395 Shares 9588 views

Rad narodowych: nos z zimnym płukania

W zimne dni, wiele osób dręczony przez katar. To może być objawem przeziębienia, reakcja hipotermii lub mokrych stóp. Niektóre choroby – zapalenie błony śluzowej nosa, zapalenie zatok – również pojawić się uczucie zatkanego nosa. Niezdolność do normalnego oddychania staje się przyczyną złego snu, bóle głowy. Realizować zmęczenie i podrażnienie. Błona śluzowa jamy nosowo-gardłowej staje się zbyt suche, czerwony. Plus nieestetyczne smark … Tutaj przyjrzymy się, jak lepiej przemyć nos z tej nieprzyjemnej choroby.


kąpiele morskie

Thalassoterapii (leczenie morze) jest bardzo skuteczny przy pomocy różnego rodzaju przeziębienia. Cóż, jeśli nie są w stanie iść do ośrodka za każdym razem, zimno, zorganizować swój nos morskiej kąpieli w domu. Stworzenie rozwiązania, w przybliżeniu kompozycji do wody oceanicznej jest łatwe. Potrzebują soli morskiej i jodu. Woda nie powinna być na zimno, ale nie na gorąco – w przeciwnym razie spalić błonę śluzową. Na szybie, dodano trzecią łyżką soli i 2 kroplami jodu, wymieszać. Po pierwsze, trzeba zwolnić kanałów oddechowych (np galazolin) lub wdychać rozwiązanie nie będzie mieć nic. Równo nosa kiedy przekrwienie następująco: stłumić jednego nozdrza, a drugi remis w roztworze aż czuć w ustach. Mamy pluć, powtórzyć akcję o pięć razy. Następnie, tę samą procedurę należy stosować z drugiego nozdrza.

Zioła pomóc

Ponadto roztwory soli można stosować, i ekstrakty roślinne. Zadać farmaceutę, niż przemyć nos z zimna. On, między innymi narkotykami, zaleci Nalewka z nagietka i eukaliptusa. Indywidualne rozwiązanie to zrobić bez problemu: wystarczy dodać łyżeczkę istoty ziołowym w szklance ciepłej przegotowanej wody. Pomagając w zimny i wywary z kwiatów rumianku, matki i macochy, liści babki. Roślinnych surowców trzeba wlać wrzącej wody i trzymać na ogniu pięć minut, następnie ochłodzono i napięcia. Nawiasem mówiąc, z wyjątkiem łaźni, można zorganizować na nosie i wdychania. Jeśli nie ma specjalnego urządzenia, po prostu zasłonić głowę ręcznikiem nad garnka z gorącym bulionem i wdychać oparów.

Cebula – wspierana przez siedem choroby

Płukanie nosa z zimna, jeśli dom nie jest trawa, ani żadnych leków? Cebula może znaleźć się w każdym domu. Pocierać ją na tarce, odsączyć sok od miąższu. Nie spiesz się kapać go w nos – wysusza błony śluzowe. Wymieszać sok z olejem roślinnym i odczekać kilka godzin. A także pomaga w nieżycie nosa i zatok marchwi i soku z buraków, zmieszane z pół wyciśniętych cytryn. Czosnek spada – to właśnie nos z prania w zimnej wodzie może być więcej. Pominięcia kilka plastrów w prasie, wlać ciepły olej z oliwek moczyć przez 10 godzin. Skuteczny przeciwko uczucie zatkanego nosa olejków eterycznych: sosna, brzoskwinia, mięta i eukaliptus.

rośliny egzotyczne

Płukanie nosa z zimna, wykorzystując rośliny z parapetu? Kalanchoe, agawy i aloes ludzie nie rosną tylko dla urody. Sok z tych roślin nawet w pipety nie potrzebuje – mięsiste liście grać pomiarowy funkcja spada lepiej niż ona. Ale jeśli te egzotyki nie trzymać, kupić na furatsilina pigułka – kosztują ani grosza. Crush jedno żółte kółko w proszku, rozpuścić go w ciepłej wodzie i płukać nos dla zdrowia!