250 Shares 9138 views

Jak słaby, jeśli jest to konieczne?

Nie jest konieczne, aby zaprzeczyć, że każdy w życiu są chwile, kiedy chciałbym wiedzieć, jak zemdleć. I jak to było konieczne nie tylko ze względu na istnienie pewnych dolegliwości, w jaki sposób wymusić pewne zdarzenia lub po prostu, aby nie iść do dowolnego zdarzenia. W każdym przypadku, proponujemy, aby dowiedzieć się, jak słaby zwłaszcza bez szkody dla własnego ciała.


Dość Naturalnie, utrata przytomności jest dość nieprzyjemne. Mogą one obejmować: zawroty i bóle głowy, nagłe zaburzenia widzenia, dzwonienie w uszach i ciemnych oczach. Jednak zgodzi się Pan, że jest konieczne, aby przejść się specjalnie w niektórych sytuacjach, aby coś osiągnąć. W tym przypadku konieczne jest przede wszystkim myśleć o własnym ciele, a niektóre metody są szkodliwe zarówno dla poszczególnych jednostek i dla ogólnego stanu zdrowia. Poniżej lista sposobów zemdleć:

  1. Oczywiście, pierwsza metoda jest nadmierne zmęczenie. Aby to zrobić, nie musisz spać przez kilka dni, tak że ciało zupełnie wyczerpany swoje rezerwy energetyczne. Jednak ta metoda nie jest bardzo wygodne, ponieważ nie wiemy, co się stanie z nami, na przykład, tydzień później. Więc nie spać przez długi czas nie jest najlepszym rozwiązaniem, jak słaby.
  2. Dodaj do picia klonidyny (nasenne). Jednakże, w tym przypadku, wyniki mogą być bardzo nieprzewidywalny, ponieważ organizm może odpowiadać w zróżnicowany sposób na takiej mieszaniny. Być może, proporcje będą traktowane źle, a wręcz przeciwnie, wzrost aktywności. Ale w przypadku przedawkowania, jesteś bardzo na zdrowiu ryzyka jak omdlenie może przeciągnąć na cały dzień.
  3. Optymalny sposób – najpierw oddychać bardzo często oddech przyspieszył, a następnie gwałtownie się go zatrzymać. W tym przypadku, brak tlenu może spowodować zwarcie zemdleć bez negatywnych skutków dla organizmu. Jednakże, jeśli masz dobry układ odpornościowy oraz rozwój przepony, proces jest mało prawdopodobne, aby usprawiedliwić się. Najbardziej to się stanie – zawroty głowy.
  4. obniżenie ciśnienia krwi. Metoda ta jest przede wszystkim nie zaleca gipotonikam, czyli osoby z niskim ciśnieniem. To może nie tylko powodować długo omdlenie, ale także być śmiertelne. Nawet jeśli ta metoda i ma duży procent prawdopodobieństwa omdlenia, żartować z niego nie wynika. Pamiętaj, że nawet jeśli masz normalne ciśnienie, zmniejsza się jej z pomocą niektórych leków może mieć negatywny wpływ na pracę serca.
  5. Stosowanie dużych ilości wapnia tabletki na czczo. Podobnie jak w przypadku poprzedniej metody, nie jest zalecany do testów, i jest obecna tylko w punktach do celów statystycznych. Od wapnia w sobie ma wpływ na funkcjonowanie serca, jego nadmierne picie, zwłaszcza na pusty żołądek, może powodować rozwój poważnej choroby serca lub natychmiastowego zatrzymania akcji serca (jeśli prawidłowo podnieść dawkę).

Niektórzy ludzie uważają, że jeśli po omdlenia ostro wziąć pozycję pionową, wszystkie objawy odejść, a można zrobić następny temat ich działalności, ale tak nie jest. Lekarze zalecają kąpiel po wypadku trochę czasu na pracę wszystkich narządów normalne. Dopiero wtedy można wstać z łóżka, ale załadować sobie czegoś nie zalecany w tym dniu.