106 Shares 1411 views

Konsumpcja bitumicznej podkładu na 1m2: Charakterystyki, regulaminy, instrukcje

Konsumpcja bitumicznej podkładu na 1m2 musi być znana do ciebie, jeśli masz zamiar używać go do uszczelniania prace.

ogólny opis

Ta kompozycja jest jednorodna ciecz koloru czarnego, która jest roztworem bitumu. Ich zmiękczania wymagane warunki, znamienny przez temperaturę około 80 ° lub więcej, a także substancje organiczne służyć jako roztwór. W skład mieszaniny nie ciał obcych, i nie powinno być żadnych nieprawidłowości. Mieszanina zawiera żadnych toksycznych rozpuszczalników typu toluenu. Hydroizolacji dachów i praca będzie łatwiejsza, jeśli używasz podkładu bitumicznego. Może być stosowany w celu zmniejszenia czasu manipulacji, poprawy jakości izolacji.

Odmiany bitum podkład

Konsumpcja bitumicznej podkładu na 1m2 pozwala zrozumieć, jak wiele mieszaniny muszą być zakupione. Jednak na zakup kompozycji jest ważne, aby wiedzieć również rozmaite mieszanki. Sprzedaż starterów bitumicznych występują w postaci skoncentrowanej lub postaci gotowej do użycia. Przed użyciem koncentrat musi być rozcieńczony rozpuszczalnikiem organicznym, a mianowicie, nafta, benzyna lub benzyna lakowa. Stosunek powinien wynosić 1 do 2. Zastosowanie koncentratu w celu zaoszczędzenia miejsca podczas przechowywania i transportu. Jeśli mówimy o końcowej podkładu, to nie ma potrzeby wstępnego wdrożenia dodatkowych procedur, oprócz mieszania. On jest gotowy do użycia i łatwe w użyciu.

Zakres zastosowania

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z opisanej kompozycji, to powinniście wiedzieć, przepływ startera bitumicznej na 1m2. Do formowania jednej warstwy konieczne byłoby wydawać od 0,25 do 0,35 kilograma na metr kwadratowy. Ostateczna postać zależy od chropowatości i spójny. Naturalnie, solidna, trwała i gładka powierzchnia będzie wydawać najmniejszej ilości materiału, a nie czy jest szorstkie, porowate i jednostkowy podstawa, koszt byłby wielki. Jeśli będzie wiadomo na konsumpcję bitumicznej podkładu 1m2, wtedy będzie w stanie określić ilość mieszaniny muszą być zakupione. Aby to zrobić, trzeba określić powierzchnię gidroizoliruemoy obszar, a następnie podzielić ją przez wspomniany konsumpcji.

mieszanin bitumicznych stosowany do gruntowania powierzchni typu azbestu, beton, metal, beton, drewno i materiały porowate. Między innymi, można użyć podkład bitumiczny do wykonywania prac w zakresie pokryć dachowych i izolacji, a mieszanina jest stosowana jako samodzielnym materiałów hydroizolacyjnych, a także w połączeniu z innymi materiałami samoprzylepnymi i stoi.

Bitum startera stosuje się do uszczelniania fundamentów mostu obejmuje PODSTAWY płaskie dachy, konstrukcje podziemne i wzorów, jak również powierzchnie rur metalowych. Produkt ten może być stosowany do ochrony powierzchni metali przed korozją.

Poziomy użytku

Tempo stosowania bitumu starterów za 1m2 zostało wspomniane powyżej, ale w celu osiągnięcia pozytywnego rezultatu ważne jest, aby wiedzieć również technologię pracy. Zastosowanie mieszaniny jest mieszanina piasku cementu, betonu i innych szorstkie powierzchnie. Jeśli jest porowata, szorstka i kurzu powierzchni, leczenie musi być prowadzone w szczotki lub heksanowy. Technologia ta powłoka zapewnia doskonałą impregnacji podstawy i wysokiej wydajności uchwytu.

Gruntowania powierzchni rozszerza stosowanie materiałów. Jeśli istnieje potrzeba, aby wkleić materiał rolki poprzez grunt, powierzchni betonowych lub płyt betonowych, a także połączenia między elementami muszą być zagruntowane. Każda kolejna warstwa materiału tkaniny przyklejona w ciągu 4 godzin, po poprzedniej instalacji. Materiały rolkowe muszą być umieszczone nakładania, której szerokość wynosi 100 mm. To powinno wyeliminować krzyż klejenia. Gdy materiał jest na miejscu, musi toczyć się na walcu cylindrycznym dla celów specjalnych.

Kluczowe cechy

Informacja o tym, co podkład bitumiczny przepływowe na 1m2 powierzchni, oczywiście, jest bardzo ważne. Jednak przed nabyciem mieszaniny, należy zapoznać się z podstawowymi cechami, w tym: szybszego suszenia, jakość impregnacji, Przeszkoda procesy korozji, zdolność do wykorzystywania w temperaturach niższych, wysoki poziom przyczepności do wytrzymałości cieplnej, zastosowanie do klejenia materiałów w sieci, jak również w obecności odwadniania cechy.

Jeżeli średnia temperatura otoczenia wynosi 20 stopni, powierzchnia, do której podkładowa naniesiona, suszono w ciągu 12 godzin. W razie potrzeby, produkt może być stosowany nawet w zimie, ale podstawa zanim to musi być oczyszczone z brudu, obcych elementów, śniegu i lodu. Przed powierzchnia robocza do suszenia, gorące materiałów rolowanych w ciepłym pomieszczeniu, w którym temperatura wynosi 15 stopni, lub więcej. Operacja nie powinna rozpocząć, gdy temperatura otoczenia spada poniżej 20 ° C.

Instrukcja aplikacji

W realizacji prac przy użyciu bitumicznej podkładu powinna zapewnić intensywną wentylację pomieszczenia, lub do wykonywania pracy na świeżym powietrzu. Materiał nadaje się do stosowania, gdy jej temperatura spadnie poniżej 10 ° C. Jeśli jest to konieczne, podkład lub powierzchnia robocza jest ciepły, a temperatura mieszaniny nie powinna być wyższa niż 40 ° C. Ze względu na ogień normy bezpieczeństwa, nie jest możliwe do przeprowadzenia prac w pobliżu otwartego ognia.

Dawki nanoszenia bitumu gruntowania różnych powierzchni

Dość często profesjonalnych budowniczych i rzemieślników domu zainteresowany Co zużycia podkładu betonowego na asfaltowej powierzchni 1m2. Liczba ta może się zmieniać od 250 do 450 gramów na metr kwadratowy, który stosuje się do łupków i przyklejonym powierzchni. Jeżeli narzędzie na rysunku konstrukcji stalowych lub z metalu, przy szybkości 200 gramów, przy czym podstawa jest zużycie drewna 300-350 gramów na metr kwadratowy, stary wskaźnik pokrycia dachowego powłoki może osiągnąć 500 gramów na metr kwadratowy. Przy naprawie powlekania dachów z szybkością przepływu proszku wzrasta do 750-900 gramów na metr kwadratowy.

Konsumpcja bitumicznej podkładu „Technonikol”

Stopa nałożeniu podkładu bitumicznego „Technonikol” na 1m2 powinien być zainteresowany, jeśli masz zamiar używać tej struktury do uszczelniania prace. 3,3 metrów kwadratowych powierzchni trwa około 1 litra, która wynosi 0,3-0,35 litrów na metr kwadratowy. Aplikacja powinna być wykonywana kapronu szczotek lub pędzli w przypadku konieczności przetwarzania odległych i trudnych miejscach, podczas równomiernego rozkładu na powierzchni wałkiem. W przypadku oczyszczania wstępnego z powierzchni przed brudem i pyłem, należy użyć polipropylenu szczotki. W celu wytworzenia wiarygodnego warstwę, która charakteryzuje się ciągłość powierzchni muszą być oczyszczone z resztek dawnych impregnacji. Przepływ bitumicznej starter „Technonikol” na 1m2 mogą się różnić w zależności od cech podstawowych.