mało prawdopodobne, by osiągnęły one takie wyżyny.

Pomimo faktu, że chińska firma, niezawodność swoich produktów, od dawna znane. Ponadto, nie ma wątpliwości, i jakość wykonania. Wszystko odbywa się spokojnie, nic nigdzie nie skrzypi i nie odpadają. Cud, a nie maszyny. I, oczywiście, cena. Produkty firmy „Lenovo” tradycyjnie nie jest dostępny. To może stać się prawie wszyscy.

wniosek

W chwili obecnej produkty „Lenovo” firmy liderem na rynku urządzeń mobilnych. Nawet w obozie swoich laptopów są dość popularne gadżety. Firma była w stanie to osiągnąć kosztem produktów o wartości adekwatnych, jakość wykonania oraz dostępność high-tech. notebooki do gier z tej chińskiej firmy należą do kategorii urządzeń „masztu keV.” Oprócz wydajności, cechują się elastycznością i umiarkowanym koszcie. To, co sprawia, że wyglądają bardziej atrakcyjny niż produkty konkurencji.