158 Shares 7972 views

Kolor miętowy – triumf świeżości

Jednym z najbardziej popularnych kolorach sezonu był miętowy. Spektakularny i jasne, ten cień stał się prawdziwym ulubieńcem wśród celebrytów i blogerów kosmetycznych. Kolor miętowy ma różne wariacje z różnych odcieniach mentolu do turkus. Szczyt sezonu – sygnał z mięty lody.


Miętowy odcień stosowane wszędzie: w odzieży, makijaż, manicure. będzie wyglądać świetnie na dziewczyny z dowolnego rodzaju wygląd, między innymi, ma unikalną zdolność do odświeżania obrazu.

Z pewnością nie jest tajemnicą, że kolor i nawet cień dotyka ludzi. Trend ten sezon nie jest wyjątkiem. może poprawić swój nastrój i wywołać falę pozytywnych emocji. Otaczając się z takim kolorze i ładowania go przyjemną energię, osoba staje się gładsza i od razu ma się komunikować.

Najpopularniejsze odzież kolorach mięty – topy, dżinsy, kurtki. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, jest bardzo popularny w tym sezonie. W różnych odmianach, wzorów i odcieni takich przedmiotów szafa zdolnych do podkreślenia godności swojej figury, a także harmonijnie ukończyć obraz. Z tego powodu projektanci uwielbiają używać mentolu odcień w swoich kolekcjach. Pięknie będzie wyglądać i ubierać kolor mięty.

Ze względu na jego dyskretny, ma możliwość, aby przejść doskonale z wielu innych kolorach. Harmonijnie będą wyglądać miętową tandem w pastelowych kolorach, takich jak różowy, beżowy, brązowy. Nadaje się również szare, niebieskie i fioletowe kolory. Być może najbardziej niezwykłe połączenie, to kolor miętowy z różnymi płynęła czerwono.

Wybierając ubrania, nie zapomnij, aby podkreślić swoją kobiecość i nieść główny przedmiot garderoby damskiej – sukienki. kolor miętowy dla tej rzeczy jest prawie powszechne, ponieważ wraz Ten odcień jest odpowiedni zarówno dla bardzo młodych kobiet i starszych kobiet. Najważniejsze z własnego wyboru – aby znaleźć odpowiednią osobę do cienia. Równie popularne akcesoria i odcienie mięty. Kapelusze, paski, chusty, szaliki, okulary, buty, biżuteria i biżuteria. Złoto, srebro, kamienie szlachetne, nawiasem mówiąc, również przejść doskonale ze schematem kolorów.

kolor miętowy będzie dobrze wyglądać na opalonej dziewczyny z ciemnymi włosami. Lepiej jest wybrać jasne kolory. Blondynki powinny przebywać na ciemniejszych odcieniach mięty. Fryzury dla tego koloru kolorze innym. To klasyczne belki i luźne warkocze, a długi włosami. Do dekoracji, należy użyć innej taśmy w kolorze głównej „mint” obrazu.

Bardzo popularne w tym sezonie makijaż w podobnej kolorystyce. Cienie, kredki do oczu, a nawet szminki – które wybiorą fashionistka tym sezonie. Lac miętowy kolor na dzisiaj jest szczególnie ważne. To pozwala na śmiałych eksperymentów z manicure, próbując różne warianty kolorów. Okazuje się bardzo odważnie, kreatywnie i prowokacyjnie, a co może być lepsze dla nowoczesnej dziewczyny?

Jak widać, ten kolor jest popularny zarówno w ubraniach i makijażu, a nawet manicure. Spróbuj, tworzyć, pokazać swoją wyobraźnię. Dzięki niemu na pewno ukraść show i będzie wyglądać niesamowite!